Autor Tema: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)  (Pročitano 36544 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Križ

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #90 poslato: 28. Maj, 2021. 08:56 »
Poz svima. Da li neko zna za resenje mog problema. Naime problem sa vozacevim vratima nece da se zakljucaju otkljucaju na daljinski ,ostala funkcionisu. Vozaceva samo sa kljucem mogu manipulisati. Nesvetli lampica kod prozora tj kod manuelnog zakljucavanja sto blinka. Ni iz nutra ne mogu da zakljuzam otkljucam na dugme pored podizaca prozora. Tada se zakljucaju otkljucaju sva vrata osim vozacevih. Dakle jedino na kljuc i manualno kada pritisnem na dole siber kod prozora.
  • Vozi: Skoda 1.9sdi

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #91 poslato: 28. Maj, 2021. 10:20 »
To je problem sama brava ne mikroprekidac.
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže bgdvinko

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #92 poslato: 28. Maj, 2021. 14:00 »
Pa verovatno mikro prekidac na bravi kao sto navede i kolega, mada najpre pogledaj i snop kablova u onom buziru izmedju vrata i stoka. Hoce i tu da bude havarija, popuca izolacija na vodovima pa prespaja.
Imas i ovde link na ovom forumu gde sam ja kod sebe resio slican problem da se sad ne ponavljam.
https://forum.skodaforum.rs/index.php?topic=13184.0
  • Vozi: Skoda fabia 1.2 htp 2007

Van mreže savaman

Odg: Problem sa vozačevim vratima
« Odgovor #93 poslato: 01. Jun, 2021. 19:27 »
Mozda ovo pomogne:

Gde se nalaze osiguraci kod fabie confort 1.4i 2004?
  • Vozi: Skoda Fabia 1.4i comfort 16V 55kw

Van mreže t.salai

  • Vozi: Skoda Fabia - 1.9 TDI vRS - OEM+

Van mreže Križ

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #95 poslato: 29. Dec, 2022. 19:57 »
Pozdrav svima, promenio sam bravu, i pogledao kablove u vratima i nista nisam postigao. Sada mi se pojavio novi problem, posto sam zakljucavao i otkljucavao kljucem, pukao mi je deo u cilindru tako da mi opruga nevraca kljuc u prvobitan polozaj. I dolazi do spustanja prozora. Da li neko zna kako se rasklapa cilindar?
  • Vozi: Skoda 1.9sdi

Van mreže Križ

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #96 poslato: 29. Dec, 2022. 20:08 »
Da li neko zna kako se demontira ovaj cilindar?
  • Vozi: Skoda 1.9sdi

Van mreže bgdvinko

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #97 poslato: 29. Dec, 2022. 20:34 »
Imas ovde na ovom dole linku klip. Mozda ti pomogne, a ako nije tvoj ulozak kao ovaj na klipu pokusaj na netu pronaci jos koji tutorijal.
TUTORIAL: How to repair / fix VW Golf Mk4, Jetta, Passat, Audi Sokda Seat door lock cylinder 3 steps
  • Vozi: Skoda fabia 1.2 htp 2007

Van mreže Križ

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #98 poslato: 30. Dec, 2022. 08:36 »
Na youtube , sam nasaobrdo klipova za popravku cilindara ,ali su svi za wv,seat..., Nisam nasao za fabiju 1, malo je drugaciji cilindar za fabiju.
  • Vozi: Skoda 1.9sdi

Van mreže Križ

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #99 poslato: 30. Dec, 2022. 12:40 »
Sa bravom sam prosao ovako, kupio sam novu bravu i zamenio ali problem nisam resio i dalhe nisam mogao da zakljucam vozaceva vrata na daljinski. Sada sam odklanjao kvar na cilindru brave koji nisam resio. Ali sam resio zakljucavanje na daljunski 😁😁. Saljem sliku kvara.
  • Vozi: Skoda 1.9sdi

Van mreže dejantt

Odg: Problem sa vozačevim vratima (mikroprekidač?)
« Odgovor #100 poslato: 16. Feb, 2023. 19:36 »
Pozdrav svima,imam slican problem kao gomila prethodno opisanih.Fabia 1.4 tdi 2005. karavan,u nekoj guzvi izletim iz auta i ostavim ukljucena svetla.Dodjem sutradan,nece da se otkljuca daljincem,mehanicki nisam mogao da otkljucam ni kada sam kupio auto,bio zeznut cilindar.Ajd sad,sta da se radi,obijaj auto,ceo komsiluk se skupio,nategnemo vrata,kukom povucemo rucicu iznutra,nece.Ceo dan se patili,na kraju rasturena brava spolja i otvoren auto,napunjen akumulator.par dana vozio tako,nosio spicasta klesta u torbici i njima povlacio sajlu za otvaranje.U medjuvremenu oterao auto kod majstora,on zamenio bravu,navodno sredio,ja platio danak neiskustvu,ispada da daljinski i  dalje ne radi,sad imam dva kljuca,jedan za otkljucavanje auta,drugi za paljenje,Nije ni to problem,kada zakljucavam auto centralna zakljuca sva vrata,i onda se suvozaceva otkljucaju u istoj sekundi.Ista stvar se desi kada zakljucavam iznutra na dugme.Dioda pored poluge za zakljucavanje iznutra ne sija,Kada se otvore vrata pali se zujalica,pali se svetlo u kabini,svetla u vratima ne znam ni da li imam ili su samo macje oci,nikada se nisu palila.Pitanje je,da li je u pitanju neka glupost koja moze da se odradi u sam svoj majstor varijanti ili je pak nesto ozbiljnije?Teram tako vec duze vreme i pocinje lagano da mi smeta.Takodje skontao foru da kada hocu da zakljucam auto,otvorim vozaceva vrata, par puta zakljucam i otkljucam sve na dugme i u nekom momentu sva vrata osim otvorenih vozacevih ostanu zakljucana.Onda izadjem i ko gospodin covek zakljucam samo vozaceva kljucem.Inace zakljucem,suvozaceva se otkljucaju,onda obidjem oko auta otvorim suvozaceva vrata i zakljucam polugicom.Ima li mi spasa?
  • Vozi: Skoda fabia mk1



Pretraga foruma [Google]