Autor Tema: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi  (Pročitano 3598 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SuperB

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #15 poslato: 18. Feb, 2020. 21:10 »
12 godina vozim Superb prve generacije i stvarno je kvalitetan auto, pa ne znam da li je tokom ovih godina dobila neke nove bolesti, mislim na probleme ovog modela od 2015 posto moj prodajem pa imam nameru da kupim nov model pa da znam sta da gledam itd

Van mreže SuperB

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #16 poslato: 25. Feb, 2020. 07:20 »
Jedno pitanje da li nedostatak dodatne ručice ispod ručice pokazivača pravca i dr znaci da vozilo nema ACC, adaptivni tempomat? Pise na oglasu da ima, ali vidim nedostaje ta ručica

https://ibb.co/vVK0QP4

Van mreže klisko

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #17 poslato: 25. Feb, 2020. 17:29 »
Rekao bih da nedostaje. Ljudi koji oglašavaju automobile često ne znaju razliku u opremi. A neki namerno "nakite".
  • Vozi: Octavia A5FL 1.9TDI 2010 i Octavia A7FL 1.6TDI 2019

Van mreže Super 20

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #18 poslato: 25. Feb, 2020. 20:44 »
Adaptivni tempomat je odlicna stvar. Postavi sliku auta spreda reci cu ti dali ima ili nema adaptivni.
  • Vozi: Superb

Van mreže Maksimus

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #19 poslato: 25. Feb, 2020. 23:02 »
Ako nema rucicu nema ni adaptivni tempomat.
Slika spreda ne moze nista da pokaze jer svaki superb ima radar u masci i on sluzi za emergency brake(kocenje radi izbegavanja sudara) a kod nekih i za adaptivni tempomat(ti imaju malu rucicu kod volana).

Van mreže Super 20

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #20 poslato: 26. Feb, 2020. 13:29 »
A kakva je ta rucica za obicni tempomat? Ili obicni tempomat nema rucicu? I te kako ima razlike kako izgleda "obicni radar" i radar koji ima ataptivni tempomat. Ako ne mozes da vidis razliku nije to moj problem. Al dobro...onda mu reci po rucicu ima il nema konkretni model.
  • Vozi: Superb

Van mreže vnov

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #21 poslato: 26. Feb, 2020. 13:33 »
Maksimus je sve lepo objasnio ovaj superb nema adaptivni tempomat, na levoj ručici za migavce je "običan" tempomat.Za adaptivni ispod nje ide još jedna dodatna ručica.
  • Vozi: KAROQ FL, Ex KODIAQ, Ex Octavia A5 FL 1.4TSI ELEGANCE + RS LOOK

Van mreže vnov

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #22 poslato: 26. Feb, 2020. 13:37 »
  • Vozi: KAROQ FL, Ex KODIAQ, Ex Octavia A5 FL 1.4TSI ELEGANCE + RS LOOK

Van mreže Maksimus

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #23 poslato: 26. Feb, 2020. 20:34 »
A kakva je ta rucica za obicni tempomat? Ili obicni tempomat nema rucicu? I te kako ima razlike kako izgleda "obicni radar" i radar koji ima ataptivni tempomat. Ako ne mozes da vidis razliku nije to moj problem. Al dobro...onda mu reci po rucicu ima il nema konkretni model.
Ne zalazim u to sta jeste ili nije tvoj problem(niti sam to pominjao) ali kako se to tacno spolja razlikuje superb sa i bez adaptivnog tempomata kad je radar pokriven poklopcem?

Van mreže SuperB

Odg: Zamena: O3 za novi Superb 1.4tsi
« Odgovor #24 poslato: 26. Feb, 2020. 21:09 »
Shvatio, hvala ljudi



Pretraga foruma [Google]