Autor Tema: More! Gde, kako, utisci, preporuke...  (Pročitano 29311 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bobi

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #405 poslato: 14. Avg, 2017. 20:37 »
Ja stigao iz Crne Gore i topla preporuka za Baošiće i Boku Kotorsku! ove godine zaliv a iduće Grčka...
  • Vozi: Skoda Octavia MK1 1.6L MPI ' 98 benz+tng

Na mreži URKE 80

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #406 poslato: 14. Avg, 2017. 23:53 »
Fino je za cuti da nasi ljudi sa Bg tablama mogu slobodno da se krecu po hr...
Ove godine "neplanski" idemo u cg na more i to u Dobre Vode (ispod Bara). Jos nije sigurno 100 % ali ide se ka tome...
Razlog promene plana je finansijska ogranicenost ali planiramo da idemo autom; cordobom :)
Planirana je Grcka ali svi koji su vec bili tamo kazu da grci sad naplacuju sve zivo... cak i parking ispred kuce 5e po danu... lezaljke na plazama... mozda i svez morski vazduh... :)


Послато са GT-I9515  
Bio sam u Dobrim vodama pre par godina i veruj mi da je bolje ostati kući u kadi ili lavoru(po izboru). Inače ja lično nisam preterano zahtevan ali Dobre vode su me ubile u pojam. Trenutno sam u Grčkoj i kao što Filip reče ležaljke kroz piće,a parkiraš gde hoćeš i koliko hoćeš besplatno. Konkretno mislim na Asprovaltu,Nea Vrasnu i Stavros,pošto tu trenutno zujim.

Послато са Lenovo A2020a40  

  • Vozi: Fabija 1.9SDI 2001god. ASY

Van mreže top_night

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #407 poslato: 15. Avg, 2017. 00:01 »
Grcka je Grcka...
Ne moze da se poredi sa cg po mom ukusu... more je mnogo cistije i toplije. Volim da ronim...
Sad sam pricao sa drugarom; ako uopste nadjemo aranzman, ne gine nam bus prevoz do Grecce... promena plana svaki cas...


Послато са GT-I9515  


Van mreže aleksandarzlatic

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #408 poslato: 15. Avg, 2017. 08:58 »
Da li ste primetili da celo ovo leto u medijima pljuju po Grckoj kao nikada. Sta mislite, da li je u pitanju lobiranje neke druge konkurentne destinacije/drzave ili je to ipak samo slucajna hajka?
Sve mi lici na crnogorsku akciju, usli u Nato, Rusi ih bojkotovali pa sad gledaju kako da namame srpske turiste da im se vrate...
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže bugarin

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #409 poslato: 15. Avg, 2017. 09:30 »
Ne verujem da su crnogorci uzrocnici. Bio mi je surak u cg na pocetku sezone, a i poznajem ljude "odozdo". Rusi nisu prodali nekretnine, i dalje postoje naselja i delovi gradova gde van sezone ne mozes da cujes srpski-crnogorski. Drugar radi u turizmu, srbi i dalje u istom broju posecuju cg.
( ja u crnu goru ne idem ni poslovno, pa nemam razloga da budem subjektivan kad su oni u pitanju).
Pre bih rekao da je pljuvanje iz nekih drugih izvora: turska, egipat itd.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže aleksandarzlatic

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #410 poslato: 15. Avg, 2017. 10:12 »
Moguce je, ne znam, samo nagadjam, ne bih nikoga da uvredim, a ko to pa moze i znati?
  • Vozi: Renault Kadjar 11.2019. 1.5 DCI 260Nm/115HP Business Edition paket

Van mreže dexterslab011

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #411 poslato: 15. Avg, 2017. 17:06 »
Svake godine je isto pred sezonu u GR, jedne godine su pozari, druge godine, strajkovi, pa potecijalni ra sa Turskom, pa zemljotresi, pa onda apokalipsa plus kradje, plus nema vode ni za kaktus, mislim da ima malo i lobija, ali pre svega mislim da je zelja nasih novina za vecim tirazom i bombasticnim naslovima. Kada izadjem na npr britanske sajtove za putovanja, ne spominje se nista tako drasticno...a kod nas bi covek pomislio da se sprema za Severnu Koreju. Stvarno mislim da je samo do novina, da nema teorija zavere...gledam neki prilog u HR i neki "strucnjak" tvrdi da su za pozare u HR krive "srbo-cetnicke" grupe koje zele da oslabe turisticku ekonomiju HR...covece...al je njemu dooobrooo 😂😀😂😀 mislim da je ista situacija i ovde...nije kriv on nego onaj ko mu da medijski prostor, kad mediji ne bi jurili senzacionalizam, realno niko se ne bi ni upustao u preterano razmisljanje...nego sednes u kola i magla iz betona...
  • Vozi: Skoda Fabia 1.0 2016

Van mreže sasacalko

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #412 poslato: 11. Sep, 2017. 22:26 »
Nei Pori, bio sam poslednja dekada jula. Mesto lepo, siroke ulice, guzva na plazi, ali je velika pa ima mesta. More plitko, toplo, za decu. Ali KOMARCI, drugo vece je bila najezda, pa smo ja i cerkica prosli sa po 50 ujeda na setalistu. Ona sutra dobila temperaturu, po recima doktora zbog reakcije na tolike ujede. Posle bilo OK, ali 6-og dana opet najezda i ponovo nas dvoje izujedani, a zena prosla ponovo sa nekoliko ujeda ( verovatno nema slatku krv). Malecka pocinje da vristi i ja se spakujem i odmah vratim kuci.
Posle desetak dana krenem ponovo na more, nadjem mesto koje je blizu, Nea Plagia, smestaj blizu same Flogite. Ekstra, nema komaraca, vida cistija nego u Nei Pori, ni jedne trave u moru nismo videli. Mirno mesto, vrlo malo Srba, ima puno mesta na plazi, a uvece lepo mesto za setnju je Flogita, puna sadrzaja za decu.
Fabia 1.4 mpi je bila na nivou zadatka oba puta ( za one sto sumnjaju u ovaj motor).
Ps. Cekao sam da prodje sezona, da ne bih nekom baksuzirao ko ide u N.Pori, pa da prodje kao ja.

Sent from my ALE-L21  


Van mreže zare

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #413 poslato: 11. Sep, 2017. 23:26 »
Bio sam i ja u to vreme. Ujedali su me po ledjima i ramenima kroz majicu. Onoliko komaraca u zivotu nisam video, sva sreca pa nisu kao ovi nasi da se ceses 2 dana, pola sata i gotovo. Dva puta u Nei Poriju je i vise nego dovoljno za ceo zivot  :).

Van mreže Filip

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #414 poslato: 12. Sep, 2017. 07:46 »
Parga! Lep grad(ić) na Jonskom moru, smešten u zalivima uz brda i na tri uvale. Iznad je tvrđava s koje se vidi sve od Krfa do Lefkade.





Prva gradska plaža, Krioneri:



Druga, manja, Piso Krioneri:



Preko brda, i s one strane tvrđave, najveća i najlepša gradska plaža, Valtos:



U okolini se mogu napraviti lepi izleti i obilaziti plaže na severu sve do Sivote, a na jugu do Preveze, evo nekih slika, dugačka plaža Loutsa Vrachos sa divnim peskom, raj za maratonsko plivanje:



Lichnos, voda boje kao na Lefkadi:



Saranikino, ušuškana simpatična plažica:




Parga, mesto za svaku preporuku. ^-^
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Na mreži observer

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #415 poslato: 12. Sep, 2017. 20:00 »
Ima li neke hladovine? Ovo sve goli pesak...
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže Filip

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #416 poslato: 12. Sep, 2017. 20:08 »
samo ispod suncobrana :B=) i kasnije popodne na pojedinim plažama kada zađe sunce iza brda
  • Vozi: Škoda Octavia 1.8 TSI Elegance + Eibach & RS 18" + Revochip

Van mreže top_night

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #417 poslato: 14. Sep, 2017. 11:47 »
Parga i Sivota... moja sledeca destinacija (nadam se)

Послато са GT-I9515  


Van mreže nikola indjija

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #418 poslato: 31. Jan, 2018. 14:15 »
Rezevisao juce opet Vurvuru Sitonija.Ostala jos neka plaza da se obidje na kojoj se nije bilo :)
  • Vozi: skoda oktavia 3 1.2 tsi 105hp+seat cordoba 1.9sdi+fiat ducato 2.8 jtd

Van mreže slobodanalex

Odg: More! Gde, kako, utisci, preporuke...
« Odgovor #419 poslato: 31. Jan, 2018. 15:28 »
Rezevisao juce opet Vurvuru Sitonija.Ostala jos neka plaza da se obidje na kojoj se nije bilo :)
U kom periodu ides i koje plaze su ti ostale?
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue



Pretraga foruma [Google]