Autor Tema: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia  (Pročitano 2074 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Marjanke

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #30 poslato: 24. Jul, 2018. 19:10 »
Spediteri odgovaraju za sigurnost auta, znam to jer se drugar bavi prevozom.

Na mreži AcoSk

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #31 poslato: 25. Jul, 2018. 00:12 »
A i svi automobili u transportu su osigurani, zar ne

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #32 poslato: 25. Jul, 2018. 00:24 »
Ma tu je manje bitno ko je kriv i ko odgovara . Problem je sto se vecina otalja kad se sredjuje samo da s e resi sto pre i sto jeftinije , nazalost tako je .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Miro MNE

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #33 poslato: 25. Jul, 2018. 08:16 »
E šta sve znaju da rade ovlašćeni serviseri nijeste ni svjesni. Od kloniranja auta (ne bih o ovome javno) do popravki težih havarija nastalih u servisnom arealu ovlašćenog servisa bez znanja vlasnika do prodaje nelegalnih zanovnih automobile  :B=)  I sve ove usluge nudi jedan ovlašćeni diler u CG  =))
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Na mreži m@c|-|oR

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #34 poslato: 25. Jul, 2018. 09:40 »
Pa dobro sad Milo - pardon - Miro ( :B=)) kod vas je svašta nešto moguće....
 :RR)
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže Miro MNE

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #35 poslato: 25. Jul, 2018. 13:33 »
Nemoj me s njim brkat kumim te svime  :B=)

Najače što se fabrika distancira od svega toga iako je sa većinom slučajeva upoznata.
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance

Van mreže -nebojsa-

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #36 poslato: 25. Jul, 2018. 15:43 »
Molim da ne stavljamo sve u isti kos, osecam se prozvanim  =))
Salu na stranu; svasta se desava. Svakako da dosta zavisi od ovlascenog servisera tj. prodavca.
U cetiri razlicite auto kuce sam radio, i radim u jednoj jos uvek, nisu svi isti; vecina su OK.
Tri od navedenih su prema kupcima stvarno korektne, ne bave se prevarama niti obmanama, radi se dosta kvalitetno.

Ali zato onaj koji ne valja pokvari prosek za sve ostale. >:(
Evo otvoreno:U Cacku; bivsi Hyundai serviser do 2008; takodje bivsi Dacia serviser do mozda 2009; a jos uvek serviser za Suzuki; pa sada sami nadjite o kome se radi :)
Covek je vozio nove automobile sa "probnim" tablicama, sa otkacenim satom; opere ih i vrati u salon.
Cerupali su jedan nov auto za delove tokom par meseci (za popravke ostalih), tad je bila velika navala na Logane; pa su posle taj doradjivali tj reanimirali  =)) za prodaju.
Stranka plati auto dileru i 2-3 meseca ceka papire jer doticni auto nije platio uvozniku vec se sluzi novcem.
Govorim o periodu pre 10ak godina, sa doticnim srecom nemam vise nikakav kontakt, mada jos imam potrazivanja :) U medjuvremenu je izgbio sva dilerstva osim Suzukija. Sta oni cekaju i zasto ne znam.
Doduse ni uvoznik za Suzuki nije na nekom glasu... ::) :-\
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže OCTAVIJA2011

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #37 poslato: 29. Jul, 2020. 10:42 »
Postovanje drugari,
Hteo bih pitati da li je neko imao iskustva sa sledećim: na sofersajbi i prozorima na vratima vozača i suvozača stoji godina 2009, a na zadnjim prozorima i gepek prozoru godina 2008. Da li je moguće da je fabrika tako stavila, inače Skoda je proizvedena marta 2009 godine?
Unapred hvala!!!
Kod mene je još gora situacija. Škoda 2011 godište (valjda), samo na vozačevom bočnom staklu je 2011 ostalo sve 2010. Nenormalno koliko me to nervira.
  • Vozi: Škoda Octavija 1.6 TDI 4x4 77KW

Van mreže Miro MNE

Odg: Različita godina proizvodnje na prozorima octavia
« Odgovor #38 poslato: 29. Jul, 2020. 12:22 »
Pretpostavljam da je auto proizveden negdje od januara mjeseca nadalje. Ništa strašno. Dešavaju se probelmi i u transportu, lome se stvari, možda je komplet bila 2010 a neko slomio pri transportu staklo pa te zapalo 2011 mada rijetko ko ima toliko svježe djelove na stanju, prije će bit da je iz fabrike izašlo tako. Ako nisi prvi vlasnik možda je neko prethodnom vlasniku slomo staklo da uzme torbicu ko zna ne treba se time zamarati uopšte.

Meni bi nerviralo da su mi sva stakla šarena, tipa 2008 jedno, 2010 drugo, zadnje 2013 i sl a ovo tvoje me ne bi sjekiralo nimalo  ;)
  • Vozi: Octavia 2.0 FSI Elegance + Octavia 1,6MPi Ambiente + Octavia 2,0 TDI Elegance



Pretraga foruma [Google]