Autor Tema: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi  (Pročitano 6964 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže milosn8

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #15 poslato: 25. Avg, 2019. 09:29 »
Da li si zadovoljan velikim servisom? Treba uskoro da ga radim pa sam mislio tamo da idem jer sam tamo radio mali.

Van mreže Melja

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #16 poslato: 25. Avg, 2019. 10:23 »
Proslo je nekih 60000 km od velikog servisa i nisam imao problema. E sad da li su stavili original delove ili ne to ne znam. Bitno je da problema nema.

Sent from my VKY-L29  

  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI 170 2010 Ambition

Na mreži slobodanalex

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #17 poslato: 25. Avg, 2019. 12:09 »
Proslo je nekih 60000 km od velikog servisa i nisam imao problema. E sad da li su stavili original delove ili ne to ne znam. Bitno je da problema nema.

Sent from my VKY-L29

Nisu sugurno stavili original, meni nisu stavili ni kad smo se dogovorili da stave, pa sam se vratio da im reklamiram.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže milosn8

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #18 poslato: 20. Feb, 2020. 20:21 »
Malo da osvezimo temu, da li je neko u ovom servisu radio veliki servis i kakva su iskustva?

Van mreže porto

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #19 poslato: 24. Dec, 2020. 01:59 »
I mene zanima da li je neko sa foruma išao skoro u Kisač ??  Rade li još uvek i da li se drže dogovora i kvaliteta po kome su bili poznati ?!
O servisu AS sam čuo dosta toga lepog nadam se da još uvek važi ta priča. Ljubazno osoblje kao i vlasnici spremni da izađu u suret i odgovore na svako pitanje, plus što im je kvalitet rada na visokom nivou i delovi uglavnom originalni  a cene može se reći pristupačne.
Ima li ko friških iskustava ??
  • Vozi: Škoda Fabia

Na mreži cacak

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #20 poslato: 24. Dec, 2020. 17:04 »
Posao znaju.Imaju sve potrebne alate.Predlazem da se dogovorite unapred  oko delova i materijala koji ugradjuju,onda nema dileme.Koliko sam cuo, otvorili su i ispostavu u NS..............
  • Vozi: skoda octavia 1,9tdi 77kw eleganc 2011

Van mreže milosn8

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #21 poslato: 24. Dec, 2020. 17:15 »
Radio sam dva mala servisa tamo i menjao antifriz. Ok rade samo su mi na jednom servisu pretegli sraf od kartera da je pukao navoj pa sam morao da radim novi navoj.

Za ostalo nema zamerki

Van mreže Mile-mile

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #22 poslato: 21. Jan, 2021. 08:58 »
 Ja sam bio pre neki dan u Kisacu na zameni ulja u dsg menjacu prilicno su ljubazni sto se tice vlasnika i hoce da popricaju da objasne ako te nešto interesuje na prvi utisak mi neizgledaju kao kvarni ljudi ,na kraju svega pregledali dijagnostikom i kažu auto u perfektnom stanju i samo gas,kao sto ih ima pa bi da menjaju i sto treba i sto netreba
  • Vozi: Octavia 2.0 tdi dsg 2013fl eleg

Van mreže Melja

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #23 poslato: 21. Jan, 2021. 09:07 »
Taman posla da su kvarni ljudi, niko to nije ni rekao. Jedini minus sto sam ja i dao jeste ugradnja dela koji nije originalan a da prethodno sa vlasnikom nisu proverili hoce li zamenski ili originalan deo. Kao sto sam vec pisao u mom slučaju su to bili kocioni diskovi i plocice. Ja sam zbog toga izgubio poverenje u njih.
Inace da znaju posao i imaju iskustva tu nema dileme.
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI 170 2010 Ambition

Van mreže Mile-mile

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #24 poslato: 21. Jan, 2021. 10:32 »
Pogrešno si me razumeo ne mislim da si ti nesto loše rekao vec kakvih servisa i majstora ima katastrofa jedna, skrećemo sa teme ali mislim da cu nastaviti saradnju sa njima jer treba da farbam nesto i kod njih je po delu 75€
  • Vozi: Octavia 2.0 tdi dsg 2013fl eleg

Van mreže porto

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #25 poslato: 09. Feb, 2021. 15:34 »
Pozdrav svim ljubiteljima i vlasnicima  Škodilaka raznih vrsta i modela  beer1
Nakon mog ličnog širokog i više manje beskorisnog pisanja da napišem i ja nešto što će valjda biti od koristi svim vlasnicima Škode posebno vama koji ste iz  Novog Sada i okoline kao i ostatku Vojvodine pa i južnije.

U januaru sam bio u servisu AS u Kisaču da odradim veliki servis i još poneku sitnicu na mojoj Fabiji 1.9 sdi.
Potrefio sam verovatno najgori dan u januaru i po prilično velikom snegu tog jutra,barem u Beogradu, zapucao za Kisač.
Vođen mnogim pozitivnim komentarima (i van foruma) prelomio sam i po takvom danu krenuo uprkos vremenskim neprilikama.
Odmah ću vam reći da se nisam nimalo pokajao. Čak naprotiv.
Sačekao me je vlasnik servisa Ondrej i 4-5 majstora koji su već pre početka radnog vremena očistili kompletan prilaz servisu. Za svaku pohvalu u startu.
Uterali su auto u radionicu ja sam izložio svohe zahteve, neke čak i mozda besmislene, na šta je Ondrej odgovorio kao iz topa : rešićemo !!
Taj dan su imali priličnu gužvu u servisu mene su pošto dolazim oz Bg-a odmah uzeli u rad. Žao mi je što je tom prilikom gazdin sin Jaroslav bio na odmoru te njega nisam upoznao lično.
Nakon otprilike dva i po sata Fabija je izvezena. Dok je radila da otvori termostat ispričao sam se sa Ondrejom.
Uradili su mi komplet veliki servis i plus promenili ulje u menjaču gratis.
Namestili su mi levu stranu tapacirunga u gepeku (karavan) koja je bila skroz razvaljena i zjapila da je se harmonika jedva kačila kada se zatvori.
Očistili su mi odvode i namestili lepo onu plastiku na šoferci iznad brisača.
Zamenili obe pozicije za koje nisam ni znao da ne rade.
Zamenili su mi i onu plastičnu zmijicu koja povlači haubu pri otvaranju. Bio sam prijatno iznenađen kada mi je Ondrej izneo iz magacina stari i novi model,to u nekoliko radnji nisam nalazio oni su i to imali na stanju.
Spakovali su mi litar antifriza u slučaju da sistem povuče isti u toj meri da zafali tečnosti.
Na kraju sam dobio i nešto reklamnog materijala : pikslu,upaljače i olovke sa njihovim logom.
Sve nabrojano osim kompletnog velikog servisa sam dobio GRATIS !!!
Prvi put sam posetio servis bez ičije poznate preporuke,nisam ni javna ličnost ali sam u AS- u imao tretman kao da se godinama poznajemo.
Celokupan utisak je maksimalan, majstori,alati,magacin i snabdevenost servis u celini a ponajviše odnos vlasnika prema stranci i njegovo uvažavanje svih mojih bitnih i nebitnih zahteva u trenutku kada im je servis pun vozila.
Hvala im na tome !!!

Uz nadu da nisam preterao sa pisanjem moja topla preporuka svim vlasnicima Škode i vozila VAG grupacije je auto servis AS Kisač !!! :bravo: bravo2
  • Vozi: Škoda Fabia

Na mreži Mareska

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #26 poslato: 09. Feb, 2021. 16:29 »
A cena?
  • Vozi: Passat

Van mreže porto

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #27 poslato: 09. Feb, 2021. 22:40 »
250 eura ili ti 29 500 dinara sve komplet
  • Vozi: Škoda Fabia

Van mreže srdjan25

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #28 poslato: 25. Okt, 2021. 07:32 »
Jel imao neko neka iskustva sa servisom AS iz kisača da je radio neke popravke osim redovnih servisa i kočnica, koje su im cene rada ?
  • Vozi: Škoda Octavia 3 FL 1.6tdi 85kw 2017

Van mreže srdjan25

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #29 poslato: 26. Okt, 2021. 22:35 »
Ko god pohvali škoda servis AS Kisač, taj nema pojma o kolima,izuzetno fini i hvalisavi ljudi matori Ondrej pogotovu, dovezeš svoj auto da pogledaju a oni ti pričaju o njihovom kako je dobar, a tvoj nebitan , ljudi samo dobro rade zamenu ulja i veliki servis, što svaki bukvalno majstor može raditi, dovezem octaviu 2017 on ne može da se poveže na dijagnostiku , pita me jel čipovan, pa zar bi to trebalo on meni da kaže da utvrdi dal je čipovan on je stručnjak, onda se nekako poveže i kaže menjan je kompjuter nema kominikaciju, ipak na kraju očita grešku koju mi je pre toga 3 obična električara iz prve očitali, oće da mi pokreće regeneraciju nije ni gledao koliko je zaprljan filter kolika je masa čađi baš ga briga, ma amaterski 100%,al bukvalno amaterski , profi su trgovci ali majstori slabi
  • Vozi: Škoda Octavia 3 FL 1.6tdi 85kw 2017



Pretraga foruma [Google]