Autor Tema: Ozvučenje Fabia 2002 elegance?  (Pročitano 2093 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže hirurgZapočeo temu

Ozvučenje Fabia 2002 elegance?
« poslato: 01. Okt, 2013. 21:06 »
Planiram da uzmem fabiu elegance karavan pa me zanima kakvo je kod njih stanje sa ozvucenjem. Naravno fabricki radio je u njoj I 2002 god je upitanju. Hvala na odgovoru

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže bugarin

Odg: Ozvučenje Fabia 2002 elegance?
« Odgovor #1 poslato: 01. Okt, 2013. 21:18 »
ako cemo da budemo iskreni.............ja u svom zivotu nisam naleteo na bolji zvuk fabrickog ozvucenja u kolima od skodinog, a vozio sam kojesta.
ovo se narocito odnosi na fabiu mk1.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže hirurgZapočeo temu

Odg: Ozvučenje Fabia 2002 elegance?
« Odgovor #2 poslato: 01. Okt, 2013. 22:53 »
O super...znaci muzika je odlicna sto je najbitnije. A jel cd napred mp3 ili samo obicni audio? Jel ima box nazad?

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Na mreži hakkler

Odg: Ozvučenje Fabia 2002 elegance?
« Odgovor #3 poslato: 02. Okt, 2013. 00:16 »
2002g ? elegance

dvije su mogučnosti ako je oem muzika

kazetaš MS 402 ili CD Radio Symphony (mislim da je samo za audio cd-e..nisam siguran)
CD changer je opcija..i isto mislim da je samo za audio cd.e
mp3 je onda bio SF u Skodi  :D

vjerojatno ga netko ima tu na forumu pa će znati najbolje.

Makar se može iskombinirati da cd changer izlaz "glumi" npr neki USB s mp3
(vidio kod jednog kolege na godišnjem susretu)

evo ti pa čitaj ondašnje mogučnosti
http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/en/Fabia_6Y/do_03-2008/Radio/Symphony/A04_Fabia_Symphony_CarRadio.pdf

edit: postoji i treča rijetko viđena mogučnost..DX navigacija (makar da je i nabaviš preko ebuy.a..nema karata osim za DE,IT,Fra)

ili kemijat s izlazom od changera pa ubacit u ladicu neki USB mp3..ili jednostavnije kupit radio sa mp3 usbeom,bluetoth ili doma pržit cd.e u audio format

Na mreži 2 Busy

Odg: Ozvučenje Fabia 2002 elegance?
« Odgovor #4 poslato: 02. Okt, 2013. 10:10 »
Moja Fabija je u ELEGANCE opremi.
Imao sam kasetaš fabrički kome je crkao izlaz i inače je imao izlaz samo za prednje zvučnike,jako sam se smorio kad sam to otkrio.

A onda sam ga zamenio klasičnim  USB/SD Card/Radio playerom i otkrio da ima 8 zvučnika!!!

Za svaku preporuku je ozvučenje,ali samo ako se zameni kasetaš.I obavezno lajsnica iznad playera se mora kupiti.
  8)

Van mreže hirurgZapočeo temu

Odg: Ozvučenje Fabia 2002 elegance?
« Odgovor #5 poslato: 02. Okt, 2013. 10:22 »
Znaci velika mogucnost je da se dobije fabricki radio sa 2 izlaza...ima li jos ko da mi potvrdi ovu vjerovatnocu...ili je na radiu sa cd odradjeno kako treba? Hvala

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

  • Vozi: Skoda Karoq Style Plus 1.6TDI 2020

Van mreže tasa

Odg: Ozvučenje Fabia 2002 elegance?
« Odgovor #6 poslato: 02. Okt, 2013. 10:22 »
Kod mene u sedanu je simfoni 402, 8 zvucnika, (kod retrovizora,u vratima, zadnja vrata, i zadnji deo), fabricka muzika, sto gore kolega pomenu, dosta sam kola vozio,ali ovo je fenomenalno. :)
  • Vozi: fabia sedan 1.9sdi, 2002, passat b6 2.0tdi 2008 Sportline

Van mreže t.salai

Odg: Ozvučenje Fabia 2002 elegance?
« Odgovor #7 poslato: 02. Okt, 2013. 11:30 »
Slazem se, ja sam grdne pare dao da promjenim svo ozvucenje i Pioneer i grdno pozalio. Zvuk je sada bas nekako vjestacki, serijski zvucnici sa kartonskom membranom radili su posao 100x bolje i ako se ne varam imali su veci raspon zvuka a isti je bio nekako i "topliji"  :(
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+



Pretraga foruma [Google]