Autor Tema: Škoda Kodiaq RS  (Pročitano 29399 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nidza

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #150 poslato: 29. Mar, 2019. 15:46 »
Vrhunski prevoz, nema sta. Ne košta bez argumenata kao F Pace, Stelvio Veloce i drugi premium SUV.

Ne bih ja rekao da VAG Škodu spušta u niži segment, dapače.

Sent from my POCOPHONE F1  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže Maksimus

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #151 poslato: 29. Mar, 2019. 16:32 »
Kosta on daleko manje od f pace i premium kompanije,on je napucan oprenom i snagom 44k,q5 je sa 190ks i klot opremom toliko,onaj koji je ekvivalentan kosta 60k+.
Kao konkurencija nepremiumu je brutalan,pogotovo na tehnickom planu(jer enterijer i generalno dizajn nikako da mi legne do kraja,nesto mi smeta) niko nema odgovor na to sto nudi. Tako da ih ne spustaju nize ni slucajno cim su pustili bitdi u skodu.
Moram priznati da mi se ove mat karbon lajsne bas svidjaju,voleo bi da ih ubace u fejslift superb pa da porucim za moj i prepakujem.
I sedista su jako atraktivna,jedino se namece pitanje trajnosti tako naglasenih bokova u SUV vozilu gde se mnogo vise trlja naslon pri ulasku.

Van mreže -nebojsa-

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #152 poslato: 29. Mar, 2019. 18:54 »
Mislim da je ovaj "karbon" na sedistima bas na pravim mestima, tj. onima koja se najvise habaju.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže nidza

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #153 poslato: 29. Mar, 2019. 20:30 »
Kosta on daleko manje od f pace i premium kompanije,on je napucan oprenom i snagom 44k,q5 je sa 190ks i klot opremom toliko,onaj koji je ekvivalentan kosta 60k+.
Kao konkurencija nepremiumu je brutalan,pogotovo na tehnickom planu(jer enterijer i generalno dizajn nikako da mi legne do kraja,nesto mi smeta) niko nema odgovor na to sto nudi. Tako da ih ne spustaju nize ni slucajno cim su pustili bitdi u skodu.
Moram priznati da mi se ove mat karbon lajsne bas svidjaju,voleo bi da ih ubace u fejslift superb pa da porucim za moj i prepakujem.
I sedista su jako atraktivna,jedino se namece pitanje trajnosti tako naglasenih bokova u SUV vozilu gde se mnogo vise trlja naslon pri ulasku.
Govorim o izloženim primercima na sajmu. RS i F Pace oba po 49k.


Sent from my POCOPHONE F1  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže fobia24

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #154 poslato: 29. Mar, 2019. 20:48 »
Da li je neko kupio ovaj RS baš me zanima da bude prvi u Srbiji verovatno, a da nije od neke autokuće? Ja ni jedan nisam video na putevima.

Van mreže nidza

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #155 poslato: 29. Mar, 2019. 21:54 »
Biće ih sigurno, bez brige. Nema ništa sa tim performansama i tom opremom za te pare. Kad se udobno namestiš, ni napred ni nazad čak ni najizbirljiviji nemaju šta da prigovore.

Sent from my POCOPHONE F1  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže Maksimus

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #156 poslato: 29. Mar, 2019. 23:53 »
Ima vec jedan plavi po BG.
Performanse i opremu za manje moze da ponudi cupra ateca,ali je osetno manja i losijeg enterijera.
Govorim o izloženim primercima na sajmu. RS i F Pace oba po 49k.


Sent from my POCOPHONE F1


Nisam obratio paznju na f pace na sajmu iskreno,mada mi poredjenje primeraka sa razlicitim motorizacijama i opremom ipak diskutabilno. Ali da su napravili sjajan proizvod sa RS-om definitivno jesu.

Van mreže Super 20

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #157 poslato: 30. Mar, 2019. 07:22 »
I meni je Kodiaq RS ostavio jako dobar utisak. Cena od 50ak k eu je ta koja zasluzuje. E sada sto je trenutno malo skuplji od sto bi potrosio za auto je druga stvar. Inace ko moze da si ga dozvoli odlican prevoz  bravo2
  • Vozi: Superb

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #158 poslato: 20. Apr, 2019. 22:26 »
Skoda Kodiaq RS, "Test severnog jelena", Moose test, 77kmh.
https://www.youtube.com/watch?v=ayaNUHAt0JY
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Melja

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #159 poslato: 13. Avg, 2019. 21:54 »
Nek me neko ispravi ako grešim ali ispada da RS model nema i ne može da ima rezervni točak? Za 9 godina na superbu mi nikad nije trebao, pu pu pu, ali volim da ima  :)
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI 170 2010 Ambition

Van mreže djordje48

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #160 poslato: 14. Avg, 2019. 07:45 »
Ima, pise u spisku opreme da se moze poruciti alu rez tocak i opcija smanjenij dimenzija ako je 7 sediata. Ako izaberes canton zbog vufera onda vrv ne ide tocak :-X

Van mreže Melja

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #161 poslato: 14. Avg, 2019. 09:19 »
Dobra stvar je sto fabrički ima runflat gume. Gledao sam snimak na youtube Kodiaq RS u salonu u Hrvatskoj i kad je otvorio gepek ispod poklopca u sredini stoji akumulator poklopljen nečim poput stirpora. I zbog toga nema tocak. Jel moze izvor gde si našao da ima opciju? Evo snimka https://www.youtube.com/watch?v=EHNCEwcLeA4&vl=en. A cena u HR neverovatna 61000 eur  :o
  • Vozi: Skoda Superb 2.0 TDI 170 2010 Ambition

Van mreže djordje48

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #162 poslato: 14. Avg, 2019. 10:20 »
Mozes na sajt alprosa pa izaberes spisak opreme za kodijak scout. U tom spisku je dodatna oprema za RS scout i LiK. S tim sto eto, kao sto je receno ovde tu nema onih pragova sto idu sa strane :o :(

Mada sad kad pogledam, nisam malopre dpbro video jer sam gledak sa telefona: izgpeda da ne moze rezervni tocak za RS? :o

Obavezno sacekaj da dodju gume sirine 255 :bravo:

http://www.skoda-alpros.rs/index.asp?pageid=A43

Na mreži Vladapetr

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #163 poslato: 14. Avg, 2019. 10:54 »
RS se ne proizvodi već neko vreme, i pitanje je kad će se vratiti u proizvodnju.
  • Vozi: Škoda Kodiag RS 2.0 TSI

Van mreže nidza

Odg: Škoda Kodiaq RS
« Odgovor #164 poslato: 14. Avg, 2019. 13:28 »
Cede suvu drenovinu iz dizela bez bilo kakve potrebe, a imaju perfektan benzinac. Trebali su i drugu varijantu da ponude kad već imaju sve spremno, ali izgleda neće da kanibališu Atecu Cupru.


Kodiaq RS je jedna sposobna karoserija spremna da se nosi sa 300KS benzincem bez problema.
  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021



Pretraga foruma [Google]