0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Da ne ureknem pu pu pu.Do sada 117 000 km menjac sa 7 radi bezprekorno.Nema tu pravila,kvare se i mnogo skupje masine.Vreme golfa 2 je davno proslo.
Ja godišnje prelazim maximum 5hiljada(trenutno je 84hiljade), tako da za tri godine koliko ću ga voziti neću ni blizu prići tvojih 117hiljada..ne brinem se za menjač Koje gorivo sipaš(koliko oktana) i na kojoj pumpi?Posto sam nalcešce u Šidu skoknem do Bosne pa njihov 95.Oduvek sipam 95 kako gde.Nemam nekog favorita mada najcesce na Nisu lokaciski najbliza.Послато са HTC Desire 820
Druže, prvo ide DIJAGNOSTIKA; posle toga popravka. Sale će ti već reći šta je po sredi... Aj, držimo ti fige.
Njima (Alprosu) izgleda samo sugerišu drugi šta da rade kada imaju neki problem. Ima li tamo nekog od znanja ili samo šrafcigerišu?
Svaka čast za brzo i jeftino rešenje problema, samo da to bude trajno. Nego, kada kažeš resetovanje, da li misliš na poništavanje greške ili na apdejt softvera ?