Autor Tema: Misljenje o Yeti-u sa oglasa  (Pročitano 2937 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže savacarZapočeo temu

Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« poslato: 30. Jan, 2019. 18:28 »
Pozdrav svima, pratim i jurim da  pazarim nekog Yeti-a, pa bi mi znacila pomoc i misljenje ovako na oko, sta mislite o ovom oglasu.

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13075850/skoda-yeti-14-tsi-e-u-r-o-5

Hvala!

Sent from my SM-G965F  
« Poslednja izmena: 31. Jan, 2019. 22:33 Karlheinz »
  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #1 poslato: 30. Jan, 2019. 18:41 »
121.000 2012 god u servisnoj , znaci za 2 god presao 121k , a za sledecih 6 god 20k . Tu meni nesto ne stima pogotovo sto je jedan vlasnik vozio . A po volanu sedistu i rucici menjaca mi deluje da je vise presao . Moje misljenje iskreno
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #2 poslato: 30. Jan, 2019. 18:50 »
Mislim da pise 2017 a ne 2012, relano da je 2012 mislim da se ne bi hvalio bas tom stranicom servisne  wac1
Ali kontam da bas nije ni 141.000, zato i pitam, hvala Buco na iskrenom misljenju, takvo misljenje se jedino i ceni!  bravo2

Mozda je neko video uzivo i probao, pa da sacekam jos koji odgovor.
  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Van mreže bugarin

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #3 poslato: 30. Jan, 2019. 18:58 »
i meni se cini da je 2017.

ali meni vise paznju privlaci vozacko sediste. bocni delovi su na mojoj octy ovako izgledali tek na 200tinak hiljada. a i tih 200k kod mene su upitni dal su pravih 200k :)

ostatak auta manje vise. najvise se izlizu tasteri podizaca, rucica menjaca i prekidac za paljenje farova. al to sve zajedno kod kineza 50e, pa je najlakse zamaskirati.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #4 poslato: 30. Jan, 2019. 19:11 »
Slazem se, tesko je ustanoviti, a verujem da i kad se nakaci i ocita isto sredjeno da pise 141...

Cena je dobra cak i da se ulozi, al ako je presao 300k+ badava...

Sent from my SM-G965F  

  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #5 poslato: 30. Jan, 2019. 19:14 »
Gledam preko telefona pa mi se ucini da je dvojka umesto sedmice . U svakom slucaju mislim da je vise presao , kao sto kolega kaze za sediste , stizali su mi automobili sa mnogo vise km neki cak i bolja sedista . Ovako inace na slikama deluje ok , treba proveriti uzivo pa jos ako spusti cenu i nije lose . Generalo danas je vecina automobila macka u dzaku , proveri auto sa nekim ko se razume pa ako je ok jednostavno idi po osecaju :)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Maksimus

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #6 poslato: 30. Jan, 2019. 19:18 »
Nezahvalno je procenjivati kilometrazu po sedistu,volanu itd. Sediste ce brze stradatinu jetiju nego oktaviji jer je visi pa ga vise trlja kada ulazis u auto.
Volan i menjac bas zavise i od upotrebe,meni je na oktaviji na ispod 100k bio oguljen(i na suoerbu je nacen na ispod 50k).

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #7 poslato: 30. Jan, 2019. 19:20 »
Iscimao bi sigurno nekog majstora da ga.pogleda, tu nem zezanj, ali nema ih po oglasima bas, im ova i jos jedna crna i to je to od 1.4.

Imam u opticaju i uvoz, covek dovozi iz Nemacke sta god, ali ni to nije sigurica...

A sto vise citam to vise bezim od 1.2 i tog lanca cuvenog :/

Sent from my SM-G965F  

  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #8 poslato: 30. Jan, 2019. 21:05 »
Kozni volan ti je bio oguljen na ispod 100k ?  ???
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #9 poslato: 30. Jan, 2019. 21:19 »
Da li mozd znate nekog Skoda majstora koji bi izasao na teren i pogledao auto? Naravno za kintu kolku god.

Sent from my SM-G965F  

  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #10 poslato: 30. Jan, 2019. 21:45 »
Pozvacu ja drugara iz ovlascenog da vidim da li bi mogao da pogleda pa javljam u privatnoj poruci
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #11 poslato: 30. Jan, 2019. 21:47 »
Uh to bi bilo vrh, hvala puno!

Sent from my SM-G965F  

  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi

Van mreže Maksimus

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #12 poslato: 30. Jan, 2019. 22:46 »
Kozni volan ti je bio oguljen na ispod 100k ?  ???
I to prilicno oguljen.
A evo ga moj superb-slikano na 40k km. Moram reklamirati.

Van mreže joca 58

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #13 poslato: 30. Jan, 2019. 23:05 »
Kod 1,2 su nove generacije lanaca pa sada traju.Moj je menjan na oko 90 000 i sluzi jos uvek a imam 170 000.Sedista sam sacuvao kvalitetnom presvlakom pa su kao nova.Nista posebno se ne primeti da ima tolike kilometre.Izgleda npr. 50-60 hk.Polovnjak je uvek macka u djaku a ja licno nisam nikad kupio auto iz uvoza upravo iz nepoverenja.Kod nas, prvi vlasnik,istorija,pprovera itd sve je jednostavnije i sam tvoj utisak o vlasniku i njegovom zivotu.Ne kupuje se nesto tako  na ulici.Uvek da pogleda neko ko se razume a i pogledas vise primeraka pa imas bolju sliku.Ja sa svojim uzivam u voznji evo peta godina i preporucujem ga pa ko sta voli.Sretno bilo pa da cujemo rezlutat.
  • Vozi: yeti 2011 1,2 DSG expiriens

Van mreže savacarZapočeo temu

Odg: Misljenje o Yeti-u sa oglasa
« Odgovor #14 poslato: 30. Jan, 2019. 23:11 »
Gledam 2010-2011 godiste i koliko sam citao, na njima su ti lanci koji su pravili problem, jel o tome pricas ili restilizovanim Yetiima?

Ne bezim ja od motora 1.2 zato sto je slab nego samo zato sto sam citao te stvari i naravno naleteo na Aleksandra Todorovica i njegovu pljuvacinu o tom motoru.

Koliko kosta uopste ta zamena lanca?
  • Vozi: Skoda Yeti 1.2 tsi



Pretraga foruma [Google]