Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: KAROQ kupovina, rok isporuke  (Pročitano 29201 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odg: KAROQ kupovina, rok isporuke
« Odgovor #270 poslato: Maj 22, 2021, 18:36:20 posle podne »
Pa, 4 radna dana. Doduse, to je obuhvatilo Uskrs i nedelju posle, pa je ispalo 10 kalendarskih dana :D .. Realizaciju zakazali odmah za sutradan.
Inace, masinu sam napokon pokupio, kad ugrabim malo vremena otvoricu garazu.
  • Vozi: Ford Fiesta 1.25 2006

Van mreže Ridji

« Odgovor #271 poslato: Maj 22, 2021, 18:41:50 posle podne »
U zdravlje da se voziš  :)

Ja potpisao papire još prethodne srede, prošli su cetvrtak, petak i cela nedelja posle toga i još uvek ne zovu za realizaciju.
A auto stoji u salonu već više od 10 dana  hearcut

« Odgovor #272 poslato: Maj 24, 2021, 13:44:20 posle podne »
Hvala, hvala :).

Uh, negde je izgleda zaglavilo kod njih.. trebalo bi da, nakon odobrenja kredita i potpisa ugovora, termin realizacije bude samo formalnost koji se samo zakaze. Jesi probao da zoves savetnika koji ti je zavrsio kredit, on moze da proveri ako je doslo do nekog zastoja?
Inace, papire za prvu registraciju sam mogao da pokupim iz salona tek 2 dana nakon realizacije kredita. Objasnili su mi kako se tek nakon realizacije traze neki papiri (da l' carinski, da l' jos nesto) od Auto Cacka, koji oni tek tad salju, pa dok stigne, itd. Nije mi imalo to puno smisla, al eto, bilo je i to cekanje.
  • Vozi: Ford Fiesta 1.25 2006

Van mreže ppshope

« Odgovor #273 poslato: Maj 24, 2021, 21:16:41 posle podne »
To za te papire je tačno, i ja sam nakon uplate čekao ali jedan dan dok nisu stigli papiri iz Čačka.
  • Vozi: Karoq 1.0 2021

Van mreže Ridji

« Odgovor #274 poslato: Maj 26, 2021, 11:14:38 pre podne »
Ma lose sam se ja izrazio, nije mi Intesa jos odobrila kredit nego cekam na resenje evo dve nedelje vec.
Navodno zastoj i problem je nastao jer izgleda njihov sistem ne vidi jednu platu, pretpostavljam zato sto sam u aprilu primio 2 (martovsku 1. aprila i aprilsku 29. aprila zbog praznika ranije).
I ne mogu to da provere evo vec vise od nedelju dana tako da ako sutra ne dobijem obecani odgovor trazim kredit od druge banke.