Autor Tema: More! Gde, kako, utisci, preporuke...  (Pročitano 29470 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ugi85

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #345 poslato: 24. Jun, 2017. 15:08 »
ako hoćeš u privatnoj režiji da poneseš suncobran možeš ali morašda se zbijaš sa milion duša i da se boriš za svaki centimetar prostora ili da budeš na 20-30 metara od mora, što i nije baš praktično.

Sve sto si naveo je tacno ali je u junu situacija bolja (zato sam i dosao u junu), mada je i sada natrpano. Svi kazu da je ovde u avgustu mnogo gore ali je plicak zaista dobar za decu.

@Peja, gde nema komara ili ih ima u manjem broju, a da je plaza pogodna za decu? Vec planiram sledecu destinaciju, a nisam ljubitelj komaraca pa razmatram sve preporuke.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže zare

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #346 poslato: 24. Jun, 2017. 15:27 »
Pa pogledajte snimak Nei Poria iz vazduha koji sam postavio i bice vam sve jasno. Inace na snimku je mnogo bolja situacija nego kada sam ja bio. Sigurno ne bih isao ponovo ali sam ove godine iznenada morao nesto da menjam i bi sta bi.
Pocinjem psiihicke pripreme za prezivljavanje haosa i ocuvanje ciste svesti i zdrave pameti 15 dana pred polazak  =)).

Na mreži Peja

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #347 poslato: 24. Jun, 2017. 15:46 »
Evo, npr Polihrono. Jeste atmosfera sa buvljaka i guzva na plazi, ali komaraca prethodne dve sezone velo malo.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže m@c|-|oR

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #348 poslato: 24. Jun, 2017. 17:00 »
gde nema komara ili ih ima u manjem broju, a da je plaza pogodna za decu? Vec planiram sledecu destinaciju, a nisam ljubitelj komaraca pa razmatram sve preporuke.
Potos. Preporuka od sveg srca.
Jesi se vratio? 'Će li bude ta kafa? Sutra?
:)
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #349 poslato: 24. Jun, 2017. 18:14 »
Pozdrav
Da li neko ima iskustva sa Toronijem (Sitonija)?
Voznja do tamo i plaze...

Послато са GT-I9515  

Toroni je malo lepo mesto i prakticno su sve kuce i hoteli na plazi, veoma malo ima u drugom redu smestaja, dakle jos uvek mesto u razvoju.

Plaza je sasvim lepa, peskovita i to je to... Dovoljno za malu decu.

Sve se desava uz plazu, par malih prodavnica i taverni, kafica...  Sasvim OK
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #350 poslato: 24. Jun, 2017. 18:16 »
Evo, npr Polihrono. Jeste atmosfera sa buvljaka i guzva na plazi, ali komaraca prethodne dve sezone velo malo.

Polihrono je blagi ocaj, uzas od guzve i prasine, domacini imaju dvorista ali ne daju da se parkira, na ulicama stavili metalne stubice da im se ne parkiras ispred dvorista, prasina na sve strane, bili smo pre 2 godine i vise neeeee...
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #351 poslato: 24. Jun, 2017. 18:18 »
Potos. Preporuka od sveg srca.
Jesi se vratio? 'Će li bude ta kafa? Sutra?
:)

Tasos definitivno, Potos je gradic na jugu, lep, prijatan, lepa gradska plaza pogodna za decu, u blizini ima dosta lepih plaza, za svakoga ponesto...
Inace je ceo Tasos i vecina plaza dobar za decu, bili smo pre 3 godine i za par dana idemo opet :)
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže top_night

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #352 poslato: 24. Jun, 2017. 18:23 »
Toroni je malo lepo mesto i prakticno su sve kuce i hoteli na plazi, veoma malo ima u drugom redu smestaja, dakle jos uvek mesto u razvoju.

Plaza je sasvim lepa, peskovita i to je to... Dovoljno za malu decu.

Sve se desava uz plazu, par malih prodavnica i taverni, kafica...  Sasvim OK
Hvala na odgovoru.
Treba da idemo cetvoro nas, pocetkom avgusta...

Послато са GT-I9515  


Na mreži Peja

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #353 poslato: 24. Jun, 2017. 18:51 »
Moj smestaj je uvek imao parking privatni, u dvoristu
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže dexterslab011

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #354 poslato: 24. Jun, 2017. 19:46 »
Evo svezih utisaka, trenutni sam na pola odmora u Asprovalti...ostalo mi je jos duuuugih pet dana sa antihristom od deteta 😀😂 nije prohodao skroz, ali svuda vuce za ruku. Ali da se vratimo, sta znam, Asprovalta mi je smor, imam vilu sa privatnim parkingom, to je plus, blizu je obale i to je plus, a sve ostalo mi je neka slabasna trojka... Tasos je Bali za ovo 😀. Tri puta na Tasosu do sada, vidim da ce biti i sledece godine... Cekamo avgust u utiske iz Poreca...ovde nisam odusevljen. 5 restorana, par marketa, i to je to.
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže mlax

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #355 poslato: 24. Jun, 2017. 20:59 »
zato sam i dosao u junu
E blago tebi. Ja bih najradije u junu na odmor ali nažalost nikada ne mogu pre 10. jula, takav mi posao.
Em manja gužva, em jeftinije, a i dan je naduži u junu.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Van mreže slobodanalex

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #356 poslato: 24. Jun, 2017. 21:21 »
Zlatic sve lepo objasnio u vezi Toronija. Mi od 15 dana provedemo 7 na plazi u Toroniju, a ostalo u obilasku drugih plaza.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže ugi85

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #357 poslato: 24. Jun, 2017. 23:41 »
@m@c|-|oR, Upravo se vratio ali vec sutra razvozim visak stvari pa vecinu dana necu biti u kuci. Ako si tu u ponedeljak moze.
@Peja, Ima i tamo komaraca ali izgleda si imao srece pa te zaobisla vece jato.
@mlax, Suprugi i meni odmor pocinje od sredine jula i promene su gotovo nemoguce osim ove godine jer je izvrsena odredjena permutacija. Narednih godina necu biti te srece.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance


Na mreži Peja

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #359 poslato: 25. Jun, 2017. 10:10 »
Ugi, krvopija ima svuda, ali u Nei Proiju ni Autan nije pomagao, toliko ih je bilo da su ujedali i preko carapa.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI



Pretraga foruma [Google]