Autor Tema: Novi Zakon o registraciji - novi obracun troskova?  (Pročitano 723 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže TuleZapočeo temu

Novi Zakon o registraciji - novi obracun troskova?
« poslato: 15. Dec, 2016. 09:54 »
Apropo price o novom zakonu.. Da li neko zna kad treba da nastupi ovaj novi zakon o registraciji tj. o novom nacinu obracunavanja troskova registracije.
Upravo mi istice registracija i razmisljam da parkiram mezimca na mesec dana ako ce biti te promene u januaru.
Vozim ga povremeno, po potrebi, najcesce samo vikendom tako da mi to i nije neki problem.
Trenutno me registracija kosta oko 60000, a ako ce to npr. od nove godine biti 10,20 ili 30 hiljada manje sto ne sacekati.

Naravno, smatram da ce drzava i ovim potezom opet biti u debelom plusu jer ce nama koji smo preko 2000 kubika spustiti nesto cenu, ali ce zato svima ispod 2000 (kojih je 95%)  podici cenu.
Saberes, oduzmes, oni se opet uracunaju debelo.
  • Vozi: Skoda Superb 2.5 V6 TDI 2003

Van mreže ugi85

Odg: Novi Zakon o registraciji - novi obracun troskova?
« Odgovor #1 poslato: 15. Dec, 2016. 10:42 »
Jos uvek nema zvanicnog saopstenja na tu temu, a kako se blize praznici sve su manje sanse da ce novi pravilnik, ukoliko je i napravljen, biti usvojen.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže mlax

Odg: Novi Zakon o registraciji - novi obracun troskova?
« Odgovor #2 poslato: 15. Dec, 2016. 11:08 »
I ja mislim da to sigurno nece biti u narednih mesec dana. Usvojen je budzet u kome je sve ostalo po starom tako da mislim da to nece skoro.
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012

Na mreži zare

Odg: Novi Zakon o registraciji - novi obracun troskova?
« Odgovor #3 poslato: 15. Dec, 2016. 16:42 »
Pa ako budu izbori bice tamo negde u junu. Ako ne uhvate godisni odmori pa bude u oktobru  :)) :)) :)).

Van mreže mlax

Odg: Novi Zakon o registraciji - novi obracun troskova?
« Odgovor #4 poslato: 15. Dec, 2016. 20:41 »
Ako budu izbori tad sigurno nece, jer je opste poznato da se par meseci pre i posle izbora ne donose nikakve uredbe i zakoni
  • Vozi: Superb 2.0tdi 2012



Pretraga foruma [Google]