Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...  (Pročitano 11250 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži AleksandarAca

Odg: Folije za stakla. Gde, šta, kako zatamniti...
« Odgovor #270 poslato: Septembar 01, 2021, 18:48:13 posle podne »
Da li pomaze lepljenje folija za zatamnjivanje na retrovizore protiv zaslepljivanja? Izbegao bih one kineske folije protiv kise itd...

Na mreži vojkan85

« Odgovor #271 poslato: Septembar 01, 2021, 20:49:56 posle podne »
Na koje misliš, sa strane ili onaj kod vozača? Kod vozača možda i imaš ono malo dugmence koje stisneš i onda samopotamni. Što se retrovizora tiče i tu ima samopotamnjivanje kao opcija za fabričke. Možda i folija pomogne ali ne znam kako se "ponaša" po zimi kada zaledi itd.
  • Vozi: Škoda Octavia A7 Combi, 2014 godište, 1.6TDI, ATM Remap Stage 1, H&R opruge

Na mreži AleksandarAca

« Odgovor #272 poslato: Septembar 02, 2021, 09:14:14 pre podne »
Mislim na sve i spoljne i unutrasnji. Na svim automobilima sam imao fabricki tamna zadnja plus retrovizore sa zatamnjenjem i sad kad vozim gospodjinu Fabiu uvece hocu da oslepim, pa trazim neko lakse resenje od zatamnjivanja svih stakala, atesta itd..

Na mreži vojkan85

« Odgovor #273 poslato: Septembar 02, 2021, 10:17:04 pre podne »
Unutra bi mogao sam da odradiš neku foliju i nijansu, ali mislim i da spolja to možeš. Koliko znam ne postoji neko ko bi mogao da proveri stepen zatamnjenosti spoljašnjih retrovizora osim ako se ne pretera pa se vidi golim okom.
  • Vozi: Škoda Octavia A7 Combi, 2014 godište, 1.6TDI, ATM Remap Stage 1, H&R opruge