Pretraga foruma [Google]


Autor Tema: Babić MD - Beograd - Škoda i VW servis  (Pročitano 3389 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vlada320Započeo temu

Babić MD - Beograd - Škoda i VW servis
« poslato: 30. Avg, 2014. 01:09 »
Servis gde ja održavam svoju Škodu od momenta kupovine do danas i gde sam održavao prethodna dva auta iz VW grupe je:

BABIĆ MD servis za vozila Škoda, VW ; tehnički pregled   

Viševačka br. 1 Rakovica

Tel. 011 7564 662  i  064 1200 363  Dejan Babić

http://www.portal-srbija.com/tehnicki-pregled/auto-servis-babic-md

Servis Babić MD se bavi servisiranjem automobila Škoda i drugih iz Volkswagen grupe, poseduje i tehnički pregled. Radovi koje izvodi su: automehanika, dijagnostika (VAG com), generalne popravke motora, lakše električarske i elektroničarske radove i sve ostalo vezano za pravilno funkcionisanje svih sistema i sitnica u automobilu.

Ovo je moja preporuka svima koji traže dobar Škoda servis koji nije skup.
Moje iskustvo sa ovim servisom je krajnje pozitivno, obrazloženje stiže u nastavku...
« Poslednja izmena: 30. Avg, 2014. 19:15 pedja »
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže vlada320Započeo temu

Odg: Babić MD - Beograd - Škoda i VW servis
« Odgovor #1 poslato: 30. Avg, 2014. 23:36 »
Sledi moj subjektivan pogled na auto-servis Babić MD

Ovo je jedini servis gde mogu slobodno da ostavim svoj auto bez nadzora i bez ličnog prisustva, jer znam da je auto u sigurnim rukama, bezbedan i neće biti nikakvih mutnih radnji oko njega, već će sve biti pedantno odrađeno - čak i više od toga. Poseduje potreban alat i opremu za servisiranje Škoda i VW vozila.
Servis uspešno radi dijagnozu i otklanjanjanje problema i kvarova. Sarađuje i održava kontakte sa mnogim majstorima koji su pravi doktori za Škoda i Volkswagen program, bilo da su radili - rade u ovlašćenim servisima ili imaju svoj servis. Jedan vrstan stručnjak - doktor nauka za Škode je prisutan svako popodne u servisu. Tako da i ako se desi da neki problem baš ne može biti rešen u samom servisu - dobijate pravu i pouzdanu preporuku gde da odete dalje, a da ne bacate novac na majstore koji ne znaju svoj posao. Na primer, ako je u pitanju teži kvar na ubrizgavanju - preporuka će biti Draško iz Zemun polja.
Vlasnik servisa je Dejan Babić, vrlo ozbiljan (u toj meri da sam ga pitao za dozvolu da mu napišem preporuku) i realan čovek. Ovo je servis gde vlada red, rad i disciplina. I poslu se pristupa ozbiljno, tako da ovo nije mesto gde ljudi dolaze da kafenišu, popiju pivce, popričaju o dnevno-političkim temama sa vlasnikom, razonode se i zabave, pretresaju tračeve i na druge načine odvlače pažnju majstorima dok rade. Razgovor može, ali službene teme, pre početka i nakon završetka posla.
Kada je tehnički pregled u pitanju - tu još niko nije prošao sa neispravnim vozilom, ne pomažu poznanstva, veze i intervencije, što je još jedan pokazatelj principijalnog pristupa poslu (Nemačka škola).
Primetio sam da vrlo pedantno i uspešno rade generalne motora, mada to meni srećom nije bilo potrebno.

Kada su cene u pitanju - one su standardne, čak i niže nego u sličnim servisima. Manje ne bi naplatio ni neki priučeni majstor koji popravlja kola u dvorištu. Zamenu manžetne homokinetičkog sam platio 1000 dinara, malo teže stvari idu 2-3000 dinara, sve zavisi šta je u pitanju. Dijagnostika je bila besplatna za redovne klijente, ali ne mogu da tvrdim da je i danas tako.
  • Vozi: Mercedes B180 w245 / ex Fabia mk1 1.4 16v

Van mreže Dragan82

Odg: Babić MD - Beograd - Škoda i VW servis
« Odgovor #2 poslato: 26. Jul, 2016. 12:38 »
Na osnovu preporuke pre nekih godinu dana posetio sam ovaj servis.

Na osnovu iskustva koje sam stekao, mogu svakom da preporucim ovaj servis za odrzavanje skode (a i ostalih vozila iz VAG grupacije).

Zeleo bih da istaknem ljubaznost vlasnika koji svojim ponasanjem cini da se u servisu osecam izuzetno prijatno i postovano. Takodje, smatram da im ne pada na pamet nikoga da oderu za usluge, sta vise prema mom misljenju imaju izuzetno povoljne cene usluga, uz visoku preciznost i profesionalnost.

Ove godine sam cak  i tehnicki pregled obavio u ovom servisu i nadam se da cu i naredne i jos mnogo sledecih ici kod njih.
  • Vozi: Škoda febija, 2005, 1.2 htp

Van mreže soulfly3p

Odg: Babić MD - Beograd - Škoda i VW servis
« Odgovor #3 poslato: 09. Jun, 2017. 02:19 »
Vrhunski servis Babic MD bio uverio se,za svaku preporuku su!
  • Vozi: Skoda fabia 1.9 tdi

Van mreže IgorJ

Odg: Babić MD - Beograd - Škoda i VW servis
« Odgovor #4 poslato: 15. Jun, 2022. 15:14 »
Jel bio neko u skorije vreme? Jel i dalje dobar? :)

Treba da uradim veliki servis na Octaviji, konacno skupio sve potrebne delove na gomilu, trebaju mi "ruke" :)
  • Vozi: Octavia A5 1.6

Van mreže IgorJ

Odg: Babić MD - Beograd - Škoda i VW servis
« Odgovor #5 poslato: 27. Jun, 2022. 01:45 »
Nije se javljao ni na poziv ni na viber poruke, pa cenim da je vrlo u gužvi.
  • Vozi: Octavia A5 1.6