Autor Tema: Zanimljivi oglasi  (Pročitano 14010 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nidza Opc

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #105 poslato: 02. Avg, 2020. 23:17 »
U Nemacku na placeve vise ne idem , samo privatni vlasnici . To vece krntije nego kod nas predjoh 1000km po Nemackoj nizasta .
Pa pato sto su uglavnom vlasnici nemci samo na papiru,ta kola sa placeva,hendlera uglavnom drze turci arapi,poljaci...
A kola se kupuju kao kod nas romi sto se deru po ulicama za staro gvozdje
A ta kola propadaju zato sto stoje boga pitaj koliko
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Na mreži petarp031


Van mreže Marko Curcic

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #107 poslato: 26. Okt, 2020. 06:18 »
Vaauuuu!
Sto bi bilo dobro napraviti nekog sleepera od ovoga

Na mreži petarp031

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #108 poslato: 26. Okt, 2020. 09:22 »
Staviti 2.0tsi, dici snagu na 350 ak, ali pre toga celog raskopusati i kupiti dobrog lima, pa polako ispocetka sloziti

Van mreže Marko Curcic

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #109 poslato: 26. Okt, 2020. 09:24 »
Tako!
Jedna od mogucnosti..
Ali posto zivimo u supackoj zemlji gde ni sraf ne smes da zamenis bez atesta, sve ovo je nemoguce..

Na mreži petarp031

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #110 poslato: 26. Okt, 2020. 09:26 »
Bas tako.
Nego, verujem da bi ovo @ivica.basic bio izuzetan projekat, ne deluje da je neko nesto prethodno prčkao oko limarije, cak mislim da je lakoradnije nego Igorov syncro

Na mreži Mihailo

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #111 poslato: 30. Okt, 2020. 08:23 »
Ne znam kome ce i koliko biti zanimljiv oglas, ali sam ja ostao pomalo zatecen... 1.2tsi sportline, 2018god, za 18k evrica...
  • Vozi: 2015 Octavia 1.2tsi 105ks

Van mreže nebojsar

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #112 poslato: 30. Okt, 2020. 08:33 »
Ima i par superbica na istom sajtu 2.0tsi za po 36-38k, vremena se definitivno menjaju.
  • Vozi: Skoda Octavia 3 1.6TDI Elegance, Hyundai i30 1.4CRDI

Van mreže dixon

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #113 poslato: 30. Okt, 2020. 10:14 »
Несразмерно су јаке цене код нас. За суперб мк2 траже преко 8000е, а све аути 250+ккм...

Van mreže Maksimus

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #114 poslato: 30. Okt, 2020. 10:43 »
Ne znam kome ce i koliko biti zanimljiv oglas, ali sam ja ostao pomalo zatecen... 1.2tsi sportline, 2018god, za 18k evrica...
Ovo nije oktavija sportline,vec style sa nesto aftermarket opreme. Doplacen je sportski paket sedista(sjajna opcija) i stavljene su felne od rs-a kao i spojler na gepeku.
Ima i par superbica na istom sajtu 2.0tsi za po 36-38k, vremena se definitivno menjaju.
Te cene za superbove su krajnje,krajnje nerealne jer mozes superba u toj opremi za te pare kupiti u salonu... Nego tu dolazi u igru ono sto skoda ima neke tamo cene u konfiguratoru koje su bar 5k vise od onih koje daju na ponudi,i onda svi hoce da prodaju kola po ceni koju su zapravo platili pod izgovorom "pa kostao je 5k vise". Ranije je razlika cenovnik-ponuda bila oko 2500e,sad je cesto vise nego duplo veca,ne znam zasto,valjda da mislis da si bolje prosao ili tako nesto. Mozda i ti prodavci sa oglasa hoce da primene taj skodin recept pa da dosta spuste kad pozoves  :))


Generalno mislim da se kod nas mnogo vise isplati kupiti novu skodu(pogotovo u boljoj opremi) nego mladog polovnjaka,stvarno se ne secam kad sam video neku za normalne pare.



Van mreže Filip BG

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #115 poslato: 30. Okt, 2020. 14:00 »
Ovo nije oktavija sportline,vec style sa nesto aftermarket opreme.
Dozvolite da Vas ispravim, 1.2 tsi 63kw nije bilo moguće naručiti u Style paketu. Ovaj auto je Ambition - smeo bih da se kladim da mu to piše na nalepnici u gepeku.
Na njega je, istina, dodato puno opreme. Jedan od detalja koji ga odaje na nije Style je nedostatak hrom lajsne na donjem delu prednjeg branika.
Sa Vašim komentarom u nastavku se slažem.
  • Vozi: Superb 2.0 TDI 2014

Van mreže dixon

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #116 poslato: 30. Okt, 2020. 14:19 »
@Filip BG е свака част за знање и обавештеност!

Van mreže Maksimus

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #117 poslato: 30. Okt, 2020. 14:40 »
Dozvolite da Vas ispravim, 1.2 tsi 63kw nije bilo moguće naručiti u Style paketu. Ovaj auto je Ambition - smeo bih da se kladim da mu to piše na nalepnici u gepeku.
Na njega je, istina, dodato puno opreme. Jedan od detalja koji ga odaje na nije Style je nedostatak hrom lajsne na donjem delu prednjeg branika.
Sa Vašim komentarom u nastavku se slažem.
Svaka cast,iskreno kad sam video ful led farove i onaj ekran pretpostavio sam da je style,nisam upucen u detalje koliko vi beer1

Van mreže Mikim974

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #118 poslato: 30. Okt, 2020. 15:01 »
Taj auto je ambition paket na koji je dodato sve sto je opciono bilo moguce dodati,naknadno samo RS felne,cak je i spojler fabricki.Bio je na oglasu pre godinu i nesto dana,oprema mu je stvarno extra.Mislim da nije bilo opcije 1,2 tsi u style paketu,samo activ i ambition,cini mi se.
  • Vozi: Skoda Octavia 1,2 TSI

Van mreže Maksimus

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #119 poslato: 30. Okt, 2020. 15:22 »
Zar nije spojler fabricki samo na 1.8 tsi?



Pretraga foruma [Google]