Autor Tema: Komande na volanu i MFD1  (Pročitano 2586 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SuperBZapočeo temu

Komande na volanu i MFD1
« poslato: 07. Jul, 2018. 17:41 »
Menjao sam fabrički skoda symphony grudingov kasetaš za mfd1 uređaj, imam fabrički volan sa komandama na volanu koji su radili sa kasetašom, džekovi fabrički, nikada nije bilo bilo kakvog budženja i sl. sada neće da mi sa mfd1 rade komadne na volanu. Ima neko savet ili iskustvo u vezi navedenog problema?

https://ibb.co/cKmowo

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Komande na volanu i MFD1
« Odgovor #1 poslato: 07. Jul, 2018. 19:31 »
Ne podrzava ti radio komande iako je fabricki . Desavalo se par puta .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže SuperBZapočeo temu

Odg: Komande na volanu i MFD1
« Odgovor #2 poslato: 07. Jul, 2018. 20:08 »
Skinut je sa auta gde su radile komande na volanu, znaci radio podrzava, ali nece da radi pa ne znam da li treba prespojiti zice ( ima razlike) ili u dijagnostici podesiti nesto? Da li je neko imao takva iskustva

Van mreže Karlheinz

Odg: Komande na volanu i MFD1
« Odgovor #3 poslato: 07. Jul, 2018. 20:16 »
Da li su oba volana potpuno identicna?
  • Vozi: OctaviA5 1.9TDI 2008 Elegance+

Van mreže SuperBZapočeo temu

Odg: Komande na volanu i MFD1
« Odgovor #4 poslato: 07. Jul, 2018. 20:32 »
E to ne znam....  :(

Van mreže Miro MNE

Odg: Komande na volanu i MFD1
« Odgovor #5 poslato: 17. Jul, 2018. 08:37 »
Mislim da se kod SUP1 volani razlikuju u tome dal imaš komande tempomata na volanu ili na ručici žmigavaca. Biće da je nedje tu problem tj. da volani nisu potpuno isti.
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Van mreže Miskom28

Odg: Komande na volanu i MFD1
« Odgovor #6 poslato: 10. Okt, 2020. 00:30 »
Postovani imam problem na autu ne rade mi komande na volanu svetle ali nece da rade na multimediji ,A multimedija je zamenjena i stavljena je rns 510 columbus od druge skode moj auto je skoda scout 2007 i neznam kako da resim problem sve radi multimedija sem blutoota i navigacije i nemogu da promenim jezik na srpski stalno je na nemacki pa se obracam vama ako imate neko resenje i da li postoji resenje.Unapred zahvalan
  • Vozi: Škoda oktavia scout 2.0 tdi 2007

Van mreže SuperBZapočeo temu

Odg: Komande na volanu i MFD1
« Odgovor #7 poslato: 10. Okt, 2020. 09:38 »
Ja sam na mk1 menjao fabricki radio sa fabrickim komandama na volanu sa mfd1 uredjajem, nisu radile komande... Odvezao vozilo kod električara koji je proverio zice itd i kaze fali ti modul, kosta 30e i moci ces da menjas jer struja/signal ili sta li vec koju salju dugmici preko racunara  ne prepoznaje mfd1, razlikuje se iako je sve naizgled isto kao sa vozila sa kojeg je skinut mfd1. Ima i opcija kodiranja preko dijagnostike, ukucaju se neki brojevi i aktiviraju dugmici, ali to kod mene nije bio problem. Znaci neki jak elektricar i ili kodiranje ili modul.

Van mreže Miskom28

Odg: Komande na volanu i MFD1
« Odgovor #8 poslato: 10. Okt, 2020. 17:07 »
Hvala vam puno na informaciji probacu nesto da uradim.Pozdrav
  • Vozi: Škoda oktavia scout 2.0 tdi 2007



Pretraga foruma [Google]