Autor Tema: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?  (Pročitano 2666 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Buca Skoda MladenovacZapočeo temu

Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« poslato: 11. Jun, 2018. 21:05 »
Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola  ??? ? Prvi put cujem za to
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže zare

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #1 poslato: 11. Jun, 2018. 21:31 »
Ne radi se o zastavi ili grbu. Nego o tome da ne mozes da lepis na soferku sta hoces. Vidjali ste one koji voze umrlice, nije ni to dozvoljeno.

Van mreže Zarko

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #2 poslato: 11. Jun, 2018. 21:47 »
Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola  ??? ? Prvi put cujem za to
Naravno da je zabranjeno, to nije nikakva novina


Sent from my iPhone  

Na mreži Buca Skoda MladenovacZapočeo temu

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #3 poslato: 11. Jun, 2018. 22:32 »
Vala ima ne zna se automobila sa raznim stikerima svuda pa i na soferci pa ih ne kaznjavaju , a kaznice za grb svoje zemlje . Super
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže bugarin

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #4 poslato: 12. Jun, 2018. 17:57 »
Za grb nece. Ali ako stavis falsifikovanu zastavicu koju imaju vozila vlade mogu da te izuju. Neke zastavice su klot( samo jedna crta preko nje) a neke imaju odstampan i text na sebi. Zastavica recimo na vozilu jednog savetnika vlade je bila samo sa crticom dijagonalnom.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Na mreži Buca Skoda MladenovacZapočeo temu

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #5 poslato: 12. Jun, 2018. 18:17 »
Za standranu Srpsku zastavu i grb bez ikakvih crta dijagonala itd . Na to sam mislio . I prosto mi je neverovatno da jedna zemnja brani koriscenje svoje zastave i grba . Ali ok sad je jasno nisu kolege razumele pitanje .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Maksimus

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #6 poslato: 12. Jun, 2018. 19:23 »
Gde stoji odredba da u cosku soferke ne smem da zalepim zastavu,bez natpisa,odstampao je kuci i zalepio?
Sumnjam i da je problem lepljenje po uglovima soferke,ako su dozvoljene vinjete,regostarske nalepnice,eko takse,propusnice itd.
Opet,pise li negde izricita zabrana? Posto ja stvarno ne znam za to.

Van mreže bugarin

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #7 poslato: 12. Jun, 2018. 19:37 »
Pricam kako izgledaju nalepnice na vozilima vlade. U cemu je tvoj problem?
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže Maksimus

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #8 poslato: 12. Jun, 2018. 22:36 »
Odakle ti da imam problem? Stvarno me interesuje pise li negde u zakonu posto ne znam za to.
Znaci ne zalepim nikakve natpise (pa da je to lazno predstavljanje) vec samo trobojku u cosak soferke.
Nulla poena sine lege - ako nema zabrane nema ni kazne,kao i u svemu ostalom.

Na mreži AcoSk

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #9 poslato: 12. Jun, 2018. 22:55 »
A mene zanima o kojim zastavicama se vodi polemika? Ima li neko sliku da vidim?
Nisam ironican, stvarno ne znam o kojim zastavicama je zapocela polemika (pa otisla malo u drugom pravcu :) )

Van mreže Maksimus

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #10 poslato: 12. Jun, 2018. 23:07 »
Nije otisla u drugom pravcu,mislim da je doslo do nesporazuma.

Vidis u donjem desnom uglu soferke (na slici je dole desno,kada sedis u kolima je levo  :B=) )zalepljenu zastavicu.

Na mreži AcoSk

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #11 poslato: 12. Jun, 2018. 23:12 »
Vidim kao kroz maglu :) Ali ok, znaci to je to

Van mreže Zarko

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #12 poslato: 13. Jun, 2018. 00:03 »
A mene zanima o kojim zastavicama se vodi polemika? Ima li neko sliku da vidim?
Nisam ironican, stvarno ne znam o kojim zastavicama je zapocela polemika (pa otisla malo u drugom pravcu :) )
Sve zavisi od ministarstva do ministarstva, ne koriste svi istu zastavicu i iste veličine. Na ovom audiju se ne vidi dobro ali izgleda kao zastavica za skupštinski parking. U svakom slučaju nesmes da ističes državana obeležila ako nije službeni automobil u pitanju i ako ih ističes na službenom vozilu moras da imas rešenje za to. Ista je stvar kao sa blinkerima, ili rotacijom.


Sent from my iPhone  

Na mreži Buca Skoda MladenovacZapočeo temu

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #13 poslato: 13. Jun, 2018. 03:05 »
Na zastavicama uglavnom pise koje je ministarstvo u pitanju ili za sta sluzi . Opet mislim da klasicnu zastavicu Srbije mozes da stavis zasto bi bila kaznjiva . Jedino ako je kaznjivo kao svaki drugi stiker na soferci pa ok . Ovako je glupo skroz , ispada kao da je zabranjeno nositi i majicu sa Srpskim grbom jer imas drzavno obelezje zar ne :B=)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Zarko

Odg: Kaznjivo staviti Srpsku zastavicu na kola?
« Odgovor #14 poslato: 13. Jun, 2018. 07:45 »
Na zastavicama uglavnom pise koje je ministarstvo u pitanju ili za sta sluzi . Opet mislim da klasicnu zastavicu Srbije mozes da stavis zasto bi bila kaznjiva . Jedino ako je kaznjivo kao svaki drugi stiker na soferci pa ok . Ovako je glupo skroz , ispada kao da je zabranjeno nositi i majicu sa Srpskim grbom jer imas drzavno obelezje zar ne :B=)
Ni na jednoj zastavici ne piše iz kog je ministarstva, čak ni na nalepnicama za parkinge nego piše oznake parkinga. Jednostavno je zabranjeno da se stavlja, odštampaj zastavicu i stavi je na soferku pa vidi jel kažnjivo. Niko tebi ne brani da stavis stiker zastave na gepek ili pozadi da napises Srbija na zadnjem delu vozila ali napred isticanje je zabranjeno zna se ko ističe napred zastavicu ili državna obeležija. I ode tema debelo u off


Sent from my iPhone  



Pretraga foruma [Google]