Autor Tema: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija  (Pročitano 14413 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ugi85

  • Vozi: Škoda Fabia 1.9TDI 2007 Combi Elegance, Škoda Fabia 1.9TDI 2004 Elegance

Van mreže slobodanalex

  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Na mreži m@c|-|oR

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #77 poslato: 24. Jul, 2018. 21:15 »
A sad će mu zalepiti krivičnu prijavu zbog izazivanja opšte opasnosti.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže sasacalko

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #78 poslato: 24. Jul, 2018. 21:31 »
Senzor letve kosta 8400 din. Problem sam resio tako sto sam skinuo tablu, na dva srafa, a zatim u udubljenje gde je dioda za servo ugurao sam preklopljen papir. Sada je sve OK, nema alarma na tabli

Sent from my ALE-L21  


Na mreži observer

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #79 poslato: 24. Jul, 2018. 22:16 »
Ostaje samo da se nadas da dunster na tehnickom ne skonta da mu se pri davanju kontakta nije upalila lampica... Sanse su 50:50 :)
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže zare

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #80 poslato: 24. Jul, 2018. 23:01 »
Ranije je bila prica da ce ici 2 slike, jedna sa ukljucenim kontaktom da se vidi da sve lampice rade a druga sa upaljenim motorom gde sve lampice moraju da budu ugasene. Ne znam da li je to usvojeno, moram ovih dana da procitam pazljivije Pravilnik.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #81 poslato: 24. Jul, 2018. 23:10 »
Senzor letve kosta 8400 din. Problem sam resio tako sto sam skinuo tablu, na dva srafa, a zatim u udubljenje gde je dioda za servo ugurao sam preklopljen papir. Sada je sve OK, nema alarma na tabli

Sent from my ALE-L21  



I takav se auto posle proda i ljudi muce muku da rese problem . Strasno .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže sasacalko

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #82 poslato: 24. Jul, 2018. 23:34 »
Nece da se proda (mada ljudi to rade), vozicu ga jos 6 god i onda ide na otpad. Prati forum, videces

Sent from my ALE-L21  


Van mreže lipovaccc

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #83 poslato: 24. Jul, 2018. 23:41 »
A sto nisi uzeo polovan senzor i milina vozis ko covek  a ne na mišiće .

Ja mrzim buzevine , mene bi pre smralao da skidam tablu i zavlačim papir nego da zabodem drugi senzor .
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže sasacalko

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #84 poslato: 24. Jul, 2018. 23:48 »
Zato sto je izvuceni dzek i konektor na pumpi zardjao, plus senzor do 2004 god se tesko nalazi, ja nisam nasao, od 2004 pa nadalje nije problem. Ja ovako vozim od 2013 i navikao sam, ne treba mi city servo. Bolje da su napravili dugme kao na Punticu, lepo iskljucis i gotovo.
Inace tabla se skida bukvalno za dva minuta

Sent from my ALE-L21  


Van mreže sasacalko

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #85 poslato: 24. Jul, 2018. 23:51 »
Kolege sa foruma su trazili da napisem kad / kakosam resio problem.
Izgleda da je bolje da nisam nista pisao.
Ja sam ovako uradio, a ostalu sa istim problemom, ako rese bolje neka pisu, mogu uvak da ponovo prepravlham

Sent from my ALE-L21  


Van mreže Kide1978

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #86 poslato: 24. Jul, 2018. 23:55 »
Juče sam vozio na tehnički očev auto, Fiat Stilo.
Slikali su sledeće: vozilo sa svih strana i slikali su instrument tablu. Tablu više slikaju zbog kilometraže a ne zbog sijalica.
Svi znamo da Fiat ima katastrofalan lak, očev se ljušti kao mi kad dodjemo sa mora.  =))
Niko nije spomenu taj problem sa lakom.
Bitno je bilo da da su izduvni gasovi u normali, da kočnice rade kako treba i da su sve sijalice na mestu i ispravne.
Znate za onu staru narodnu, daj malom čoveku vlast da vidiš kakav. To je taj problem sa TP, data im je "vlast" da se poigravaju i da tumače nepostojeće odredbe zakona.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #87 poslato: 25. Jul, 2018. 00:22 »
Ja samo iskreno ne podnosim te budzevine , izgubis vreme bzvz da resis problem koji je zbog budzenja povukao jos par problema . Iskreno mene su x puta zvali za pumpu zato sto su vozili bez senzora pa otisla i pumpa pripazi na to , savetujem te iskreno . Slazem se da je teze da se nadje taj stariji senzor ali opet evo kod mene se zadesi bar 3 komada mesecno sa starim senzorom
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže sasacalko

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #88 poslato: 25. Jul, 2018. 07:03 »
Trebao si da mi javis da imas senzor.

Sent from my ALE-L21  


Van mreže djomla43

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #89 poslato: 25. Jul, 2018. 07:03 »
Juče sam vozio na tehnički očev auto, Fiat Stilo.
Slikali su sledeće: vozilo sa svih strana i slikali su instrument tablu. Tablu više slikaju zbog kilometraže a ne zbog sijalica.
Svi znamo da Fiat ima katastrofalan lak, očev se ljušti kao mi kad dodjemo sa mora.  =))
Niko nije spomenu taj problem sa lakom.
Bitno je bilo da da su izduvni gasovi u normali, da kočnice rade kako treba i da su sve sijalice na mestu i ispravne.
Znate za onu staru narodnu, daj malom čoveku vlast da vidiš kakav. To je taj problem sa TP, data im je "vlast" da se poigravaju i da tumače nepostojeće odredbe zakona.
Da li na Stilu sija lampica za air bag, ili je to rešeno? Pitam zbog moje "trudnice" koja svetli

Sent from my 3310

  • Vozi: Fiat Stilo 2002 1.9 JTD 85kw Dynamic



Pretraga foruma [Google]