Autor Tema: Ukljuciti Lane Assist i TSR  (Pročitano 6581 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži hakkler

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #30 poslato: 05. Maj, 2020. 23:52 »
Koliko sam upoznat Carista nije free i za svaku akciju koristiš "kredite"

Na mreži AcoSk

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #31 poslato: 06. Maj, 2020. 00:35 »

Van mreže Sanid

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #32 poslato: 06. Jun, 2020. 15:11 »
Pozz ja imam radar,sam koci,sam pali duga,mrtvi ugao,parkign izlaz,prepoznavanje znakova  ...al nema lane assist???kad pokušam da udjem preko opcija od auta da ga uključim nema ga...kako ga aktivirati,ko koga?? Hvala
  • Vozi: Superb 2.0 4x4 2016

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #33 poslato: 06. Jun, 2020. 17:50 »
Mora preko vcds-a onda. Odakle si?

Van mreže Sanid

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #34 poslato: 06. Jun, 2020. 18:28 »
Bosna..Zavidovići. moze li se to uraditi u ovlaštenom servisu?
  • Vozi: Superb 2.0 4x4 2016

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #35 poslato: 06. Jun, 2020. 21:02 »
U ovlascenom ne.
Neko ko imavcds moze ispratiti uputstvo, pa odraditi. Ili da platis ovima koji se reklamiraju na internetu, 80-130 eur ce biti cifra sigurno. Mozda kod nekog 50.
Neko od kolega iz Srbije moze pomoci i za manje ili nista, ali ovde.

Van mreže babic84ns

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #36 poslato: 05. Sep, 2020. 23:48 »
Pozdrav svima,

Bingodalton,  pošto vidim da si iz Ns, i da si najupućeniji. Zanima me da li ima u gradu neko da otključa Lane assist, po nekim normalnim cenama. Takođe me zanima da mi neko otključa tv tjuner u vožnji?

  • Vozi: Škoda Superb style plus 2.0 TDI 4x4

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #37 poslato: 07. Sep, 2020. 11:51 »
E kolega, pomoci cu ti ja oko toga. Od kad sam sebi aktivirao, nisam ni dirao laptop.
Koje ti je god Superb, nije ovaj najnoviji?

Za TV tjuner mozemo pogledati kako se otkljucava, ali ako me secanje dobro sluzi to ne moze preko VCDS da se ukljuci.

Van mreže babic84ns

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #38 poslato: 07. Sep, 2020. 21:03 »
E taman da se vratiš u formu...  :)
Ma ako možeš super, ako ništa. Pitao sam ako ima neko po normalnim cenama da to radi, jer su baš bezobrazni. Vidim da si ekspert. A puno bi mi značilo na autoputu, jer radim u Bgd, i svaki dan Ns-Bg-Ns.
Neki dan zovem jednog stručnjaka, rekoh da mi otključate video u vožnji na multimediji, kaže on meni 100 €, rekoh druže izgleda se nismo razumeli, imam ja multimediju, ne treba mi ona, nego da mi otključate da radi u vožnji. Kaže on meni razumeli smo se odlično.  :)

U kom delu grada si?
  • Vozi: Škoda Superb style plus 2.0 TDI 4x4

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #39 poslato: 07. Sep, 2020. 21:37 »
Jeste, sibaju cene za nesto sto oni rade bas cesto iza sta im realno treba 5 minuta.
Nisam ekspert, zanimam se time iz hobija.
Po gradu sam svaki dan, tako da se mozemo naci bilo gde, mada je mozda najbolje u subotu. Moram proci opet kroz svoje uputstvo, da ne omasim nesto, da ne traje dugo. Realno moze brzo da se odradi, ali kazem nisam nista cackao eto vec 4 meseca otprilike. Nisi mi rekao koje god ti je Superb?
Imas onu kameru gore na sofersajbni i adaptivni tempomat? To je uslov.

Van mreže babic84ns

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #40 poslato: 07. Sep, 2020. 21:49 »
2016g imam adaptivni tempomat, kamericu, sam parkira, automatska duga svetla... ima nekih stvari više od L&K. Mislim da je to dovoljno da se uključi lane assist i još ponešto zanimljivo.
Ako možeš ostavi mi mob u pp.
  • Vozi: Škoda Superb style plus 2.0 TDI 4x4

Van mreže Vuk

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #41 poslato: 10. Sep, 2020. 17:36 »
E kolega, pomoci cu ti ja oko toga. Od kad sam sebi aktivirao, nisam ni dirao laptop.
Koje ti je god Superb, nije ovaj najnoviji?

Za TV tjuner mozemo pogledati kako se otkljucava, ali ako me secanje dobro sluzi to ne moze preko VCDS da se ukljuci.
Kakvu razliku pravi ako jeste najnoviji? Ja bih otključao lane assist i TSR na superbu koji stiže za par nedelja.

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #42 poslato: 10. Sep, 2020. 21:24 »
Pravi razliku da taj treba drugi interfejs, hardver, taj kabel Hex-V2. Softver je isti.
E sad, mnoge stvari mogu i sa starim na novijem modelu, a nekim modulima ne moze da se pristupi. Konkretno za LA i TJA nisam siguran da li obavezno mora novi interfejs ili ne, zaboravio sam vec. Cak i na 2016. stari interfejs ne moze nekim modulima da pristupi i da modifikuje vrednosti. Ja imam klon interfejs, nemam tu V2 verziju.

Na mreži dixon

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #43 poslato: 10. Sep, 2020. 22:09 »
Pravi razliku da taj treba drugi interfejs, hardver, taj kabel Hex-V2. Softver je isti.
E sad, mnoge stvari mogu i sa starim na novijem modelu, a nekim modulima ne moze da se pristupi. Konkretno za LA i TJA nisam siguran da li obavezno mora novi interfejs ili ne, zaboravio sam vec. Cak i na 2016. stari interfejs ne moze nekim modulima da pristupi i da modifikuje vrednosti. Ja imam klon interfejs, nemam tu V2 verziju.
Какво ти је искуство са клоном? Ја узех пре неки дан од лика ког су помињали у теми о vcds, на мојој суперб 2008 мк2 све што сам хтео да одрадим сам одрадио, али ме интересује иначе је л ти се десило да нешто нпр ниси могао клоном, а могло је оригиналом? Мислим да је безвезе дати 300-400-500е ако не планираш да их вратиш бавећи се тиме. А нисам ни знао да су оволике цене :O, мени су нпр за пуњење казаљки и нека играња око drl тражили око 20е по опцији, рекох нека хвала лакше а и интересантније ми је да узмем клон и да научим. Сам vcds сам комплет прошао и претамбурао до ситница за 3 дана :)

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Ukljuciti Lane Assist i TSR
« Odgovor #44 poslato: 11. Sep, 2020. 08:58 »
Sto se tice klona super radi, sem sto antivirus prepoznaje neke pretnje i ako se secam modulu 4 nesto ne moze da pristupi. Verujem da starijim modelima pristupi bez problema.
Inace malo falilo da kupim original i kupio bih ga da je po ceni u Americi, ovako zaista nema potrebe, bar ne za moje.



Pretraga foruma [Google]