Autor Tema: Kakvo je stanje u Grčkoj?  (Pročitano 2445 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Filip

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #15 poslato: 28. Jul, 2015. 08:52 »
dobro, ne plaćaju poreze, mene dole kad' odem ljudi koje poznajem više od decenije sigurno lažu, ti nisi bio u Grčkoj od 2010. godine, ali tačno znaš kako je, mnogo bolje od nas koji letujemo tamo wall1

ovo me sad podseti, negde početkom ovog meseca uveče sedim ja tako na terasi, pijuckam piće, gledam u more i prelistavam na netu vesti kako beogradski novinari pišu da je u Grčkoj nestašica goriva, da se prazne rafovi, da nestaje robe, da neke čak i nema... a ja se dva sata pre toga vratio iz kupovine, bio sam u Masutisu i nisam mogao da se odlučim koji voćni jogurt da izaberem, pa onda koju fetu, od dvedesetak vrsti, sve puno, svega ima, i to je ukusno, kvalitetno (i ne skupo!), znači oni iz svojih redakcija kucaju, prepisuju, prenose vesti, (dez)informacije, kako god, a ja se ovamo na Halkidikiju krstim šta sve neću da pročitam, koje nebuloze i gluposti...

evo i danas čitam razne (plaćene?) vesti, jutros baš:

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2015&mm=07&dd=27&nav_id=1020434

se_e mi se od tih razno-raznih lobija!

ne volim da pretpostavljam, želim da znam ;)

i da li možda sada treba ići na more u Hrvatsku, paaa... ovako, svako letuje gde želi, ali mene tamo neće videti, nikad, a to isto važi i za CG naravno, ali to nije tema
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže bugarin

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #16 poslato: 28. Jul, 2015. 09:24 »
evo dajem ti jos jednu prililku da NE odgovoris na postavljeno pitanje  =)

inace, nisam ja nigde napisao da su radnje prazne a pumpe bez goriva, nego da ne placaju porez.


ps: cemu toliko pominjanje HR? tema je o grckoj zar ne?
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži Filip

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #17 poslato: 28. Jul, 2015. 09:34 »
odgovaram na oba, destinacija koju ti izabereš naravno da nema veze s poznavanjem ekonomske situacije u Grčkoj, post jeste u vezi s ovom zemljom, ali ipak to nikako nije isto dok se ne ode tamo i vidi na licu mesta, neposredno, uvek su najbolje informacije iz prve ruke ;)

nisi ti to napisao, nego kažem novinari, lepo rekoh da me ovo sada podseti

kako toliko pominjanje, samo sam podsetio da ti tamo letuješ, a ja u Grčkoj, pa da su prema tome moji utisci svežiji i merodavniji, jer sam upućeniji u turstičku ponudu, izbor, cene itd ove zemlje, kao ti za HR, naravno beer1 (Mitos i Ožujsko)  =)) a da ne bih išao tamo i u CG, ne bih, pa kako god da je stanje u Grčkoj
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže Turbo

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #18 poslato: 28. Jul, 2015. 09:58 »
Činjenica je da vrlo slabo plaćaju poreze. A ti tekstovi kod nas su plaćeni od strane CG lobija jer im je sezona u kanalu.
Situacija je što se turista tiče normalna, ali je sve ostalo u kanalu.

Na mreži 2 Busy

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #19 poslato: 28. Jul, 2015. 10:44 »
A šta ovde nije plaćeno,podupirano i vođeno iz CG?Oni su nam na svim bitnim funkcijama.Koje god preduzeće da navedeš(državno) od Subotice do Preševa,sve vodi neki "Celjović" sa neke čuke u CG.
Sorry za off.
Nisam još uvek video more uživo,nadam se sledeće godine da ćemo videti i ja i ćerka.Sa Grčke ili Turske obale,nadam se.
I kad min.Vujović "poveća" platu mojoj ženi na 2000 a sad joj skida oko 4000...
Sorry za off,opet.  :)

Van mreže DUTJA ZP

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #20 poslato: 28. Jul, 2015. 11:55 »
Koliko me secanje sluzi nije dopusteno diskutovati o politici,verskim,nacionalnim pitanjima itd...
Mogli bi obrisati par poslednjih postova do dela dok su jos bili normalni komentari i dok je imalo veze sa pitanjem iz naslova

Van mreže DUTJA ZP

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #21 poslato: 28. Jul, 2015. 22:08 »
Hahahah uptavo dobih -
Prosto obozavam neke clanove

Van mreže Crveni gormitZapočeo temu

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #22 poslato: 21. Avg, 2015. 17:40 »
juce doputovao iz grcke.

stanje je (bilo) redovno. potpuno redovno za nas turiste. doduse ja sam nosio kesaru, nisam isao na bankomat pa ne znam oko toga
« Poslednja izmena: 21. Avg, 2015. 17:40 Crveni gormit »

Van mreže nikola indjija

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #23 poslato: 24. Avg, 2015. 09:39 »
Jel neko juce isao kroz Makedoniju? Kakvo je stanje?
Pitam jer danas krecem iz Grcke?
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd

Na mreži Filip

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #24 poslato: 24. Avg, 2015. 14:21 »
jeste moj drug, nije bilo gužve ni bilo kakvih problema, kaže nije ni video emigrante, još je išao na Djevdjeliju

imate i opciju Dojrana takođe
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže nikola indjija

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #25 poslato: 24. Avg, 2015. 15:32 »
Hvala pozz
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd

Van mreže nikola indjija

Odg: Kakvo je stanje u Grčkoj?
« Odgovor #26 poslato: 25. Avg, 2015. 08:49 »
Stigao nocas iz N.Porija za 8h(kroz Grcku i Makedoniju postovani saobracajni propisi kod nas malo brze vozeno).Guzve nema nigde niti emigranata.
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd



Pretraga foruma [Google]