Dobrodošao/la na škodaforumllRS.
Učestvuj u diskusijama - registruj se!

Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Skidanje neba i zamena platna Fabia MK1 by krcaerdoglija  (Pročitano 1750 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mafijash

Odg: Skidanje neba i zamena platna Fabia MK1 by krcaerdoglija
« Odgovor #15 poslato: Jul 21, 2017, 01:26:52 posle podne »
Pricao sam sa covekom koji radi to. On koristi lepak Elapren 780 koji je bas namenjen izmedju ostalog i za lepljenje neba. Pise i na kutiji.. Najbolje da se nanese spricom.. Ostali lepkovi i nisu bas preporucljivi, mada mogu da zavrse posao, samo ne znam na koliko vremenski..

Sto se tice materijala, kupiti iskljucivo onaj sa sundjerom, kao fabricki, ne obican.. Duzni metar je oko 800 dinara.

Ja nisam ovako uradio, jer nisam bio bas upucen dobro tako da nisam dobro prosaoo.. :D

• Vozi: Skoda Fabia Karavan 2002 1.4 mpi

Van mreže DUTJA ZP

« Odgovor #16 poslato: Jul 22, 2017, 09:45:35 pre podne »
Kasnim sa slikom,ali je evo...

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Van mreže bushido

« Odgovor #17 poslato: Novembar 21, 2017, 06:01:17 posle podne »

Zatim skinite kukicu koja drzi drugu stranu suncobrana.Kako ne bi doslo do pucanja ukrasne plastike koja prekriva srafove,lagano zavucite tanak srafciger izmedju plastike i kuke i lagano pogurajte srafciger napred ka sofersajbni.

print screen windows xp

Daj molim te jos jednom objasni kako si je skinuo..probao sam ovako pa mi je naravno pukla...kao da su je zaljepili koliko drzi..
Ona je jedna cijelina ili se sastoji od vise dijelova koji se redom skidaju (vidio sam nesto da je kod VW-a tako).. Bilo kakva uputa i vise nego dobrodosla (video najbolje hehe, ali i sa slikovnom(vise njih) cu se zadovoljiti )

Na mreži djordjebg

« Odgovor #18 poslato: Novembar 21, 2017, 07:31:34 posle podne »

Van mreže bushido

« Odgovor #19 poslato: Novembar 21, 2017, 08:01:16 posle podne »
tako dakle...nije ni cudo da sam je polomio, kad sam "cupao" sve. Sada je puno jasnije!

Thnx  bravo2