Autor Tema: Podizanje prednjih prozora na ključ  (Pročitano 1643 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži URKE 80Započeo temu

Podizanje prednjih prozora na ključ
« poslato: 11. Maj, 2013. 16:11 »
Danas vozio fabišku sa do pola spuštenim prozorima i kada sam hteo na ključ da ih podignem,vozačev se zatvorio do kraja a suvozačev se otvorio do kraja.  Ladno imaju suprotan smer. Zna li neko kako se ovo rešava?
« Poslednja izmena: 11. Maj, 2013. 23:20 bugarin »
  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY

Na mreži hakkler

Odg: Pdizanje prednjih prozora na ključ
« Odgovor #1 poslato: 11. Maj, 2013. 22:46 »
netko je prčkao po kodovima od kontrolera  :D

trebalo bi preko VAG coma spojiti i pogledati.(tko zna sa tim)

Na starom forumu sam mislim napisao nešto u vezi toga i dao par linkova kako eventualno to složiti preko daljinskog sa programčićem koji to podržava...i kako za koju godinu. Jer ne ide na sve fabije i Octavie.

ali nažalost tražilica na starom forumu ne radi... da ti to pronađem  :P

Na mreži bugarin

Odg: Pdizanje prednjih prozora na ključ
« Odgovor #2 poslato: 11. Maj, 2013. 22:54 »

Na starom forumu sam mislim napisao nešto u vezi toga i dao par linkova kako eventualno to složiti preko daljinskog sa programčićem koji to podržava...i kako za koju godinu. Jer ne ide na sve fabije i Octavie.

ali nažalost tražilica na starom forumu ne radi... da ti to pronađem  :P


radi, ali tako sto kliknes na GO pored praznog polja trazilice, i otvorice ti novi prozor u kojem mozes pretrazivati normalno.
znaci bitno je samo da se nista ne upisuje u polje pretrage, nego samo da se klikne GO.

nadam se da ce ovaj mali OFF pomoci da nadjes tvoje postove na starom forumu, i tako pomognes kolegi :)
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži hakkler

Odg: Pdizanje prednjih prozora na ključ
« Odgovor #3 poslato: 11. Maj, 2013. 23:10 »
sve ok..offa mora biti jer ponekad zna biti koristan  ;)

idem tražit...
« Poslednja izmena: 11. Maj, 2013. 23:25 bugarin »

Na mreži hakkler

Odg: Podizanje prednjih prozora na ključ
« Odgovor #4 poslato: 12. Maj, 2013. 00:39 »
ne znam koliko će ovo autoru teme pomoći..osim da netko pokuša složiti daljinsko spuštanje i podizanje prozora na F1 ili O1.  ;)

C/P (mog posta s bivšeg foruma)
Odlična stvar za ljetne mjesece da se malo auto prozrači..dok ne sjedneš u njega...A i napraviti se malo važan na nekom parkingu kraj nekog cijenovno skupljeg auta i klase više...koji to nema Razz
evo link s YT di se malo bolje vidi kako i zašto
http://www.youtube.com/watch?v=_JQyTYB3ZoA
http://www.youtube.com/watch?v=rGrnV8VAzkk&list=UUZpv0-Curj10hZU0Hs56xDw
Inače stvar radi ..pretežno na F1 i O1 s komfornim modulom tj kontroler šajbi na struju
6Q0 959 433 E

Mi smo to radili na stari način s serijskim portom na mom PC-u programom u dosu (kodovima za to) i normalno obd kablom.
Tko se razmije u to i ima obd kabl s npr usb-om(i nije ga strah prčkat po pameti od auta) može probat danas.... na puno jednostavniji način...
http://www.seatcupra.net/forums/showpost.php?p=3022481&postcount=142

nisam toliko educiran da vam objašnjavam kako i zašto..na ovom gore linku sve piše.
Inače taj program ne radi za F2 ili O2 kod njih je neka šema s vag comom u reprogramiranju.
Osim naravno za verzije Elegance i Sportstyle,vRS koje to imaju serijski...uz opremu.

e sad..dali je netko pčkao po kodovima ili je jednostavno komforni modul ge-crkt..ne zna ni vidoviti M....  :D

probaj skinut klemu s akumulatora na pola sata (pazi da ne izgubiš code..ako imaš serijala radio..a nemaš zapisan kod)

pa onda probaj možda se sve vrati u normalu..i onda probaj nači nekoga ko zna sa kompom i ima obd kabel da to složiš na daljinsko kao što sam ja  ;)
http://www.youtube.com/watch?v=wEtDp9rCKiA

@URKE 80:
a iznutra..pomoću prekidača ti sve normalno radi?

Na mreži URKE 80Započeo temu

Odg: Podizanje prednjih prozora na ključ
« Odgovor #5 poslato: 12. Maj, 2013. 00:50 »
Nisam se precizno izrazio. Kada ključ gurnem u bravu i držim ga u položaju za zaključavanje tada se dešava pomenuti problem.Moja fabija ima klasičan ključ sa nekakvom lampicom.                                                            Ne radi u desnim vratima prekidač a u vozačevim rade oba.                                                                              Još jednom se izvinjavam zbog ne namerne ali velike greške u opisu problema.
  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY

Na mreži URKE 80Započeo temu

Odg: Podizanje prednjih prozora na ključ
« Odgovor #6 poslato: 05. Jun, 2013. 22:35 »
Fabiška samo preko dana i noći spušta suvozačev prozor.Svaki dan neki novi seprajz mi priredi.
  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY



Pretraga foruma [Google]