Autor Tema: Fabia 4, kupovina, rok isporuke  (Pročitano 11221 puta)

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži wkobre

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #45 poslato: 21. Maj, 2023. 16:40 »
Prodajem ja Suzuki Swift-a, nema te đavolje rabote od opreme, pa koga zanima...  =))
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #46 poslato: 21. Maj, 2023. 16:41 »
Људи, све сте у праву...
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži observer

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #47 poslato: 30. Maj, 2023. 11:42 »
Kupiti auto bez digitalnog kokpita u danasnje vrijeme??? Alo ljudi pa auto se kupuje na 5 i vise godina. I sta treba da gledam kazaljke dok svi imaju virtual. A zimske gume su prece? Smijesno. Treba nama jedan potop pa da se zemlja puni ispočetka. Svega ima na njoj, samo cubto reći.

2 covjeka pišu danima o iščekivanju skode. A jedan pise danima kako je dres i krs od auta jer je tobože zakazao spaner. E mozes misliti. I sta sad dobijemo kao rezultat?

Golf 4 rang i udarite. Ima ih puno, svi dijelovi kvalitetni, nema propusta ni posle 25 godina. Itd itd

Ajmo drugari malo podignite se. Mracite previse. Gdje je optimizam

Cemu pljuvanje???

Želimo da i dalje imamo jeftinije opcije na raspolaganju a ne da nam nameću skuplja rešenja koja nisu nužno svima potrebna.

Stvar izbora.

A taj izbor nam ograničavaju jer njima ograničava profit. Neka se teraju. Nikad u životu nisam kupio polovan auto ali nisam baš ubeđen da će mi i sledeći auto biti nov. Prosto nema više u ponudi onoga što meni treba.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži Fbia

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #48 poslato: 02. Jun, 2023. 17:35 »
Da li moze neko od starijih kupaca Skode (u poslednje dve godine) da napise koliko prodje vremena izmedju sledecih faza.
1. Obecana nedelja proizvodnje
2. Vozilo proizvedeno
3. Vozilo stiglo u Srbiju
4. carinjenje zavrseno
5. vozilo je u salonu
6. vozilo registrovano
7. vozilo preuzeto
Hvala
  • Vozi: Fabia 1.0 tsi, 110 ks?

Van mreže soneje

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #49 poslato: 03. Jun, 2023. 12:30 »
Bljak fuj meni se te nove kompjuterske skalamerije uopšte ne sviđaju,ja sam staromodan i mrzim sve te novotarije u kola koje su sasvim nepotrebne
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4MPI

Van mreže fobia24

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #50 poslato: 03. Jun, 2023. 14:07 »
Fbia, to sto pitas sve zavisi od modela i opreme najvise. U tvom slucaju ce verovatno auto biti proizveden po planu ako nista nije menjano u konfiguraciji i ako ne dodje do neocekivanih ispada u lancima snadbevanja. Brzina isporuke zavisi i od nacina placanja. Kredit/lizing produzava rok zbog spore i komplikovane administracije u Srbiji. Kod mene u Sloveniji od datuma proizvodnje do izvozenja auta iz salona prodje plafon 14 dana. Npr mi zahtev za lizing potpisemo u autokuci i najkasnije za 2 dana izvezes auto. U  Srbiji je nazalost to dosta duzi period i komplikovaniji. Cujem i da skoda ima problem sa logistikom i transportom novih automobila do dilera jer su pogubili neke prevoznike zbog neredovnih isporuka.
Trenutno se i dalje najduze ceka oktavija i eniak i oni cesce budu pogodjeni nedostatkom komponenti. Eniak i fabija su prosle godine imali prioritetan status u situacijama nedostatka komponenti jer su novi modeli i eniak je elektro. Sada vise fabija nije nov model i ako nije imala priliku da zazivi kao prethodne generacije.
Kada bese imas plan proizvodnje?

Na mreži Fbia

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #51 poslato: 06. Jun, 2023. 07:54 »
Hvala Fobia, bas si ljubazan u odgovorima.
Sve najbolje!
  • Vozi: Fabia 1.0 tsi, 110 ks?

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #52 poslato: 06. Jun, 2023. 17:41 »
Наша Ф4 стигла у Србију.
Видећемо за колико ће бити у нашем поседу, односно регистрована и на путу.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži Fbia

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #53 poslato: 10. Jun, 2023. 21:27 »
Наша Ф4 стигла у Србију.
Видећемо за колико ће бити у нашем поседу, односно регистрована и на путу.

CESTITAM, nadam se da je vec kod vas!
  • Vozi: Fabia 1.0 tsi, 110 ks?

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #54 poslato: 10. Jun, 2023. 21:30 »
Нажалост није.  :( :( :(
У процедури смо за кредит, а мислим да није још ни у салон стигла.
Надам се да ће у уторак-среду следеће недеље бити на Бгд асфалту.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže DarkoNS1987.

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #55 poslato: 12. Jun, 2023. 10:38 »
U trenutku kada ti jave da je gotov auto, max 7 dana treba da dodje u Srbiji. Auto prvo stize u Cacak. NAkon 7 dana opet auto stize u tvoj salon da ga preuzmes. Moze da se desi da nemaju kamiona da auto prevezu od Cacka u tvoj salon ali to ce da prolongira max jos 7 dana isporuku. I to je to. Sve ostalo zavisi da li si auto uplatio pa mozes odmah da ga izvezes iz salona ili cekas kradit/lizing itd. Te stvari nisu do skode
  • Vozi: Octavia 1.6 tdi 2018. Style

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #56 poslato: 12. Jun, 2023. 10:53 »
Ма знам. Ф4 је у салону, а ми смо још у процедури за креду, и у току је она позната игранка ФТ1П (Фали ти 1 папир), и до сада смо обрнули два круга.  :) >:( :(

Али држимо се оне народне "Не ј... лепи већ досадни (упорни)".
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži munja23

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #57 poslato: 12. Jun, 2023. 13:52 »
Ono sto ja radim uvek kad mi stigne auto, dok ga ne spreme za isporuku, odem u salon da vidim i proverim da li je sve u skladu sa porudžbenicom, dodatna oprema, da auto nije ostecen u transportu i slicno. sto bih i tebi preporucio.
  • Vozi: 2023 Karoq Style 1.5, 2022 Kamiq Monte Carlo 1.5, 2017 Citigo Ambition 1.0

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #58 poslato: 12. Jun, 2023. 14:16 »
Хвала на препоруци!
Можда и урадимо тако, мада је наша конфигурација генеричка, ништа није додавано већ је ниво опреме Амбитион, и ми смо је узели такву каква јесте.
Једино би било добро ово око оштећења, али то ћемо видети кад је будемо преузимали, неколико нових аутомобила смо до сада узимали и није било проблема, надам се да ће и даље бити тако.
Мало је зез што је салон у Зрењанину.  :(
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Fabia 4, kupovina, rok isporuke
« Odgovor #59 poslato: 17. Jun, 2023. 16:56 »
Само да објавим, од данас, па вероватно неко време, сам главни Баја међу форумашима... :) :) :) ;) ;) ;)
С обзиром да се нико други не пријављује онда сам ја изгледа први форумаш који има и вози нову Ф4.
Данас "отета" из салона и почело возикање по Бгд асфалту...
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023



Pretraga foruma [Google]