Autor Tema: Airbag nije aktivirao  (Pročitano 2336 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nidza Opc

Odg: Airbag nije aktivirao
« Odgovor #15 poslato: 30. Jun, 2020. 09:46 »
Isto mislim da nisu trebali da se otvore,senzori su napred gde su hladnjaci levo i desno,udarac je takav kakav je cudan :(
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Na mreži hakkler

Odg: Airbag nije aktivirao
« Odgovor #16 poslato: 30. Jun, 2020. 18:00 »
Sa 50+ sam frontalno bez kočenja pogodio astru sa pola prednjeg kraja i odbio se ko igračka od iste.
Na moj upit poslije limaru zasto zračni nisu izleteli..pokazao mi je di su senzori..2cm od udara.

Jbg..u mom slučaju..i bolje da se nisu otvorili..

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Airbag nije aktivirao
« Odgovor #17 poslato: 30. Jun, 2020. 20:13 »
Ljudi iz auta nisu povredjeni , airbegovi se nisu aktivirali (manje para za poptavku) , u vecini takvih udaraca se ne otvaraju begovi (moj slucaj takodje) . Mislim da isterivati neku pravdu i suditi se oko toga stvarno nema svrhe ako je tako nesto u planu . I opet ono sto kazu ako je taj majstor rekao da bi po njemu trebalo da se otvore mozda drugi majstor nece to reci , svako ima svoje misljenje .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže fobia24

Odg: Airbag nije aktivirao
« Odgovor #18 poslato: 30. Jun, 2020. 20:37 »
Kad bi majstori znali i da pogode dijagnostiku problema na autu bilo bi super, a kamoli da tumace sisteme bezbednosti. Vise veruj ovom forumu, ovde ima teoretski upucenijih ljudi od vecine majstora.
Buco, cini li ti se isplativo ovo za popravku? Auto izgleda kao da se pored svega i isprevrtao.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Airbag nije aktivirao
« Odgovor #19 poslato: 30. Jun, 2020. 20:43 »
Sredjivali smo i gore , a cega sam se sve nagledao ovo nije nista :)) . Ako ne bar ce bolje da se proda u delove jer su begovi citavi  :)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !



Pretraga foruma [Google]