Autor Tema: Curi voda ispod  (Pročitano 1142 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 0p3rat0rZapočeo temu

Curi voda ispod
« poslato: 30. Dec, 2013. 14:13 »
Kod mene se dešava da kad uključim tamo na prekidaču da prska po staklu onda počne da curi voda ispod na 2,3 mjesta ispod dole,dal je neko crijevo puklo ili nesto ne znam,jucer sam to primijetio  :-\ ???

PT
« Poslednja izmena: 05. Jan, 2014. 00:18 pedja »
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI,2002 godiste

Van mreže djordje cacak

Odg: Curi voda ispod
« Odgovor #1 poslato: 30. Dec, 2013. 14:30 »
Nebi trebalo da je puklo.obicno se desava da spadne sa racve koja odvaja prednje i zadnje a koja se nalazi sa desne strane filtera od vazduha ,tj ispod kucista ka karoseriji.A curi li voda kada neprskas stakla?Ako necuri onda ti je sve ok,nego se sliva voda niz kanalice kada prskas soferku.
  • Vozi: Fabia 1.4 MPI 8v 200 god

Van mreže 0p3rat0rZapočeo temu

Odg: Curi voda ispod
« Odgovor #2 poslato: 30. Dec, 2013. 20:20 »
Nebi trebalo da je puklo.obicno se desava da spadne sa racve koja odvaja prednje i zadnje a koja se nalazi sa desne strane filtera od vazduha ,tj ispod kucista ka karoseriji.A curi li voda kada neprskas stakla?Ako necuri onda ti je sve ok,nego se sliva voda niz kanalice kada prskas soferku.

ne znam dali je pukla,ne curi voda kad ne prskam,samo kad upalim tamo na prekidaču onda počne da curi...a cudno mi je to,nisam prije primijetio da curi voda i sad ne znam bas da ima toliko kanalića dole ispod da curi na 2,3 mjesta
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI,2002 godiste

Van mreže djordje cacak

Odg: Curi voda ispod
« Odgovor #3 poslato: 30. Dec, 2013. 21:06 »
ne znam dali je pukla,ne curi voda kad ne prskam,samo kad upalim tamo na prekidaču onda počne da curi...a cudno mi je to,nisam prije primijetio da curi voda i sad ne znam bas da ima toliko kanalića dole ispod da curi na 2,3 mjesta
Onda nemas problem sa posudom nego sa crevima,kakav ti je pritisak pri prskanju soferke,radi li ti zadnja prskalica?Nadji pomocnika koji ce da prska a ti onda probaj da ispratis pogledom gde curi.Inace to ti je sa strane gde je akumulator(crevo i racva)
  • Vozi: Fabia 1.4 MPI 8v 200 god

Van mreže dulefontana

Odg: Curi voda ispod
« Odgovor #4 poslato: 31. Dec, 2013. 02:31 »
Vrlo lako moze i da bude da ti curi sam motor.

Van mreže 0p3rat0rZapočeo temu

Odg: Curi voda ispod
« Odgovor #5 poslato: 31. Dec, 2013. 13:58 »
Onda nemas problem sa posudom nego sa crevima,kakav ti je pritisak pri prskanju soferke,radi li ti zadnja prskalica?Nadji pomocnika koji ce da prska a ti onda probaj da ispratis pogledom gde curi.Inace to ti je sa strane gde je akumulator(crevo i racva)

pritisak je odlican na prvom,a sto se tice zadnjeg stakla veoma je slab pritisak,pratio sam bas jucer,curi na 2,3 mjesta ispod dole kad prskam nazad i naprijed
  • Vozi: Fabia 1.9 SDI,2002 godiste

Van mreže djordje cacak

Odg: Curi voda ispod
« Odgovor #6 poslato: 31. Dec, 2013. 20:59 »
pritisak je odlican na prvom,a sto se tice zadnjeg stakla veoma je slab pritisak,pratio sam bas jucer,curi na 2,3 mjesta ispod dole kad prskam nazad i naprijed
Ipak ti prekontrolisi racvu.
  • Vozi: Fabia 1.4 MPI 8v 200 god

Van mreže krcaerdoglija

Odg: Curi voda ispod
« Odgovor #7 poslato: 05. Jan, 2014. 22:07 »
moze biti i da je crevo zapusheno!!!meni zadnju shoferku u opshte ne prska,nego cekam brata da sredi kompresor pa da probam da izduvam crevo!!
  • Vozi: fabia 1.4 mpi 50 kw 2000



Pretraga foruma [Google]