Anketa

Koliko često perete (i čistite unutrašnjost) svoje Škode?

1x mjesečno
40 (25%)
2x mjesečno
34 (21.3%)
1x tjedno
36 (22.5%)
2x tjedno
11 (6.9%)
1x godišnje..kad se baš mora
6 (3.8%)
ne perem ga i ne čistim sam..to rade drugi tj. u autopranicama.
22 (13.8%)
perem ga i čistim skoro svaki drugi dan...čim se ukaže prilika
7 (4.4%)
ne perem ga..pere ga kiša i snijeg a suši vjetar
4 (2.5%)

Ukupno glasova: 140

Autor Tema: Anketa: Pranje i čiščenje svog limenog ljubimca, kako, koliko, čime...  (Pročitano 15976 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Turbo

Ok, izvini :)

Na mreži bugarin

ne moras da se izvinjavas.
nisam hteo da kopipejstujem njegovo pitanje, racunajuci da se podrazumeva da je odgovor dat onom ko je postavio pitanje :)

ps: jel se zezas, ili axel stvarno skida nano sealant?
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Turbo

U principu, svaki brend hemije ima svoj šampon koji štiti sealant-e iz iste kuće, za ostalo ne garantuju, a obzirom da je Axel jak, verujem da skida sve živo :D

Na mreži bugarin

ti onda auto-perionice ne posecuj, jer je to osnovno sredstvo za rad u 90% autoperionica u gradu. uglavnom ga razblazuju, ne znam u kom procentu.
al kao sto rekoh, ne teraj auto u perionice :)
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Turbo

Ne dam im da peru, ja spolja sve uradim, iznutra oni, uglavnom samo častim samo dečka koji je sredi unutra(jer neće da mi naplate kad me vide sa svim što nosim, smeju mi se ljudi :D ), lokalna je perionica, znaju me pa može tako. Malopre sam se baš vratio sa dubinskog pranja prednjih sedišta i oplata vrata(džedaji tamne strane su izašli iz vozačevog), sad su ko nova :D

Pre:

Posle:

Van mreže dulefontana

Axel za sve zivo, oprao sam motor na Oktaviji sa njim, ijao sta je sve ispadalo dole. Mozda je nekome smesno i nikada ne bi probao to, ali ja sam i tapacirunge na Oktaviji prao sa Axelom. Nisam bas primetio neku razliku, dok nisam stavio drugi tapacirung pored opranog, stvarno ogromna razlika. Inace drugar sa njim pere sluzbeni auto, i kaze da se auto posle njega sija kao pasja mu.a, ali mi je rekao NI SLUCAJNO ga ne stavljati na staklo, jedva je uspeo da ga opere.

Na mreži 2 Busy

U NS-u poskupelo pranje na popularnim samouslužnim perionicama.Sada je 100 sekundi 100 RSD.A komplet pranje u svakoj boljoj perionici se kreće od 450 RSD.Računica je jasna. :)

Van mreže Turbo

To je baš skupo, ovde je 50din 90 sekundi, za 100 din taman skloniš krupniju štroku ako ima ili zimi odsoliš malo auto. Pritom ovde još nisam našao komplet pranje za ispod 600 dinara.

Na mreži bugarin

To je baš skupo, ovde je 50din 90 sekundi, za 100 din taman skloniš krupniju štroku ako ima ili zimi odsoliš malo auto. Pritom ovde još nisam našao komplet pranje za ispod 600 dinara.
Eno ti u reklamnom delu foruma komplet pranje za 450 kinti.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Turbo

I još 2l goriva tamo i nazad, 750 dinara :)

Na mreži bugarin

Kad si napisao "ovde" ja sam to shvatio kao beograd :)
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži hakklerZapočeo temu

mene baš hoće sreća več mjesec dana...skoro svaki dan imam čiščenje masnog izmeta od ptičurine..jer valjda sam parkiran na koridoru di se olakšavaju u preletu.

to je na poslu..doma uredno pčelicama kapne koji mmg voska..pa je za par dana auto sav zatočkan. Susjedi ne vješaju veš radi toga..

a kad se zapeče na suncu..točku od 2..3..4mm ni miniwash ne skida u prvom šusu..užas. :(

Van mreže milosgranice

ugrabio sam lepog vremena i odradio vosak pred zimu, dubinski sam ga oprao pre 2 meseca na prolece cu ponovo, sutra mozda bude poliranje farova





kako da mi ispod ovih slika ne izlazi poslednja slika sa adresom?
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Van mreže Karlheinz

  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže djordje48

svak cast, prelepo izgleda. vidim i posetioca ispod kola :))



Pretraga foruma [Google]