Autor Tema: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija  (Pročitano 14412 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #30 poslato: 18. Jul, 2018. 17:56 »
I niko ne rece...kad te vrate sa tejnickog, el` se placa, ili samo ako prodjes?.

Kod mene u gradu za sad kazu pre nego sto pocnu da ne mozes da prodjes i zbog cega . E sad do kad ce to trajati i da li je tako svuda ne znam
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže fobia24

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #31 poslato: 18. Jul, 2018. 19:21 »
Covek je danas vracen sa tehnickog zato sto mu je "IZBLEDEO ZNAK NA HAUBI" . A za ovih 15 ak dana sta su mi sve trazili to je haos , najmanje sitnice .
Strašno, jel to neko testira narod koliko može da istrpi?

Na mreži jabreZapočeo temu

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #32 poslato: 18. Jul, 2018. 19:24 »
Već su nas testirali još ranije, sad nam ga uteruju....

Послато са SM-J510FN  

  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Van mreže -nebojsa-

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #33 poslato: 18. Jul, 2018. 21:31 »
Malo je do drzave i uterivanja (ubaci po potrebi: straha, haraca, pravila...); malo je do strucnjaka i "strucnjaka" na tehnickom; koji su zadnjih  100 godina propustali sve i svasta pa sada prosto nemaju meru kolika je dovoljna tolerancija. A malo je i do individue, da se oseti bitnim i mocnim; da o necemu odlucuje. U sustini je vise psiholoski, politicki cak;  i socioloski nego tehnicki fenomen... >:( wall1
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže lipovaccc

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #34 poslato: 18. Jul, 2018. 21:53 »
Znas da sam se neki dan setio tebe nebojsa i pitam se  hoce li tebe smarati na tehničkom što si svoju oktaviju preradio u FL ?
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže slobodanalex

  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže -nebojsa-

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #36 poslato: 18. Jul, 2018. 21:58 »
Nadam se da nece, nije moj slucaj usamljen; ima jos ovakvih Oktavija. Nemaju za sta ni da smaraju; farovi na broju, branici na broju, itd... sa  istog vozila samo mladjeg. Sve ostalo na vozilu Skodino, felne u okviru propisanih, sve ispravno, sva dodatna oprema ima atest proizvodjaca; itd...
Doduse ko zna; vracaju i za manje stvari.
Tehnicki radim u AutoCacku; pa cu da proverim ovih dana, imam fore do polovine septembra da se pripremim...
Jesu prepisivaci, pa su valjda dobro prepisali od EU i "zapada"; ovo se bez problema registruje u Engleskoj, Nemackoj, Norveskoj...a tamo su ipak strogi tehnicki. Doduse i drzave su malo uredjenije...
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže lipovaccc

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #37 poslato: 18. Jul, 2018. 22:14 »
A valjda nece vracati majku im al postaje zeznutno izgleda

Drugar ima  Golfa  7 2.0 tdi i stavio   branike  i ubacio sedišta od GTI-a i jos neke delove  i sad jede živce sta ako ga  vrate na tehničkom a ulozio par hiljada  eura .  hearcut
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže slobodanalex

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #38 poslato: 18. Jul, 2018. 22:25 »
Danas u NS jedna Skoda vracena zbog skinutog prednjeg znaka, sa montiranim krovnim nosacima takodje vracaju ako isti ne poseduju atest...
Zenin brat je farbar i kaze toliko posla ima zbog toga sto vracaju zbog ispucalog i oljustenog laka.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže -nebojsa-

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #39 poslato: 18. Jul, 2018. 23:04 »
Nece ni nov auto da puste na tehnicki, sa krovnim nosacima; iz salona. Budale. Naravno da imaju atest; ali nemre'  >:(
Na jednom tehnickom u Cacku traze set obavezne opreme u vozilu, nece da puste bez toga, opet se radi o tehnickom na novom vozilu koje jos nije isporuceno.
Pre par dana su u Uzicu trazili za Corollu 2009. na koju je ugradjena originalna kuka; sa EU atestom, homologacijom, plocicom... da rade atest za ugradnju, jer "nije atestirana ugradnja". A to sto je ugradio ovlasceni servis, po uputstvu proizvodjaca, izdao racun; to ko j*b*  >:(
Mora da se naplati "atest ugradnje"...
Ivanjica, Hilux sa kukom originalnom, prosao tehnicki nakon sto je dostavljena dokumentacija (racun, atest...); posle par dana u Cacku, isti auto i situacija; ne daju; traze nesto da atestiraju; sta zna proizvodjac...
Lepo ja kazem, docekao neki "stisni, pusti"  :) debil svojih 5 minuta.
Radio sam pre 10ak godina u firmi koja je imala tehnicki; sta je sve tad prolazilo i kakav "kapacitet" je bio taj koji je tada radio tehnicki; ne cudi me kako se sada primenjuje...
Nego sreca da kod nas svako cudo traje tri dana; pa ce za jedno mesec dana da popuste dok naviknemo na nove cene, nove namete, itd... Vise niko ni ne pominje cenu tehnickog, daj samo da se prodje...
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Na mreži pajapop

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #40 poslato: 18. Jul, 2018. 23:17 »
I umesto da se bavimo "nama", od sada ce mo se baviti samo s kolima. Jer kad danas i predjes tehnicki, vec odmah moras da planiras i za sledecu godinu...Ili auto pod ciradu ili u garazu i nek miruje, da se slucajno lak ne oljusti. Ajd` sve mi je jasno i podrzavam al` nek mi neko objasni kako osteceni lak utice na bezbednost...ili izbledeli znak na haubi.. A 99% nesreca desava se samo zbog neoprezne voznje, pijanstva i bahatosti...Ovde nesto debelo ne stima... wac1
  • Vozi: Škoda Felicia 1.3 lx 43kw 2001, Škoda Fabia 1.2 htp 47kw (6Y3) sedan 2003.

Van mreže slobodanalex

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #41 poslato: 18. Jul, 2018. 23:32 »
Jbg, a i ako prodjes tehnicki nemaju tablice pa opet nema voznje, smisli su da se moraju menjati a nisu nastancali dovoljan broj... banana...  ???
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže Marjanke

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #42 poslato: 19. Jul, 2018. 00:35 »
Nije Sloba kriv.

Van mreže salepostman

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #43 poslato: 19. Jul, 2018. 13:10 »
Sto rece jadan moj kolega " jesi lupao u serpu da ode Sloba" pa sad evo ti ovi, bolji su.
  • Vozi: Skoda oktavia a5,2.otdi 2008 god

Van mreže Marjanke

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #44 poslato: 19. Jul, 2018. 13:50 »
Da se ogradim odmah, vise sam to zargonski rekao, posto za moje vidjenje nijedna vlast nije nesto preterano radila za narod, medjutim citajuci mali deo istorije vidim da je oduvek tako, nasi trenutni ministri i osobe koje rade na uredjivanju zakona su definitivno izgubljeni u sistemu zbog svojih finansijskih primanja i privatnih firmi koje drze. Dzabe mi sad pisemo ovde bilo sta kad nikad nece biti bolje, kao sto i nijedan protest nije doneo dobro.



Pretraga foruma [Google]