Autor Tema: Castrol - Srbija - uvoznik za Castrol i BP  (Pročitano 3804 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže TurboZapočeo temu

Castrol - Srbija - uvoznik za Castrol i BP
« poslato: 15. Jul, 2013. 10:06 »
Odgovor od Castrol Srbija doo, Đorđa Stanojevića 14, na pitanje gde kupiti originalno njihovo ulje a da oni garantuju za poreklo i kvalitet:

NS: Agrohim, Delmax, Cubi trgovina, Porsche Novi Sad, Euroauto u Novom Sadu
BG: Euroauto - Voždovac
KŠ: Madauto i Auto Ricambi
NI: Agrohim doo, Autočačak Niš, Autocentar Ristić, Bros Auto, Delmax.


Van mreže TurboZapočeo temu

Odg: Castrol - Srbija - uvoznik za Castrol i BP
« Odgovor #2 poslato: 09. Sep, 2013. 16:04 »
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=castrol+edge+5w-30&_sop=3&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.Xcastrol+edge+long+life+III+1l&_nkw=castrol+edge+long+life+III+1l&_sacat=0

20 funti, tj. oko 23 eura. Cena od 35-40 je sa benzinskih stanica i prodavnica iz Austrije. Ebay je uvek jeftiniji jer tu prodavac nema pola troškova koje ima vlasnik prodavnice, trgovac.

Na mreži bugarin

Odg: Castrol - Srbija - uvoznik za Castrol i BP
« Odgovor #3 poslato: 09. Sep, 2013. 18:27 »
ajde da ne pisem u 3 teme iste podatke, ovo je podforum za info-pljuvanje i pohvale pa cu ovde.

castrol slovenija je bio na adresi u takovskoj od 2001-ve godine. ovo predstavnistvo se zatvara i 2005e se otvara na istoj adresi castrol hrvatska, koji se gasi 2007me.
te godine SEC LUBES iz djordja stanojevica preuzima uvoz i zastupnistvo CASTROL-a za motorna ulja.
cerka firma sec lubes-a nazvana castrol srbija d.o.o. otvara se tada vise da bi se dokazala direktna povezanost sa CASTROL-om i zbog marketinga. sprovedena je jedna nagradna igra 2011te i nakon toga castrol srbija d.o.o. se gasi a posao nastavlja SEC LUBES, koji je i naveden na CASTROL-ovom sajtu kao zastupnik.

paralelno sa sec lubes postoji i zastupnik i uvoznik koji se zove ABC MAZIVA sa adresom u milutina milankovica, ali oni rade industrijska ulja.

evo i screenshotova koji potvrdjuju ove podatke

  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže TurboZapočeo temu

Odg: Castrol - Srbija - uvoznik za Castrol i BP
« Odgovor #4 poslato: 09. Sep, 2013. 19:40 »
Jel si zvao Sec Lubes? Nije ti sumnjivo što nemaju ni najelementarniji sajt gde bih mogao da vidim na primer maloprodaju pošto im je šifra delatnosti trgovina na veliko čvrstim i tečnim gorivima.
Sutra ih zovem pa javljam šta su mi rekli.

Na mreži bugarin

Odg: Castrol - Srbija - uvoznik za Castrol i BP
« Odgovor #5 poslato: 09. Sep, 2013. 20:01 »
Sto bi ih ja zvao kad si ti pre par meseci napisao da si od njih dobio info gde kupiti originalni castrol i naveo adrese maloprodaja? Ne razumem........ Prvo njihove informacije stavljas kao info, a potom mene napadas sto ih pominjem.
Btw, sec lubes je u vlasnistvu slovenacke firme GMT.
http://www.gmt.si/s/1/o-podjetju.html

  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD



Pretraga foruma [Google]