Autor Tema: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu  (Pročitano 1596 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže HornetZapočeo temu

Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« poslato: 15. Apr, 2018. 19:21 »
Zna li neko od kolega da mi objasni cemu sluzi dugme "phone" pored displeja na columbusu sem da mi utisa muziku? wac1 :B=)

Ja se ubi trazeci kako da povezem telefon preko blututa i nema nigde u opcijama na displeju ni na meniju na bordu wac1
Da li je moguce da nemam tu opciju na elegance opremi? Mozda imam ako stavim fabricki prikljucak za fon? :(
  • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance

Van mreže vojkan85

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #1 poslato: 15. Apr, 2018. 19:36 »
Ma moraš imati sigurno. Jel imaš na malom display-u ispred tebe, Phone i onda Settings za bluetooth? Možda nije visible to other devices.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže HornetZapočeo temu

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #2 poslato: 15. Apr, 2018. 19:41 »
Nema uopste, neverovatno :B=) idem sad do koka da detaljnije ispitam
  • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance

Van mreže vojkan85

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #3 poslato: 15. Apr, 2018. 19:43 »
Jel imaš na ekranu opciju Phone i tamo bluetooth?
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže Maksimus

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #4 poslato: 15. Apr, 2018. 19:46 »
Mozda je zaglupelo nesto,meni od pocetka ne radi govorna komanda  =)) . Prvih par dana funkcionisalo(koliko taj sistem to uopste moze) posle toga samo napise funkcija se ucitava i nista se ne desava... I kad povezete muziku sa telefona preko bt mozete li da premotavate preko ekrana infotainmenta?

Van mreže vojkan85

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #5 poslato: 15. Apr, 2018. 19:49 »
To ne možeš da radiš preko ekrana, jer sve ide sa telefona. Praktično gledaj na to kao "output". Glavna faca je tu mobilni ;).
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže slobodanalex

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #6 poslato: 15. Apr, 2018. 19:49 »
Nemas BT u autu proverio sam to onda sa dijagnostikom. To je ostavljeno kao dodatna opcija, treba ti set za tel koji je oko 300€, sadrzi BT modul, kablove, nosac... znam posto sam se rapitivao da ugradim kod mene fabricku varijantu ali sam ipak odustao.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže vojkan85

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #7 poslato: 15. Apr, 2018. 19:55 »
E to ne mogu da razumem, Elegance oprema i "brukaju" se za bt opciju. Stvarno ne razumem.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže Maksimus

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #8 poslato: 15. Apr, 2018. 19:59 »
To ne možeš da radiš preko ekrana, jer sve ide sa telefona. Praktično gledaj na to kao "output". Glavna faca je tu mobilni ;).
To znam na AUX-u,medjutim cudi me da na BT to ne funkcionise. Mada od pocetka je tako al bas cu otici do salona da se poigram sa izlozenim jer mi se mesto cini da je moglo kad sam ga tek preuzeo. Moze i sada da promeni pesmu preko ekrana,ali ne moze da je premota (npr na pola pesme) to me i buni.
Za glasovnu komandu me stvarno zabole,al ne znam sto ne funkcionise =))

Van mreže vojkan85

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #9 poslato: 15. Apr, 2018. 20:01 »
Jel postoji mogućnost da urade update software-a za to? Ili da probaš factory pa sve od nule, ali kada čujem onaj eletro zvuk, spukiiiii :o. Jel si probao možda da zadržiš duže dugme za prebacivanje pa da probaš tako? Ja nisam mogao na O2 to, a sada ne mogu ni na O3.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže HornetZapočeo temu

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #10 poslato: 15. Apr, 2018. 20:07 »
Nemas BT u autu proverio sam to onda sa dijagnostikom. To je ostavljeno kao dodatna opcija, treba ti set za tel koji je oko 300€, sadrzi BT modul, kablove, nosac... znam posto sam se rapitivao da ugradim kod mene fabricku varijantu ali sam ipak odustao.

Znam da si mi to napomenuo ali nismo ulazili duplje u polemiku al opet sam se vodio logikom sto kaze vule da se ne brukaju...
  • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance

Van mreže HornetZapočeo temu

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #11 poslato: 15. Apr, 2018. 20:07 »
Jel postoji mogućnost da urade update software-a za to? Ili da probaš factory pa sve od nule, ali kada čujem onaj eletro zvuk, spukiiiii :o. Jel si probao možda da zadržiš duže dugme za prebacivanje pa da probaš tako? Ja nisam mogao na O2 to, a sada ne mogu ni na O3.

Koga pitas? Ako si mene pitao sa dugmetom za phone, sve sam isprobao sto mozes da zamislis 😂
  • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance

Van mreže vojkan85

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #12 poslato: 15. Apr, 2018. 20:09 »
Pitah Maksimusa :). A tebi je taj sport skup. Uzmi neki bt modul koji ćeš da nakačiš negde kod ventilacije i vozi. Ima ih od 50 do 100 evra da biraš.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže HornetZapočeo temu

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #13 poslato: 15. Apr, 2018. 20:11 »
Pitah Maksimusa :). A tebi je taj sport skup. Uzmi neki bt modul koji ćeš da nakačiš negde kod ventilacije i vozi. Ima ih od 50 do 100 evra da biraš.

Nisam u tom fazonu, mislio sam ako cu imati BT, ili ce biti fabricki kako valja ili ga nece ni biti... tako da verovatno otpada jer mi ne pada na pamet 300€ da dajem
  • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance

Van mreže HornetZapočeo temu

Odg: Dugme 'phone' pored displeja na columbusu
« Odgovor #14 poslato: 15. Apr, 2018. 20:13 »
Potajno sam se nadao da imam BT, zato sam i potrazio pomoc :( ne mogu da poverujem da tu osnovnu stvar nemam u ovoj opremi hearcut
  • Vozi: Superb 2 170hp 4x4 Elegance



Pretraga foruma [Google]