Autor Tema: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1  (Pročitano 5298 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dulefontana

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #15 poslato: 13. Okt, 2014. 11:15 »
i trebao bi biti u gepeku  :B=)
vjerojatno postoji opcija da se na ulaz složi usb  ;)
Na Audiju se nalazi u kaseti, a sigurno moze da se sastavi usb. Kostao je oko 30e.

Na mreži hakkler

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #16 poslato: 13. Okt, 2014. 12:53 »
ima grga22 nesto tako slozeno sa usb.eom
al za karte vrlo teško..za taj model.
One koje su i bile..bile su vrlo šture.




Van mreže SuperB

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #17 poslato: 19. Dec, 2014. 17:12 »
"Koji fabrički radio cd, multimediu  možemo staviti u mk1"


OEM na mk1,tour,A4, ili ti 1U Octaviji






Da li neko zna gde se može kupiti ovakva navigacija ( mfd1) i koja je cena? Hvala ;)

Na mreži hakkler

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #18 poslato: 30. Mar, 2015. 19:39 »
136 eura e bay :)

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Na mreži ivanm

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #19 poslato: 28. Okt, 2018. 00:29 »
Pozz ljudi :) Stara tema ali prava. Koju multimediju predlazete, video sam ovo na ebay, pa se mislim da mu ponudim neku cenu? koliko bi izasao shipping do ovde, verovatno ne vise od 30e? Sta mislite? Da li fabricki DX moze da da kvalitetan zvuk? Jel znate koje zvucnike bi max mogao da stavim napred, samo da je bez budzenja?

https://www.ebay.com/itm/Original-Skoda-Octavia-2-Fabia-1-SuperB-Navigationssystem-MFD1-Multicolor/272913384702?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649




Na mreži ivanm

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #20 poslato: 28. Okt, 2018. 00:50 »
Kakav je MFD1 sto se tice snage, moze li da parira ovim CD-ima od po 200e tipa Pioneer i sl?

Na mreži ivanm

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #21 poslato: 28. Okt, 2018. 08:12 »
 Verovatno je ipak bolje da se uzme nesto ovako.... Modernije je, mnogo vise funkcija, i verovatno bolji zvuk...
https://www.eponuda.com/automobili-radio/pioneer-avh-290bt-auto-radio-cd-cena-402735
Ne svidja mi se pomalo sto ne moze da se promeni boja osvetljenja komandi...


Sent from my iPhone   Pro

Na mreži hakkler

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #22 poslato: 28. Okt, 2018. 12:48 »
Kakav je MFD1 sto se tice snage, moze li da parira ovim CD-ima od po 200e tipa Pioneer i sl?
Po snazi i kvaliteti zvuka i dizajnu je ok.

Po mogučnostima baš i ne. Karte nemaš..mp3 nema..usb..nema

Van mreže marko nis

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #23 poslato: 29. Okt, 2018. 09:22 »
Pozdrav zvucnici koje uzimas za prednja vrata ne smeju biti dublji od 140 mm inace vrata ce morati da se prepravljaju. Ja sam ubacivao u kola zvucnike i morao sam da prepravljam.

Sto se tice radia i mutimedije sve zavosi sta i koliko para. 1 din radio imas od Pionira Alpine ali kvalitetan zvuk i to bas primetno je samo kod skupljih modela,ako su jeftiniji onda nije bitna marka.

Od mutimedija opet ista prica ako gledas sta koliko para mozes uzeti bilo koji ako ne javicu ti koji model tacno bi trebao uzeti.

Opet sve to trazi i pojacalo da bi osetio pravi zvuk tako da ulazis i u igru sa pojacalima.

Problem je kod nas sto ljudi i ne znaju da ugrade to kako treba, mislim na servise koji ugradjuju zvuk, ovde ljudi razmisljaju dobro je sto imas i auto a kakav sada zvuk jos hoces  ???

U sustini sa nekim Pionerom ces biti zadovoljan bilo da je 1 din ili 2 din kombinacija i nekim plitkim zvucnicima.
  • Vozi: Skoda fabia vrs mk1

Van mreže t.salai

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #24 poslato: 29. Okt, 2018. 10:24 »
Kakav je MFD1 sto se tice snage, moze li da parira ovim CD-ima od po 200e tipa Pioneer i sl?

Prvo i prvo, MFD1 je jako star uredjaj i porediti ga i sa novijim low budget sistemima je nebo i zemlja. U Gospodj 2018oj godini moze se kvalificirati kao smece, nema mogucnost mp3, karta gotovo vise da i nema za njega, display je jako zastario, kvaliteta hvatanja radio stanica nije bas bajna. Daleko bi bolje bilo uzeti nekog od aktualni kineza android sistema. ako se bas odlucis za MFD, onda uzmes Yatour uredjaj koji se kopca na MFD i njemu laze da glazba dolazi sa CD chargera a ustvari u Yatour ubacis memorijsku karticu u koju sortiras glazbu do u 6 mapa, i onda 1 mapa je MFD-u 1 Audio CD.

Ja MFD imam u Fabiji samo da popunim listu originalne opreme i nisam audiofil, inace ulozeno/dobiveno, MFD je ravno za drek.
  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Na mreži ivanm

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #25 poslato: 29. Okt, 2018. 14:46 »
Hvala na odgovorima. Uzeo bih ovako nesto od uredjaja onda...
https://www.eponuda.com/automobili-radio/pioneer-avh-290bt-auto-radio-cd-cena-402735

Od zvucnika napred trebalo bi da moze ovako nesto...
https://www.eponuda.com/automobili-zvucnici/pioneer-ts-g1732i-17cm-2-way-240w-auto-zvucnik-cena-344349

Da pogledam auto kod majstora prvo detaljno, da resavamo prioritete i d vidimo da li zasluzuje sredjivanje...:)



Sent from my HTC Desire 526G dual sim  


Van mreže marko nis

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #26 poslato: 29. Okt, 2018. 19:25 »
Pozdrav

Izbor za 2 din radio je korektan tako da ga mozes uzeti.

Za zvucnike uzmi jednosistemske nemoj dvosistemske za prednja vrata,kao sto si ih naveo. Gledaj da ti marke zvucnika budu.

Hertz,Morel, Dynaudio, Scan speak,Focal

Ja imam dvosistemske nove novcate Focal e uzeo ih za pozadi u skodi Fabiji za rear feel ali se nisu uklopili u moj sistem pa ih nisam ni stavljao.Ako te interesuju ovi zvucnici javi se na pp

https://youtu.be/0QgCYQPH-5c
  • Vozi: Skoda fabia vrs mk1

Na mreži ivanm

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #27 poslato: 31. Okt, 2018. 13:34 »
Hvala Marko na odgovoru. Ok, znaci jednosistemci napred bolje, ok... Nazad bi stavio neke elipse u dasci....

Van mreže djordjebg

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #28 poslato: 31. Okt, 2018. 15:39 »
Na tvom mestu se ne bih majao takvim stvarima, bar ne za sada. Kupio si polovan auto o kom jos uvek ne znas mnogo, cuvaj parice za nesto potrebnije, a bice uvek nesto. Uvek nesto treba, zakaci za ga na dijagnostiku, bice nesto prioritetnije.
Pride imas Skoda symphony kji bas lepo izgleda u sklopu table, lepsi radio naci neces. Verovatno imas i zadnje zvucnike tamo u boku, i tvitetere u zadnjim vratima, a fabricki zvuk je sasvim solidan.


Na mreži ivanm

Odg: Koj fabrički radio cd, multimediu možemo staviti u mk1
« Odgovor #29 poslato: 31. Okt, 2018. 18:47 »
U pravu s Djole. Mada za sada nema mnogo sta, malten nema nista... Mare, koga u Nisu bi preporucio za te stvari, da ugradi to? Jel t imas te zvucnike za pozadi?

Sent from my HTC Desire 526G dual sim  




Pretraga foruma [Google]