Autor Tema: Sigurnosni šrafovi za felne  (Pročitano 7113 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže batke

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #30 poslato: 23. Apr, 2017. 11:02 »
Nisam hteo da reklamiram, ali kod njih sam uzeo sve. Imaju dosta preporuka, i ne bez razloga. Put do gore iz Beograda traje pola sata, a i šalju sve brzom poštom.
  • Vozi: O3 2.0 tdi elegance+svašta nešto; MY2015; Revochip; Eibach prokit & RS 18"

Van mreže Maksimus

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #31 poslato: 21. Sep, 2017. 22:54 »
Jedno pitanje.
Ako kupim sigirnosne u skodi,mogu li da kupim samo 4 kapice ili svih 20? Malo glupo pitanje ali ako fabricke ne pasuju onda mora zamena. Koliko je set kapica,a koliko sigurnosni?

Van mreže vnov

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #32 poslato: 22. Sep, 2017. 10:21 »
Možeš da kupiš kapice na komad ja sam kupovao neko mi skinuo, što se tiče cena zaboravio sam pogledaću popodne da li imam račun kad sam kupovao.
  • Vozi: KAROQ FL, Ex KODIAQ, Ex Octavia A5 FL 1.4TSI ELEGANCE + RS LOOK

Van mreže sale.kriminale

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #33 poslato: 12. Sep, 2019. 18:41 »
Nikada nisam imao alu felne. Kada se kupi nov Škodin auto, da li fabričke felne dolaze za tim sigurnosnim šrafovima ? Da li su fabričke felne obezbeđene od krađe ?
  • Vozi: Dacia Logan

Van mreže T@ree

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #34 poslato: 12. Sep, 2019. 20:19 »
Nikada nisam imao alu felne. Kada se kupi nov Škodin auto, da li fabričke felne dolaze za tim sigurnosnim šrafovima ? Da li su fabričke felne obezbeđene od krađe ?
Ne dolaze, naknadno se kupuju. Nisu.

Sent from my Redmi Note 5A Prime  


Van mreže sale.kriminale

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #35 poslato: 12. Sep, 2019. 21:49 »
Hvala na info. Znači kada signe novi auto odmah kupiti te šrafove.
  • Vozi: Dacia Logan

Na mreži m@c|-|oR

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #36 poslato: 13. Sep, 2019. 15:14 »
Obavezno! Nisu ni skupi a puno vrede.

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka

  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže djordje48

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #37 poslato: 13. Sep, 2019. 21:49 »
Razmislite ako vozite stare automobile da na svakih 7-8 godina promenite sve srafove na svim tockovima ukljucujuci i aigurnosne. Svi srafovi se sada skidaju i vracaju barem 2 puta godisnje, povecava se zamor materijala a vulkanizeri ludacki pritezu kao i majstori. Pa da se ne bi desile neprijatnosti, valja na svakih 7 godina promeniti sve srafove. Takodje, ureznicom procistiti navoje na svim rupama glavncina tocka. Ili ponekad nareznicom.malo procistiti srafove. Srafovi za tockove retko pucaju ali nije nemoguce :bravo:

Van mreže Alex71

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #38 poslato: 13. Sep, 2019. 22:21 »
Hvala na info. Znači kada signe novi auto odmah kupiti te šrafove.

Ja nisam ni hteo da isteram auto sa parkinga auto kuce dok nisu stavili sigurnosne srafove.  :)
  • Vozi: Superb 2.0 TDI MY2019

Van mreže phenom81

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #39 poslato: 09. Okt, 2019. 15:40 »
isto i ja, uslov je bio da mi stave bar po 1 sigurnosni sraf na svaki tocak..ja pitao jel moze 20 sigrunosnih srafova , naravno svi setovi na njihov racun, oni me samo gledaju  =)) =)) =)) =))
  • Vozi: Skoda Karoq 2019

Van mreže ivanovitzz

Odg: Sigurnosni šrafovi za felne
« Odgovor #40 poslato: 12. Apr, 2022. 12:54 »
Ukoliko neko zna nekoga ko zna nekoga ko ima na prodaju komplet originalne polovne sigurnosne šrafove za vw grupaciju ABC 1 (11 zubaca), neka javi.
  • Vozi: 1.8T 4x4



Pretraga foruma [Google]