Pretraga foruma [Google]


Autor Tema: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke  (Pročitano 1110 puta)

giga545 i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Mareska

Odg: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke
« Odgovor #30 poslato: 11. Okt, 2024. 02:53 »
Slobodno uzmi tsi ja sam prezadovoljan nikada vise dizel...
  • Vozi: Superb

Van mreže Filip BG

Odg: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke
« Odgovor #31 poslato: 11. Okt, 2024. 08:53 »
U ubrzanju su isti, trebao bi ga lepo poterati. Taj motor je nesto laksi sam po sebi, osecaj lakoce koji pruzi na prednjoj osovini je isto nesto sto treba uzeti u obzir ako si vozacki nastrojen

Slažem se sa ovim. Službeni Superb 3 koji imamo je 2.0 tdi, a naš privatni 1.5 tsi. Kada u istom danu vozim oba, osetim razliku u "osećaju na volanu".
Ako je nekome važno i šta pripadnice lepšeg pola misle, moja gospođa kaže da se više nikad ne bi vratila na dizelaša.
  • Vozi: Superb mk3 1.5 TSI

Na mreži giga545Započeo temu

Odg: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke
« Odgovor #32 poslato: 14. Okt, 2024. 19:36 »
Gledajući cenovnik na srpskom sajtu i konfugurator na hrvatskom (naravno srpski još nije u funkciji) primetih da kod braće hrvata u slabijem essence paketu u sklopu opreme je uključen i side assist i prepoznavanje saobraćajnih znakova dok se u srpskom cenovniku ta oprema ne navodi ni u većem tj selection paketu.
Da li je u pitanju samo previd našeg uvoznika ili se isti odlučio da te dve opcije ne konfigurise u sklopu paketa za Srbiju?
  • Vozi: Škoda Superb 2020 facelift 2.0tdi 150 ks DSG7 Style plus

Na mreži zoranius

Odg: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke
« Odgovor #33 poslato: 15. Okt, 2024. 08:18 »
Uvek su paketi za Srbiju bili sa manje opreme od istih u Evropskim drzavama. Ali isto tako su Skode kod nas uvek bile jeftinije. Nasem uvozniku je bitno da smanji cenu a to ide uglavnom na uštrb zakidanja na opremi.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Na mreži observer

Odg: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke
« Odgovor #34 poslato: 15. Okt, 2024. 09:24 »
Gledajući cenovnik na srpskom sajtu i konfugurator na hrvatskom (naravno srpski još nije u funkciji) primetih da kod braće hrvata u slabijem essence paketu u sklopu opreme je uključen i side assist i prepoznavanje saobraćajnih znakova dok se u srpskom cenovniku ta oprema ne navodi ni u većem tj selection paketu.
Da li je u pitanju samo previd našeg uvoznika ili se isti odlučio da te dve opcije ne konfigurise u sklopu paketa za Srbiju?

Pa šta bi kod nas mogao da prepozna na znakovima - navijačke grafite :D?
Ili nalepljene oglase za Ostrog i kamagru.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži giga545Započeo temu

Odg: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke
« Odgovor #35 poslato: 16. Okt, 2024. 21:10 »
Ajde da se vratimo na pravi kolosek, auto je naručen 1.oktobra (iznenađenje ili rizik od strane dilera), datum izlaska iz proizvodnje je 45 nedelja tj od 4-10 novembra, ako uzmemo u obzir da treba još dve nedelje da stigne do Srbije može da se desi da u roku od dva meseca auto stigne u salon, što se mene tice čak i pre vremena jer meni trenutni lizing ističe 23 decembra.
Inače diler je dao opciju kao rok isporuke min 90 dana. Komparacije radi za novi Tiguan sa motorom 1.5 TSI trenutno je rok isporuke april-maj 2025 god.
« Poslednja izmena: 16. Okt, 2024. 21:18 giga545 »
  • Vozi: Škoda Superb 2020 facelift 2.0tdi 150 ks DSG7 Style plus

Odg: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke
« Odgovor #36 poslato: 16. Okt, 2024. 21:25 »
Ostajemo na koloseku, može li neka sličica tog Style Plus, a bilo bi najbolje da otvoriš garažu, okačiš detaljne slike starog, a kasnije u istoj temi i slike u istim kadrovima/detaljima i novoga.

Mislim da bi to dalo veliku vrednost forumu i puno značilo mnogima.
  • Vozi: Superb 2.0TFSI DSG7 STYLE Plus 270HP, VW Bora 1.8TURBO 20V Highline Plus 210HP

Na mreži giga545Započeo temu

Odg: SUPERB 4 kupovina, rok isporuke
« Odgovor #37 poslato: 16. Okt, 2024. 22:25 »
Stari tj aktuelni treba da ide na poliranje jer sam imao "dobre" komšije kojima je ispala četka sa nekom farbom ili razredjivacem na krov automobila pa se ista raspršila u milion sitnih tačkica po karoseriji.
Generalno i kada sam dobio auto pre 4 god bilo je predloga od drugih članova foruma da se otvori garaža ali sam tada bio misljenja da nije lepo da se "kitim tuđim perjem" jer je auto službeni a ne privatni. Mada u cilju prikazivanja primerka koji vozim i koji će veoma brzo da se zakotrlja kao nečije privatno vlasništvo mogu i da otvorim garažu  ;)
  • Vozi: Škoda Superb 2020 facelift 2.0tdi 150 ks DSG7 Style plus