Autor Tema: Samardžić - Beograd - ovlašćeni Škoda servis  (Pročitano 4911 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Samardžić - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #15 poslato: 29. Feb, 2016. 17:03 »
Za Škode sa 4+ godina:

AKCIJA!!!
- snižene cene redovnog servisa
- originalni delovi
- uz svaki servis poklon po izboru
- redovan servis od 9000 do 16000rsd

P.S. Ovo je sa FB stranice, sajt im je u fazi rekonstrukcije, nisam ništa našao ovome tamo, neke stranice im ne rade.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže KarlheinzZapočeo temu

Odg: Samardžić - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #16 poslato: 04. Mar, 2016. 13:12 »
Detaljnije, na moj upit stigao je brzo i email  iz "Samardžić"-a:

servisni paketi sadrže:

-ulje Castrol
-filter ulja
-filter vazduha
-filter goriva
-filter polena

Ulje je u različitim gradacija i tipovima u zavisnosti od vrste vozila, kao i slovne oznake motora, proizvođač CASTROL. Svi navedeni filteri su originalni (Škoda Auto).

Primeri paketa:

FABIA motor BXW ............................10293,65
FABIA motor AZQ, BME....................10117,76
FABIA motor CBZ...............................11252,87
FABIA motor CAY...............................13777,90
FABIA motor CGP.............................. 9936,80

OCTAVIA motor AXR ........................14063,57
OCTAVIA motor BJB, BKD, BXE.........12159,31
OCTAVIA motor CFH, CLC.................13560,61

SUPERB motor CBB...........................13560,85
SUPERB motor CDA.......................... 12548,58
SUPERB motor CFF,CFG...................13560,61

YETI motor CFH................................13560,61

Sve izražene cene su sa PDV-om

Poklon:
Po izvršenom redovnom servisu u okviru akcije stiče pravo da iskoristi jedan od poklona prilikom prve naredne posete.

- besplatna usluga zamene guma do 01.04.2016.
- besplatna kontrola vozila po ŠKODA - CHECK LISTI
- besplatna kompjuterska dijagnostika ŠKODA vozila
- besplatno lako pranje ŠKODA vozila

Acija traje dok traju zalihe.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Vojchilo

Odg: Samardžić - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #17 poslato: 13. Maj, 2016. 09:27 »
Ево и мог данашњег искуства:

Договорим са њима замену уља и филтера по акцијским ценама за 9400,00. дин, дођем јутрос у договорено време, кад- испоруче ми рачун на 14.400,00... питам ја зашто, када смо се договорили нешто друго, а љубазна службеница на пријемном ми објасни како је нестало залиха!

"Добро", рекох, "онда ништа, хвала, довиђења."
"Чекајте, ево.. учинићемо Вам цену како смо се договорили."
"Да, али рекли сте да нема залиха..."
"Па јесте, али ево, учинићемо Вам цену по договору."

Нормално да нисам пристао, захвалио се и отишао.
По систему АПП (Ако Прође, Прође).
Није прошло.  >:(
  • Vozi: Fabia 2006. 1,2 HTP

Van mreže rkoms

Odg: Samardžić - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #18 poslato: 30. Nov, 2017. 02:12 »
+1 za lose iskustvo kod Samardzica

Otisao sam kod njih uzdajuci se u njih kao u ovlasceni servis, da odrade limarske radove jer sam imao nezgodu u kojoj inace nisam bio kriv.
Auto je bio tada star dve godine, kupljen nov.

Dogovoreno je bilo da se ponovo nadjemo u 17h, da dodje procenitelj iz Unica osiguranja (osiguranje odgovornog za stetu), da se se preda mnom skine branik pa da se uradi dopuna zapisnika, jer kad se skine branik bice jos delova za zamenu, koji nisu trenutno vidljivi. Auto je ostao kod njih (moja greska).
Dosli smo u 17 casova, medjutim receno nam je da je procenitelj dosao sat ranije i da su oni kao sve zavrsili pre nas, kao i da je auto vec poceo da se radi, i da mi nista ne brinemo. Auto je vec bio rasklopljen (peta vrata, branik i sina).

Naravno da nisu smeli da pipnu moj auto bez mog prisustva, kao i da nista pre toga nisam potpisao niti pristao na bilo sta.
Naravno da procenitelj nije ni bio, vec su prevaranti preko teleofna dogovorili sa njim da nema novih delova, vec sve da se krpi, kako bi  veci deo iznosa ostao njima. Sve mi je tad bilo jasno..... Iako je u prvom  zapisniku bila naznacena zamena delova a ne njihova opravka.

Naravno da da nisam toliko naivan....
Na moje insistiranje da mi daju kontakt od procenitelja zaduzenog za moj predmet, rekli su da nemaju njegov telefon!?
Kada sam ih upitao kako komuniciraju? Odgovorili su mi bez blama, da funkcionisu preko maila, i da im je kao pao sistem i da su nemaju kontakt telefone.

Epilog:
Meni u tom momentu pada klapnai nastaje haos (nazalost sa njima ne moze drugacije i naravno da se ne ponosim time ali samo tako naylost mozete iyaci na kraj sa njima, jer  se drze zajedno sa osiguravajucim kucama i cuvaju jedni druge). Gazda je probao a se umesa ali  jje dobio pregrst pozdrava za majku i cerku i odmah se ucutao, prosto se ugasio. Dok je sef servisa jedva ostao sa glavom na ramenima (klasican ćoki) i na njega je presla loptica. Koliko nisam bio pri sebi zamalo da nastrada njegov auto (iz njega  je izasao kada smo prvi put dosli) i tada pocinje  PREOKRET sef pocinje da kuka i da se izvinjava govoreci kako je sve to slucajno i donosi odstampan papir sa 3 kontakt telefona od pomenutog procenitelja iz UNICA osiguranja, dva fiksna i jednim mobilnim. Navodno sistem je upravo  proradio. Strasno.....

Procenitelj je takodje bio lepo pocascen (nayalost samo preko mobilnog). Zvao je posle po 10 puta izvinjavao se, govorio kako je zurio pred kraj radnog vremena (iako su oni dogovorili taj termin a ne ja) znali su da je to protivzakonito i upravo zato nijednog trenutka niko od njih nije ni pomislio da me prijavi, za haos koji je trajao.


Probali su da me prevare u klasicnom fazonu APP, ali nije proslo...


Auto sam nakon toga popravio preko kasko osiguranja, a moja osiguravajuca kuca gde imam kasko je taj iznos regresno naplatila od Unice. Ugradjeni su naravno novi delovi u drugom ovlascenoim, tako da je moj savet da se uvek koristi kasko bez obzira da li ste krivi ili ne. Jer ako niste njihova pravna sluzba ce se pobrinuti da se taj iznios vrati osiguravaj kuci gde ste kasko osigurani a vama se nece racunatii steta.

Od tada Auto Samardzic u sirokom luku, iako su mi peske na 5minuta.
iako je proslo vise godina od tada, nije mi nimalo zao da pisem ovako o njima, i ako nekad neko od njih ovo procita prepozace sebe u ogledalu ove price.


Pozdrav
  • Vozi: SEAT Ibiza Cupra 1.4TSI

Van mreže Maksimus

Odg: Samardžić - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #19 poslato: 30. Nov, 2017. 09:26 »
Bogme ja sa njima imam samo dobra iskustva. Cak su mi i auto radili posle cukanja,preko klasicnog osiguranja su isli novi delovi (auto imao 5 godina) i nije imalo teorije da se provali da je radjen. Radio sam i servise jedno vreme tamo,od mene imaju preporuku.

Van mreže rkoms

Odg: Samardžić - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #20 poslato: 30. Nov, 2017. 13:35 »
Maksimus,

Izneo sam moje licno iskustvo, gore nije moglo biti, za mene to je ubedljivo najgori ovlasceni za skodu, jesi ti video u kakvim uslovima su radili pre nego sto su otvorili servis na rakovickom putu? Kod njih sam otisao tada samo zato sto su mi bili blizu, sam sam kriv i sam sam pojeo govno, vodio sam se filozofijom da odelo ne cini coveka..
Mada nije ni mnogo daleko Alpros (dzabe im Nesa i to sto su neki ljubazni kad rade ocajno i ugradjuju sve i svasta, niko ne gleda sta mu ugradjuju vec samo cenu - trijupuju da su u ovlascenom i sve je kul), kao i Stojanovic.

Limarski radovi su  generalno ocaj svuda u ovlascenim za skodu, niko od njih nema prave komore ili imaju ugovore sa drugim auto limariima,
koji kad farbaju ne skidaju kvake, plasticne delove, lajsne itd....  vec samo postave trake pa farbaju preko stare boje i onda dobijete auto sa 6 slojeva boje
i posle 2 godine dobijete žu-žu od farbe  svuda gde su spojevi i uglovi..... Kvalitet laka NULA, jedno bolje pranje i cao....
U Alprosu vise puta reklamirano, na kraju vise nisu ni pravili izvestaje, vec kad dodjem samo ostavim auto, dalje sve znaju....

Sto se tvoje price tice, stavljeni su ti novi delovi, i logicno je da se ne vide radovi.
Sraf na sraf, i AKO se koriste originalni nosaci, obloge branika itd... moraju dobro da se upasuju nije to nuklearna fizika. Samo pitanje da li je sve to i OEM.
Pitacu te kad prodje 2-3 godine da li si zadovoljan radovima?  Da li ima neko u Srbiji da je bilo gde u ovlascenom Skodinom servisu bio zadovoljan limarskim radovima? Koliko znam jedino Auto Cacak ima komoru po VW standardu, ali u Cacku gde se i kola na kamionu salju.

Da ne sirim dalje pricu i da ne idemo vise off, imam mnogo primedbi i za ostale servise(mogu svasta navesti za druge), ali ovde je rec bila o Samardzicu....
Realno, tesko je u Srbiji naci dobrog pojedinacnog majstora, a kamoli ceo servis i osoblje.


  • Vozi: SEAT Ibiza Cupra 1.4TSI

Van mreže Maksimus

Odg: Samardžić - Beograd - ovlašćeni Škoda servis
« Odgovor #21 poslato: 30. Nov, 2017. 19:10 »
Od tih radova je proslo pet godina,nista se promenilo nije,isti i prvog i poslednjeg dana (auto od skoro vise nije kod mene).
Ne sporim tvoje iskustvo,samo iznosim svoje koje je pozitivno.



Pretraga foruma [Google]