Autor Tema: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi  (Pročitano 6882 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Tibor021Započeo temu

Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« poslato: 12. Okt, 2015. 11:16 »
Samo da dodam svoje iskustvo. Po sugestiji kolege sa drugog foruma, od samog početka (pre tri godine) koristim usluge AS servisa u Kisaču. Da dodam da su spustili cenu - sada je mali servis 8000 dinara. I ne samo zbog cene vredi onih 13 i kusur kilometara do Kisača :-)

edit:

Autoservis AS
Mihala Kardelisa 22
21211 Kisač

Radno vreme
Radnim danom: 8-16
Subotom: 8-13

Tel./Fax.: 021/827-364
Mob.: 064/120-2600

Mail: aspixi@gmail.com
Sajt: http://www.skoda-as.co.rs
« Poslednja izmena: 27. Feb, 2017. 23:15 Karlheinz »
  • Vozi: Fabia HTP 1,2 2012

Na mreži 2 Busy

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #1 poslato: 18. Okt, 2015. 21:01 »
8000 sa delovima ili ?

Van mreže Tibor021Započeo temu

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #2 poslato: 19. Okt, 2015. 08:55 »
Toliko sam platio. Od delova su bili samo filteri.
  • Vozi: Fabia HTP 1,2 2012

Na mreži 2 Busy

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #3 poslato: 19. Okt, 2015. 09:13 »
Ulje je bilo tvoje?

Van mreže Tibor021Započeo temu

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #4 poslato: 19. Okt, 2015. 09:17 »
Sve je bilo njihovo (uključujući i ulje). Moje je bilo da dovezem, popijem kaficu i platim na kraju. Relativno sam malo prešao (36.000) pa nije bilo potrebe da se menjaju svećice - na to sam mislio kada sam napisao da su bili samo filteri.
  • Vozi: Fabia HTP 1,2 2012

Van mreže nkteam

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #5 poslato: 08. Feb, 2016. 14:30 »
Mislim da razlog nizih cena lezi u tome sto su izgubili status ovlascenog servisa/dilera (valjda su imali neku zvrcku sa Intersremom, ali ne znam detalje pa da ne nagadjam). Ja takodje svoju Fabiju vozim tamo, Ondrej (i sada sin Piksi) vode taj servis fino, domacinski, ulivaju poverenje, i sto mi je najbitnije obzirom da nisu u NSu, maltene sve probleme (koje je moguce) resavaju brzo, pa maltene nikad nisam morao da ostavljam auto kod njih i da trazim prevoz nazad do NSa (jednom sam ostavljao auto na farbanju kod njih i prethodno su mi rekli kad ce ici neko iz servisa poslom do NSa, pa sam se uklopio u to vreme i vratili su me njihovim kolima u grad).
« Poslednja izmena: 08. Feb, 2016. 14:35 nkteam »
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže Tibor021Započeo temu

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #6 poslato: 08. Feb, 2016. 14:58 »
??? Za mene je novo da nisu više ovlašćeni servis?

Na sajtu im im dalje piše:

"Sertifikat ovlašćenog servisa Škodinih vozila AS dobija 1998. godine (registracioni broj ovlašćenog servisa 284-43)."
  • Vozi: Fabia HTP 1,2 2012

Van mreže nkteam

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #7 poslato: 08. Feb, 2016. 15:30 »
I ja sam relativno skoro saznao, medjutim pogledaj AutoCacak, nema ih u listi ovlascenih vise...

Iskreno, meni to ne menja nista, bar sto se tice trenutne Fabije, jer svakako odavno nije u garanciji, a i dalje rade podjednako dobro.
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Van mreže nkteam

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #8 poslato: 01. Mar, 2016. 12:37 »
Za ljude iz NSa i okoline, preporuka za auto servis AS iz Kisaca. Zadnjih ~5 godina tamo odrzavam Fabiju i utisak je krajnje pozitivan i korektan. Jeste da su na 20min od grada, ali vecinu stvari zavrse na licu mesta, imaju ok cekaonicu. Uvek pregledaju auto i sugerisu intervencije po potrebi.

Napomena, iako na sajtu pise da su ovlasceni, mislim da su u nekoj igranci sa Intersremom izgubili status ovlascenog servisa (ne znam detalje), pa preporuka vazi samo za automobile van garantnog roka.

« Poslednja izmena: 27. Feb, 2017. 23:15 Karlheinz »
  • Vozi: Octavia 2.0tdi Style 2016

Na mreži mtesic

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #9 poslato: 18. Maj, 2016. 11:26 »
Jutros sam zatekao letak na mojoj Fabiji. Mislim da je (ako ne servisirate u svojoj režiji) ponuda OK, pa prosleđujem ako nekom to odgovara.
  • Vozi: Fabijica MK1 1,2 htp :-)

Van mreže slobodanalex

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #10 poslato: 14. Feb, 2017. 09:44 »
Od nedavno imaju servis i u Novom Sadu, Futoški put 29 (bivši servis za Japanska vozila, Moto Grad registracija) pa kome je Kisač daleko da zna.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže milosn8

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #11 poslato: 11. Maj, 2019. 19:53 »
Kao što sam obećao pišem iskustva :) danas urađen mali servis i detaljan pregled Octavie 2.0 TDI PD 2010 u AS Kisač, prezadovoljan sam uslugom, momci su super, vlasnik gostoljubljiv, ulje Shell i 4 filtera izašlo 9500RSD (kao i što sam video ovde na forumu da je neko zakačio njihov flajer). Preporučujem svima koji su iz NS i okoline :)

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #12 poslato: 11. Maj, 2019. 22:17 »
Bas kao sto smo rekli oko 10.000 sve . Super sad znas gde ces odrzavati auto :)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže milosn8

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #13 poslato: 15. Maj, 2019. 14:49 »
Tako je :)

Van mreže Melja

Odg: Autoservis AS - Kisac - Skoda servis i delovi
« Odgovor #14 poslato: 12. Avg, 2019. 11:45 »
Da podelim i svoje iskustvo sa ovim servisom. Bio sam na 2 redovna i 1 veliki servis tamo i moram priznati da su me razočarali. Da li su ovlašćeni sad ili ne to ne znam, ali su me razočarali pri zameni prednjih diskova i pločica. Kad su rekli da su prednji diskovi i pločice za zamenu ja sam naravno rekao menjajte misleći da kao škodin servis stavljaju originalne pločice i diskove. Međutim stavljeni su Meyle diskovi i pločice koji su ubrzo počeli da tresu. Kod vulkanizera sam video koje su marke diskovi i sledeći servis sam tražio da se stave originalni diskovi i pločice i da doplatim za razliku. Takođe sam rekao zašto me nisu pitali da li želim original ili neku zamenu. Izvršili su zamenu i sve je išlo lepo dok nisam došao do zamene guma i dok nisu došli i zadnji diskovi za zamenu. Tad sam opet bio kod vulkanizera i video da su loši zadnji diskovi pa reko da vidim kakve su prednje stavili i da li su ispoštovali ono što su trebali. Na prednjim diskovima koji su trebali da budu original nema nikakve oznake, a na pločicama je oznaka bila VAG INDIA i izuzetno su bacale prašinu i škripale što original pločice nikad nisu radile. Nakon toga sam izgubio poverenje u njih, a ugradio sam ATE diskove i pločice napred, a TRW diskove i pločice pozadi što se fabrički i stavlja na mog superba i sad je sve super.
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI 170 2010 Ambition



Pretraga foruma [Google]