Autor Tema: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija  (Pročitano 14410 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže zare

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #15 poslato: 13. Jul, 2018. 14:53 »
Ma taj spisak je nevidjena glupost, zaboravite na to.

https://www.srbijadanas.com/vesti/drustvo/stroza-kontrola-automobila-dupli-tehnicki-za-vozila-koja-su-presla-preko-160000-km-2018-07-09

Nece tu biti vracanja kilometraze. Svake godine se na tehnickom upisuje kilometraza, ne mozes ove da imas manje nego prec 3 godine.

Na mreži m@c|-|oR

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #16 poslato: 13. Jul, 2018. 15:04 »
Ja ovo vidim kao buvu.

Nov taxi će za dve godine preći 160.000 km i treba dvaput da ide na tehnički? Ili razna dostavna vozila...

Mislim da je ovo proba javnosti, pa da se opet neko pojavi i iz brige za ovaj napaćeni narod odustane od takve ideje.

Sa druge strane i ja dobijam informacije da ljude vraćaju sa tehničkog pregleda sa raznim spiskovima i rokovima. To opet smatram ispravnim jer se tako i radi u svetu.

Problem pre svega vidim u opštoj situaciji u narodu i u nedostatku strogih pravila poslednjih 30 godina. Moguće je da će sa ulica nestati jedan broj vozila što je opet dobro.

Voleo bih samo da ovakva praksa potraje i ne ugasi se kao tolike dobre inicijative do sada...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Na mreži djordjebg

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #17 poslato: 13. Jul, 2018. 15:32 »
Nova tura plasenja jadnog srpskog naroda, koliko je proslo, dva meseca od prosle? Pa onda nova tura zastrasivanja vojnim rokom i neizbeznim ratovima koji su nam iza coska...

Alo, Informer i Srpski telegraf su politicki projekti, ne mediji, njihovo urednistvo je u Pioniriskom parku. Isto vazi i za ovaj portal Srbija danas, veoma dobro sam upucen u tematiku.


Van mreže ugi85

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #18 poslato: 13. Jul, 2018. 15:37 »
Nece tu biti vracanja kilometraze.
Vracace se kilometraza tako da ce vozlio prelaziti izmedju 100 i 1000km godisnje. =))
Dobro kazu kolege, ispitivanje javnog mnjenja i cenkanje preko novina. Deo spiska ce proveravati i narod ce biti srecan sto ne proveravaju ceo spisak.
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže sasacalko

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #19 poslato: 17. Jul, 2018. 07:39 »
Fabia, izvucen dzek na servo pumpi (2013 god) i sada ne mozi da prodje tehnicki. Da li   moze jednostavno da se iskljuci signalizacija na tabli ili da trazim nov/polovan senzor letve volana?

Sent from my ALE-L21  


Van mreže Marjanke

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #20 poslato: 17. Jul, 2018. 10:47 »
Vec pocelo?

Van mreže sasacalko

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #21 poslato: 17. Jul, 2018. 18:03 »
Da, otisao sam kod druga koji ima tehnicki i gde sam do sada registrovao, da pogleda unapred auto i kaze da li je sve u redu, septembra mi istice registracija.
S obzirom da imam plin i da gori sijalica za izduvne gasove, upalili smo i ugasili auto na benzin nekoliko puta i ona se ugasila, ali je rekao da moram da resim zutu sijalicu za servo, jer moraju da slikaju brzinomer zbog kilometraze. Ima dva meseca fore da resim problem

Sent from my ALE-L21  


Van mreže ugi85

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #22 poslato: 17. Jul, 2018. 23:37 »
Mislim da ces morati da trazis polovan. Zar ne mogu da slikaju kilometrazu sa ugasenim motorom?
  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže Marjanke

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #23 poslato: 17. Jul, 2018. 23:38 »
Zna li se zaista zbog cega ce biti padanja na tehnickom?

Na mreži jabreZapočeo temu

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #24 poslato: 18. Jul, 2018. 16:18 »
Danas stojim kod jednog autolimara auto sa 7-8 cm krugom na sred vrata ošmirglano stavljen kit ili kako se ono sivo već zove..... vratili ga da to sredi..... a jednog sa novijim autom vratili jer mu je ispucao lak na krovu.

Послато са SM-J510FN  

  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #25 poslato: 18. Jul, 2018. 16:38 »
Covek je danas vracen sa tehnickog zato sto mu je "IZBLEDEO ZNAK NA HAUBI" . A za ovih 15 ak dana sta su mi sve trazili to je haos , najmanje sitnice .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #26 poslato: 18. Jul, 2018. 16:40 »
Zna li se zaista zbog cega ce biti padanja na tehnickom?

Za sve . Izbledelu boju , kad se ljusti lak , korozija , udubljenja na kolima preko par cm , naprsline farova stopova , kada fale delovi enterijera , stavljani nastavci izduva , obrvice , tamnjenje stakala , stopova farova , ne fabricki ksenoni , druge sijalice . Ukratko  :B=)

Ovo pricam jer sam licno proverio i bio prisutan , ne na osnovi rekla kazala
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Marjanke

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #27 poslato: 18. Jul, 2018. 16:56 »
Buco, zavario sam one pirketove zavrsetke auspuha
Vidim ja da ce tu biti dosta izmena, ovi nasi genijalci sto smisljaju zakone su totalno tehnicki nepismeni, a i kako da budu kad su megatrendovci.

Na mreži pajapop

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #28 poslato: 18. Jul, 2018. 17:18 »

 I niko ne rece...kad te vrate sa tejnickog, el` se placa, ili samo ako prodjes?.
  • Vozi: Škoda Felicia 1.3 lx 43kw 2001, Škoda Fabia 1.2 htp 47kw (6Y3) sedan 2003.

Van mreže sasacalko

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #29 poslato: 18. Jul, 2018. 17:50 »
Mislim da ces morati da trazis polovan. Zar ne mogu da slikaju kilometrazu sa ugasenim motorom?
To sam i ja pitao, rekao mi je da ce da proveri pa mi javlja. Kad zavrsim, javljam sta sam uradio

Sent from my ALE-L21  




Pretraga foruma [Google]