Autor Tema: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?  (Pročitano 16386 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži munja23

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #15 poslato: 13. Sep, 2017. 13:43 »
Mislim da automatik i 110KS turbo benzinac u lepoj Style opremi apsolutno vrede tih 13k. Predlažem da ode na test vožnju, pa kad oseti DSG i turbo motor, neka odluči. Može i Fabia da bude atraktivna.


Slazem se! Adame, ako hoces da probas Fabiu sa DSG-om, dodji sa zenom do Beograda, pa probajte moju! ;)
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Van mreže adamGTZapočeo temu

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #16 poslato: 13. Sep, 2017. 20:02 »
Hvala puno na ponudi i na savetima,ali mislim da je jedino Karlheinz pogodio suštinu, prelazak iz Juka u bilo koji navedeni auto je po onoj staroj sa konja na magarca,tu prvenstveno mislim na vizuelni utisak i na osećaj u vožnji, najbolje bi bilo uzeti nov Juke ali za takav kakav nama odgovara bi trebalo dodati još skoro 10k, što je mnogo mnogo je, prvenstveno što je to sekundarni auto. Glupo je davati neki veliki novac za auto koji će preći maksimum 3000 km godišnje,a opet još više je glupo kupiti nešto jeftinije a da se nerviras svaki put kad ga vidiš ili sednes u njega. Potraga se nastavlja...

Sent from Redmi 3S prime using Tastatura


Van mreže -nebojsa-

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #17 poslato: 13. Sep, 2017. 20:30 »
Sto se Juke-a tice, jedini slicno (uslovno)neobican auto je C-HR, ali on je min. 21000€.
Vozio sam Juke 1.2t dva dana, prosle godine, u sustini auto malo veci od Fabije ili Micre (kad govorimo o Nissanu), jedino upadljivije dizajniran.
Mislim da je ovde glavni problem pominjana suma od 13000€, za taj novac nema nov auto slican Juke-u.
C3 i Cactus su oba u sustini B segment hec, koliko god Cactusa forsirali kao crossover. Par komada plastike i 205/55R16 guma na 6j felni da izgleda mesnatije ne cine crossover.
Ako je budzet npr. 13000€ treba traziti sto bolji ili kompletniji auto za taj novac.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže voyager

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #18 poslato: 13. Sep, 2017. 21:12 »
Neki Kaktus?
  • Vozi: Octavia A7 vRS 2.0TDI 6M

Van mreže adamGTZapočeo temu

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #19 poslato: 13. Sep, 2017. 21:46 »
Cactus sam imao priliku da provozam i uopšte mi se ne svidja, nego sad gledam na Skodinom konfiguratoru da li je moguce da se kod nas ne moze poručiti Fabia u žutoj boji?

Sent from Redmi 3S prime using Tastatura


Van mreže Filip

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #20 poslato: 14. Sep, 2017. 07:32 »
U uzi izbor za sada su usli Aygo,Twingo,Suzuki Ignis i naravno Citigo.
...
Prelazak iz Juka u bilo koji navedeni auto je po onoj staroj sa konja na magarca,tu prvenstveno mislim na vizuelni utisak i na osećaj u vožnji.

Kolega pa baš sa avangardnog Juke-a na do bola klasičnog (da ne kažem penzos) Citigo-a, koji ti je u užem izboru... ali niđe veze, aman, bilo koji od ostalih ostavlja bolji vizuelni utisak...  ::)

ta žuta s Fabije nije ni nalik ovoj sa slike, a ja opet predlažem Ibizy Style, moj prethodni post je prošao neprimećeno pa evo dve slike:





inače znam da je lepota u oku posmatrača, ali meni je onaj Nissan užas, ekstra ružan, pravi Džuk-ac, a koliko sam čitao zovu ga i Džuk i Džank haha :B=)
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Na mreži zoranius

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #21 poslato: 14. Sep, 2017. 08:53 »
Novi Reno Clio?
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Van mreže Skorpion

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #22 poslato: 14. Sep, 2017. 10:55 »
Hvala puno na ponudi i na savetima,ali mislim da je jedino Karlheinz pogodio suštinu, prelazak iz Juka u bilo koji navedeni auto je po onoj staroj sa konja na magarca,tu prvenstveno mislim na vizuelni utisak i na osećaj u vožnji, najbolje bi bilo uzeti nov Juke ali za takav kakav nama odgovara bi trebalo dodati još skoro 10k, što je mnogo mnogo je, prvenstveno što je to sekundarni auto. Glupo je davati neki veliki novac za auto koji će preći maksimum 3000 km godišnje,a opet još više je glupo kupiti nešto jeftinije a da se nerviras svaki put kad ga vidiš ili sednes u njega. Potraga se nastavlja...

Sent from Redmi 3S prime using Tastatura
Kad kupujes drugi auto koi bi presao 3000km godisnje po meni je bezveze da uzmes nov koi ce stajati parkiran i u garantnom roku od 4 godine bi presao 12.000km.
Ja za tu sumu bi gledao polovan benzinsc star par godina kupen u SRB i jos pod garanciji, na primer Reno Capture.

Sent from my SM-G930F  

  • Vozi: Škoda Octavia A7 Style 1.6 TDI 85Kw

Van mreže markoko

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #23 poslato: 14. Sep, 2017. 20:09 »
Na oglasima imaju dve fabije obe u ambiente s tim da je jedna iz budgeta sto bi se reklo renta car

Van mreže fobia24

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #24 poslato: 15. Sep, 2017. 00:31 »
Reno clio, pa ni kaptur ne mogu da se porede u vožnji čak ni sa fabijom. Škoda je po pitanju kvaliteta materijala institucija za reno. Da ne govorim da svaki clio od gomile koju sam vozio novih imaju kašnjenje na gasu od sekund-dve. Bučni su isto. Osim izgleda, bačen novac za taj auto. Od renoa jedini ozbiljni automobili su koleos i talisman, ostalo nije vredno novaca i klase koju teži da predstavlja.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #25 poslato: 15. Sep, 2017. 01:09 »
Reno clio, pa ni kaptur ne mogu da se porede u vožnji čak ni sa fabijom. Škoda je po pitanju kvaliteta materijala institucija za reno. Da ne govorim da svaki clio od gomile koju sam vozio novih imaju kašnjenje na gasu od sekund-dve. Bučni su isto. Osim izgleda, bačen novac za taj auto. Od renoa jedini ozbiljni automobili su koleos i talisman, ostalo nije vredno novaca i klase koju teži da predstavlja.

Sve tacno . Imao 2 Clia stara po god dana , Lagunu i trenutno 2 Kangoo kod mene on je i najduze vec 12 godina . Reno i Skoda , nebo i zemlja
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Filip

  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže fobia24

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #27 poslato: 19. Sep, 2017. 14:45 »
Kad smo već kod suzukija, nije model koji je Filip predstavio, ali vitara. Meni se svideo taj auto dok nisam vozio seriju novih skroz pre dva dana i sam kvalitet materijala je očajan. Treba probati suzuki pre kupovine, možda nekome ti detalji ne smetaju i jeftina plastika. Meni je dovoljno da mi stavi veliko NE na taj model.

Van mreže adamGTZapočeo temu

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #28 poslato: 20. Sep, 2017. 09:13 »
99℅ će biti Fabia
Cekam ponudu za style 110 ks sa dodacima
Crvena boja
Panorama
Crne felne
Sunset
Front assist
Zadnji parking senzori


Sent from Redmi 3S prime using Tastatura


Van mreže fobia24

Odg: Kupovina sledećeg auta - diskusija. Šta posle Škode?
« Odgovor #29 poslato: 20. Sep, 2017. 10:11 »
Javi kad padne kapara. :RR) :bravo:



Pretraga foruma [Google]