Anketa

Glasaj: Octavia 3 Facelift ??

Loše, ne sviđa mi se!
41 (43.2%)
Onako, očekivao sam bolje
26 (27.4%)
Svejedno, to je ostao isti auto
9 (9.5%)
Zanimljivo, originalno
10 (10.5%)
Odlično, sviđa mi se!
9 (9.5%)

Ukupno glasova: 95

Anketa završena: 09. Nov, 2017. 23:59

Autor Tema: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci  (Pročitano 41095 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« poslato: 19. Sep, 2015. 16:04 »
Prvi renderi obnovljenog modela Oktavije 3. generacije počeli su da pristižu ali i prvi tekstovi na ovu temu pojavili su se nedavno. Čak postoji i intervju sa J. Kabanom (šef dizajna u Škodi) koji je trenutno na IAA u Frankufurtu i koji je izneo nekoliko činjenica o restilizovanoj verziji aktuelne Oktavije. U njemu je rekao da će fejslift (facelift) modela Octavia 3 (koji bi trebao da se pojavi 2017) biti skoro potpuno drugi auto.
Jedna od mogućih novina su 4 potpuno odvojene pozicije za prednja svetla, tj. po dve na svakoj strani?!
Pozadi, stop svetla takođe sa izmenama ali ostaju u C obliku, dok ostali elementi spoljašnosti ostaju manje-više isti, sem haube koja će da poprimi neke elemente aktuelnog modela Superba, kao i branika.
Unutra, bolji materijali, i sitne izmene, bolja multimedija.
Što se tiče motora, benzinac sa 3 cilindra sa 90-120ks će biti bazni motor.


http://www.autobild.de/artikel/skoda-octavia-facelift-2017-vorschau-6036949.html
http://www.autoexpress.co.uk/skoda/octavia/92888/substantial-update-for-skoda-octavia-in-2017
http://www.motor1.com/spy/58565/2017-skoda-octavia-facelift-will-allegedly-have-double-headlight-layout/
« Poslednja izmena: 12. Sep, 2017. 14:53 Karlheinz »
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Na mreži hakkler

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #1 poslato: 19. Sep, 2015. 18:09 »
NE..za prednja svjetla

Van mreže Filip

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #2 poslato: 19. Sep, 2015. 19:53 »
ovakva neće biti 100%

moje mišljenje je da s fejsliftom (kakvim god) kasne i to debelo, auto već deluje zastarelo, ni najmanje ne izgleda ni novo, ni sveže, ni atraktivno, posebno u ambiente verziji, čak naprotiv, na ulici deluje potpuno neprimetno
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže zagadjenje

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #3 poslato: 19. Dec, 2015. 15:35 »
Što ne za svetla :) Meni je ova druga fotka super. A ako misle izbacivati 2017...... Bolje da odmah rade novi model!
  • Vozi: za sad samo motori

Van mreže Peja

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #4 poslato: 29. Jan, 2016. 16:54 »
Prva fotka - bljak
Druga fotka deluje buržujski
Treća onako, mogli su da preslikaju šmek Superba
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže batke

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #5 poslato: 29. Jan, 2016. 17:56 »
Ni meni se ne dopada rešenje prednjih svetala. Zadnja su mi OK i felne, po mom mišljenju, nisu loše.
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #6 poslato: 06. Jun, 2016. 11:41 »
Na facelift Oktaviji III generacije, iduće godine - očekuje se drastična promena prednjih ali i zadnjih svetala, zadnja možda budu ličila na ona koja su trenutno na modelu - Rapid! Biće urađen redizajn branika, moguća su prednja LED svetla, kao i drukčiji izgled svetala za maglu. Prednji farovi, kao na slici, kretaće već od maske, dnevna LED u vidu parabole. Jedna od mogućih novih opcija je grejani obruč volana uz neke pakete opreme!
Kada je u pitanju RS verzija, "obični" RS će biti pojačan na 169KW dok će RS230 postati RS245!
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Peja

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #7 poslato: 06. Jun, 2016. 15:54 »
Ovo bas i ne izgleda lepo, a zadnja svela aktuelnog modela su mi (lepsa) nego kod Rapida.
Onaj gore srebrni izgleda kud i kamo lepse.

Nadam se da ce prednji deo biti lepsi od ovog sa slike, a da ce zadnja svetla vuci vise ka Superbu nego li ka Rapidu.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže nkteam

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #8 poslato: 06. Jun, 2016. 16:19 »
Izuzetno bih se iznenadio da izostane promena zadnje grupe svetala koja bi povukla dizajnerski na novog superba, koji je u tom pogledu pun dizajnerski pogodak.
Za sada se i dalje bavimo samo renderima, ali ovo je nesto sto meni ima najvise smisla (source):


  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže voyager

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #9 poslato: 06. Jun, 2016. 19:28 »
Ružno do bola!
  • Vozi: Octavia A7 vRS 2.0TDI 6M

Van mreže batke

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #10 poslato: 06. Jun, 2016. 22:41 »
Lele šta napraviše. Ni osnovna verzija nije ne znam kako lepa, alo meni je ovo neprihvatljivo...  wac1
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže nkteam

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #11 poslato: 06. Jun, 2016. 23:26 »
Imajte u vidu da su ovo i dalje samo renderi trecih lica, iliti "kako mali perica zamislja facelift" :)
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže Peja

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #12 poslato: 06. Jun, 2016. 23:37 »
moje mišljenje je da s fejsliftom (kakvim god) kasne i to debelo, auto već deluje zastarelo, ni najmanje ne izgleda ni novo, ni sveže, ni atraktivno
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #13 poslato: 13. Jun, 2016. 23:21 »
RS.FL
Kažu da će ovo parče plastike što ide do maske "bukvalno" da premeste na sred fara.
'Vako.
Zašto to rade? Jedno od objašnjenja je da bi se Oktavija razlikovala malo više od Rapida!  wac1
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže ljusasd

Odg: Skoda Octavia 3 - Facelift, informacije, utisci
« Odgovor #14 poslato: 13. Jun, 2016. 23:28 »
Pokušavaju da odrade kao na Mercedesu E klase W212, gde je to po meni urađeno mnogo bolje. (Nije zato što je vozim majke mi :B=) :B=) :B=))

Od svih dosadašnjih rešenja (fotografija) mi je ovo i najlepše.
  • Vozi: Karoq 1.5 TSI DSG Style 2019: AUDI A6 45 TDI Avant S-line 2018:



Pretraga foruma [Google]