Autor Tema: multimedija za octavia a7  (Pročitano 7281 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže dzemail

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #15 poslato: 24. Sep, 2018. 10:41 »
hvala  na objasnjenju  kod kolumbusa se ubacivalo preko diska zato sam bio u zabuni
  • Vozi: oktavia

Na mreži AcoSk

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #16 poslato: 24. Sep, 2018. 19:13 »
Fabricke multimedije su skroz druga kategorija, nemaju dodirnih tacaka sa ovim kineskim sto se tice softvera i mapa.
Ove kineske obicno (skoro uvek) imaju vise opcija od fabrickih, bolju navigaciju itd., pogotovu ovakve Android.

Van mreže dzemail

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #17 poslato: 24. Sep, 2018. 21:29 »
Imao sam kinesku caskaCA3652G Octavia/Superb  a sad imam  i kolumbus  i mogu ove dve  da uporedim  mala je razlika u radu ali  iteka kva u kvalitetu  caska se posle 4g. bukvalno raspala kolumbus rns510  je super ali bezobrazno skup
  • Vozi: oktavia

Van mreže dzemail

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #18 poslato: 27. Sep, 2018. 13:43 »
da li meni podrzava srpski i ima li logo skode
  • Vozi: oktavia

Van mreže bogdangm

pomoc oko multimedije za octavia a7
« Odgovor #19 poslato: 30. Apr, 2019. 16:21 »
Cao drugari nov sam na forumu ali vozim skodu dugo, prvo a5 pa sada a7, interesuje me posto nemam multimediu i displey hteo bih da stavim pa da mi pomognete gde to da uradim i da li svi modeli imaju izvedene kablove u kaseti? Bitno mi je da li moze da se poveze sa board computero-om ove sto prodaju po netu ako imate nekoga da mi preporucite to bi bilo jos bolje.

Hvala puno
  • Vozi: Skoda octavia 1.6tdi 2013 elegance

Van mreže bogdangm

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #20 poslato: 14. Nov, 2019. 21:26 »
octa-core i godinu dana garancije  :RR)
Jel ima za podešavanje unutrašnjeg osvetljenja i sve što ima fabricka
  • Vozi: Skoda octavia 1.6tdi 2013 elegance

Van mreže Milosfbi

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #21 poslato: 28. Nov, 2019. 11:22 »
Da malo ozivimo temu. Sta kazete za ove nove multimedie sa aliekspresa? Da li je neko kupovao pa da podeli iskustva?

https://s.click.aliexpress.com/e/rPYp4oJW
  • Vozi: Oktavija a7

Van mreže Karlheinz

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #22 poslato: 07. Dec, 2019. 07:06 »
Izgleda niko, bar ovde na forumu.
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže Peđoni

  • Vozi: Škoda Oktavia 1,6 2016 Elegance

Van mreže sp800

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #24 poslato: 27. Jun, 2020. 18:37 »
Imao sam malo stariji, sa win ce sistemom. Lepo je radio (jedna od boljih stvari je što sam mogao da koristim here mape za navigaciju), povezan je bio i sa kamerom pozadi za pomoć pri parkiranju.
Dve loše stvari:
1. Bluetooth; toliko loše urađeno da nisam mogao da koristim za razgovor - svi su se žalili da me loše čuju.
2. Relativno loš zvuk na zvučnicima; pretpostavljam da je imao lošu zvučnu kartu.
  • Vozi: Škoda

Van mreže Peđoni

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #25 poslato: 27. Jun, 2020. 20:28 »
Hvala. Ko Vam je ugradio i po kojoj ceni?
  • Vozi: Škoda Oktavia 1,6 2016 Elegance

Van mreže sp800

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #26 poslato: 27. Jun, 2020. 21:39 »
Ne znam, već je bio u kolima kada sam ih uzeo. Ugrađen je bio krajem 2015. Tada sam na aliexpress nalazio takve iste multimedie za oko 400usd.
  • Vozi: Škoda

Van mreže Maksimus

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #27 poslato: 28. Jun, 2020. 01:09 »
Ja sam za santa fea porucio krajem 2018te neki sa aliexpresa,cini mi se 10" dijagonala i tada aktuelni android,cini mi se octa core.
Isto zapazanje,sa bluetooth treba glasnije da se prica mada nije neupotrebljivo,zvuk na zvucnicima je losiji nego sa fabrickim alpine radiom(verovatno bi neko eksterno pojacalo popravilo situaciju) i ovi mali touch dugmici za komande definitivno nisu vrhumqc ergonomije.
Sa druge strane uredjaj koji sam ja uzeo je sjajno uradjen,izgleda bolje od svih fabrickih resenja za taj auto(iz komada je uradjena i navigacija i ventilacioni otvori),sve se perfektno uklopilo i generalno sa te strane nemam zamerki. Funkcionalan je,moze da se poveze i kamerica,usb kao i vec pomenuti bluetooth,tako da je auto postao funkcionalniji i neuporedivo lepsi u enterijeru.
E da,vrhunac price je cena-120e  :)) . Doduse malo je bilo gimnastike jer sam ga porucio kod drugara u inostranstvu pa mi ga je on doneo kad je dolazio da ne bih placao dostavu i carinu. Obavezno proprati ponude,jer je i tada bilo bukvalno istih uredjaja za 3-4 puta vecu cenu. Takodje se ne bih opterecivao najnovijim verzijama androida itd,pogotovo ako mozes da dobijes dobar popust. Taj uredjaj ne mislim ni da je dobra ideja kaciti na internet(moze da se uradi preko mobilnog hotspota) jer ce ga update-ti i sl sigurno vremenom usporiti.

Proizvodjac mog je Seicane,a ugradnju sam poverio lokalnom alarm servisu,sat vremena i 15 eura kasnije multimedija je bila ugradjena.

Van mreže Predrag1982

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #28 poslato: 20. Avg, 2020. 00:11 »
@vladas da li imas kontakt tog koji ti je ugradjivao?
Da li neko ima preporuku za multimedije  oktaviju 2015 god?

Hvala
  • Vozi: Skoda octavia A7 1.4 tsi

Van mreže IgorPin

Odg: multimedija za octavia a7
« Odgovor #29 poslato: 11. Mar, 2023. 23:20 »
Da ne otvaram novu temu..

Da li je neko menjao "Swing" za ove android multimedije? Koliko sam procitao, kod Swinga je problem jer nema nista izvedeno u pretencu pa su problem ugradnje ovih sto lice na orginal.
  • Vozi: Skoda A7 2013



Pretraga foruma [Google]