Autor Tema: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija  (Pročitano 14409 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži URKE 80

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #150 poslato: 03. Okt, 2018. 18:10 »
Vazi to i bilo je objavljeno.

Послато са Moto C  

  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY

Van mreže slobodanalex

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #151 poslato: 03. Okt, 2018. 18:18 »
Jer u svemu gde treba da uzmu pare su strožiji od Evrope, a kada treba da olakšaju narodu nešto, onda neće da primene evropska pravila.

E tu si milion % u pravu...
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #152 poslato: 03. Okt, 2018. 18:20 »
E tu si milion % u pravu...


Na zalost je tako . Ali dobro bar su tu sendvici  :B=) :B=) :B=)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži jabreZapočeo temu

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #153 poslato: 03. Okt, 2018. 20:02 »
Evo o ovom pricah na pocetku teme, zbog ovakvih su poceli da zezaju sve redom. Nisam ga slikao sa zanje strane, rekoh da me ne vidi vlasnik, a vjerujte mi da je u jos gorem stanju.


Послато са Redmi 4X  
Gde nađe ocu deponiju, što mu kriješ tablicu.... nego jesmo li zemljaci ili si našo sliku na netu?

Послато са SM-J510FN  

  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Na mreži MAKS

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #154 poslato: 03. Okt, 2018. 20:32 »
Kako bre ovo moze da prodje ? I dali je uopste prosao ?
  • Vozi: OCTAVIA 1.6 2012 ELEGANCE

Na mreži bigor

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #155 poslato: 03. Okt, 2018. 20:58 »
Gde nađe ocu deponiju, što mu kriješ tablicu.... nego jesmo li zemljaci ili si našo sliku na netu?

Послато са SM-J510FN  
Ocigledno ga je lako prepoznati u Vlasotincu sa tim spojlerom
Nije mi bio cilj njega licno da prozivam vec generalno kako su ljudi nemarni prema vozilu. Ma ja sam iz Bosne ali sam vas zetanja

Послато са Redmi 4X  

  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #156 poslato: 03. Okt, 2018. 21:05 »
Cek jel zabranjeno da izbaci sliku ? Ovakvi na putu prave samo haos , licno meni je napravio stetu jedan ovakav krs , kad mu je spao auspuh na sred gazele . Naravno za to osiguranja nema i policiju bas briga . Takvi su samo za presu !
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži jabreZapočeo temu

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #157 poslato: 03. Okt, 2018. 21:30 »
@bigor onda veliki pozdrav za tebe, stvarno ne znam ovaj auto ali takvih ima dosta ovamo kod nas, i to već nije nemaština već ono ma zabole me.... a far takav kod kineza 300 dinara ili da sve to središ bar na zastavama bukvalno džabe. Znam  ljude koji krpe kraj s krajem pa opet održavaju yugiće golfiće sve po propisu i da je ispravno ono najbitnije. Ovakve dileje treba isključivati iz saobraćaja...
Ja pamtim ono vreme sfrj kao klinac kad se za banalnije prekršaje odmah zaustavljao auto i pisale kazne....

@buca i ja se slažem sa tobom potpuno imao sam par puta situaciju ovakve kršine istrče jer nemaju retrovizore niti migavce ne znam dal da bežim dal da idem levo desno dajem gas....

Послато са SM-J510FN  

  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #158 poslato: 03. Okt, 2018. 21:42 »
Meni tad far i sofersajbna , doduse samo tacka od nekog delica ali opet to nije ni bitno . Ceo zadnji lonac na 80 90 na sat nemam gde da bezim . Nema on pojma sta se desilo nije ni primetio
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže fobia24

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #159 poslato: 04. Okt, 2018. 13:26 »
stvarno ne znam ovaj auto ali takvih ima dosta ovamo kod nas, i to već nije nemaština već ono ma zabole me.... a far takav kod kineza 300 dinara ili da sve to središ bar na zastavama bukvalno džabe. Znam  ljude koji krpe kraj s krajem pa opet održavaju yugiće golfiće sve po propisu i da je ispravno ono najbitnije. Ovakve dileje treba isključivati iz saobraćaja...
Ja pamtim ono vreme sfrj kao klinac kad se za banalnije prekršaje odmah zaustavljao auto i pisale kazne....

@buca i ja se slažem sa tobom potpuno imao sam par puta situaciju ovakve kršine istrče jer nemaju retrovizore niti migavce ne znam dal da bežim dal da idem levo desno dajem gas....

Послато са SM-J510FN  


Tako je, nemarnost klasična. Koliko sam ja poznavao takvih, a na slavama se krkalo bolje nego igde gde sam bio. Dakle, nije nemaština. Zadnji put kada sam bio u Beogradu, opet sam viđao cige sa motokultivatorima bez signalizacije, tablica da voze. Jel to normalno pored izigravanja strogoće prema običnom narodu.

Van mreže salepostman

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #160 poslato: 04. Okt, 2018. 16:47 »
Tako je, nemarnost klasična. Koliko sam ja poznavao takvih, a na slavama se krkalo bolje nego igde gde sam bio. Dakle, nije nemaština. Zadnji put kada sam bio u Beogradu, opet sam viđao cige sa motokultivatorima bez signalizacije, tablica da voze. Jel to normalno pored izigravanja strogoće prema običnom narodu.
Pa ja danas za malo da udarim rome na motoru koji vuce prikolicu. Naravno nigde registracije a mene za tamna stakla samo sto nisu je..li. Sve i da ga uhvati i napise mu kaznu gde da mu posalje kad ni adresu nemaju.
  • Vozi: Skoda oktavia a5,2.otdi 2008 god

Van mreže fobia24

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #161 poslato: 04. Okt, 2018. 21:19 »
J... ti državu koja ne zna adresu svojih građana. Oduzmeš im ta prevozna sredstva. A kaznu slati. Kako za obične ljude jure i hapse, mogu i za njih isto.

Van mreže Marjanke

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #162 poslato: 11. Okt, 2018. 15:56 »
Ni sam ne zna covek koga da krivi, ali ovi sto su srocili zakon odlicno su zakopali sve tehnicke preglede.
Evo slike mog golfa koji je onako cisto u oem stanju sredjen, kazu da to nema pojma da prodje, crno crvene stopke, gti podbranik, kacket na gepeku itd i sl.

Na mreži bigor

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #163 poslato: 11. Okt, 2018. 19:55 »
Evo ja danas uradio tehnicki, nije mi kocio zadnji desni od rucne i pustio me covjek. Cak mi izgleda nije planirao ni reci vec ja ga upitao posto sam vidjeo da nesto 3-4 puta koci ali zato je sve ostalo bilo ispravno. Opet dosao lik koji je ponio nekakva ogledala da stavi na retrovizore kako bi ih slikali cele ne radi mu lampica na km satu, pa je nesto slikao pod suncem, veli da im prebaci sliku. Ljudi mu se smiju i vratise ga

Послато са Redmi 4X  

  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže fobia24

Odg: Nova pravila na tehničkim pregledima - diskusija
« Odgovor #164 poslato: 11. Okt, 2018. 21:09 »
Ni sam ne zna covek koga da krivi, ali ovi sto su srocili zakon odlicno su zakopali sve tehnicke preglede.
Evo slike mog golfa koji je onako cisto u oem stanju sredjen, kazu da to nema pojma da prodje, crno crvene stopke, gti podbranik, kacket na gepeku itd i sl.
Super golf, proći će on tehnički i većina automobila. To je grmelo na početku, pa se utiaša bura.



Pretraga foruma [Google]