Autor Tema: Zanimljivi oglasi  (Pročitano 13886 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži petarp031

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #90 poslato: 24. Okt, 2019. 21:40 »


Mada ako zelis dobar hot hec,leon cupra ili golf 7r su sjajne opcije,a i padaju taman izmedju o3 i rs3.
Nek je sa srecom prodaja  bravo2
Slozio bih se sa Maksimusom, leon cupra je neverovatna sprava. Definitivno ima drugacije resenu letvu volana od ostalih u vw grupaciji, neverovatno se lako i upravljivo vozi. Imas temu na vw club Srbija,covek je menjao sve i svasta od sport vozila i na kraju se uvek vracao na cupru, jer mu je neverovatan osecaj voznje tog vozila. Ja sam razmisljao o zameni mog auta i ako bih se odlucio na takav poduhvat, definitivno bih isao na cupru, mada sam pristrasan i uvek orjentisan ka skodi. Ogromna prednost golfa R je pogon, ali je cena bas visoka.
Nemoj zameriti za komentar na oglas, ja iskreno ne bih imao zivaca da ovoliko pisem i objasnjavam, ali si potpuno u pravu, bolje sve staviti i time eliminisati dokone i bezobrazne pregledace i posmatrace.
Pozdrav i srecno sa prodajom.
P.S, nadam se da ce sledece vozilo imati benzinski agregat , a za boju, meni se crna smucila, otkud ti vise zivci, garantujem da potrosim duplo vise vremena na lickanje nego kada sam vozio siv auto, a pri tome nikada nisam zadovoljan u potpunosti stanjem laka, narocito na suncu.


Sent from my SM-A920F  


Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #91 poslato: 24. Okt, 2019. 22:14 »
Dobra je i cupra ne kazem , ali nekako mi je octavija prakticnija i veca dosta . Hvala :) . A za boju nemam pojma , ajd da kazem da sam budala kome ne smeta da pere auto non stop  =))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži petarp031

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #92 poslato: 24. Okt, 2019. 22:38 »
Brate, perem ga i ja ali polako gubim zivce, a postajem smesan i familiji i komsijama oko vikendice, ko sta radi, samo nesto trljkam. Ajd sto ostavim subotu za pranje, nego i nedeljom ponovo mackam, jer je vec prasnjav. Dok nisam kupio crno vozilo, nisam znao da se kola poliraju u slojevima, da ima 5, 6 cepova 3M pasta  isto toliko sundjera, da postoje voskovi Meguilars, Fusso, keramike, cuda, trpam vise hemije na kola, a na sebe stavim jedan sampon, parfem i perspirant, a kremu kradem od lepse polovine .
Jos mi zena tvrdi kako je u crnom autu toplije barem 5 stepeni nego u svetlom, ja je ubedjujem da nije tako. Kad pre neki dan mi drugar salje sliku ispred radionice beli auti i crni, dva termometra, i ovaj crni pokazuje da je u njemu 6-7 stepeni veca temp na istoj lokaciji, da je videla tacno bih morao prodavati ili farbati vozilo
Tacno je crno vozilo napravljeno za direktore, drzavnike, da uposli njihove vozace u dokolici, kako ne bi imali lufta i previse opustanja.

Sent from my SM-A920F  


Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #93 poslato: 24. Okt, 2019. 22:56 »
Hahahaha ima logike . A jeste ja sam uzeo kozmetiku za auto secam se racun izasao 11200 din  =)) . I puste crne felne to je jos gore , mazem gume svaki dan , kako ti kazes komsije misle da nisam cist odavno  =))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Nidza Opc

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #94 poslato: 25. Okt, 2019. 09:07 »
Ha ha sto mi poznato ovo sa crnim automobilima  cetiri predhodna auta su mi bili crni(superb1,astra h opc,audi a3 8l,,8p),nakon 2 sata od pranja on opet prasnjav,zato sam za promenu uzeo beli,medjutim situacija je slicna kao i sa crnom bojom  :)) :))
i ja sam isto manijak sto se tice pranja auta i mazanja,ljudi samo dobacuju sa ulice skinuces mu boju  :)) :))
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #95 poslato: 25. Okt, 2019. 10:58 »
Ha ha sto mi poznato ovo sa crnim automobilima  cetiri predhodna auta su mi bili crni(superb1,astra h opc,audi a3 8l,,8p),nakon 2 sata od pranja on opet prasnjav,zato sam za promenu uzeo beli,medjutim situacija je slicna kao i sa crnom bojom  :)) :))
i ja sam isto manijak sto se tice pranja auta i mazanja,ljudi samo dobacuju sa ulice skinuces mu boju  :)) :))

Hahahaha vala ja se i dalje cudim kako meni nije vec spala boja   :))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Nidza Opc

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #96 poslato: 18. Dec, 2019. 18:37 »
I found this offer on AutoScout24.

https://www.autoscout24.com/offers/skoda-superb-1-9-tdi-130-elegance-diesel-black-e1082f95-23ec-b87a-e053-e250040a3dbc?utm_source=android-share
Video sam ga uzivo skroz je dobro ocuvan
 mala kilometraza,ali ne za ove pare  :)
Cenu mi je rekao 200e dole
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Na mreži petarp031

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #97 poslato: 18. Dec, 2019. 19:41 »
Ne moze da se kupi dobar polovnjak a da se plati malo, narocito u inostranstvu. Dobra kola!

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #98 poslato: 18. Dec, 2019. 19:47 »
Ok cena za takvo stanje auta iskreno .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži petarp031


Na mreži mtesic

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #100 poslato: 02. Avg, 2020. 11:45 »
Da li je moguće da je vlasnik tim autom prelazio 1500km godišnje??? Naravno da niko od nas to ne može da zna, ali meni je to skoro neverovatno, treba videti šta ima od dokumentacije i koliko je to verodostojno...
No svakako - jaaaako lep auto....
  • Vozi: Fabijica MK1 1,2 htp :-)

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #101 poslato: 02. Avg, 2020. 18:03 »
Pre da je zaboravio jednu 0  :)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Nidza Opc

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #102 poslato: 02. Avg, 2020. 18:29 »
Da li je moguće da je vlasnik tim autom prelazio 1500km godišnje??? Naravno da niko od nas to ne može da zna, ali meni je to skoro neverovatno, treba videti šta ima od dokumentacije i koliko je to verodostojno...
No svakako - jaaaako lep auto....
Treba otici i pogledati stvarno stanje vozila
Evo sam ja trenutno malo ispod berlina,dosao da pokupim mazdu koja je presla samo 23000km a 2012god je,decko je rekao ocu taj auto,dao pare i tu se prica zavrsava :-X
evo ga auto https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=285174136&utm_source=sharedAd&utm_medium=android&fbclid=IwAR0NpWtx9jJrocm5dTDqq_E5n3GOvE5MLI_SCjQCHCtRUy_eJUtPN9Exi6g
Ja prvo ni u ludilu ne bih dao tol pare za taj auto,al to je samo moje misljenje ;)
  • Vozi: Skoda Superb 3t 2.0 dsg candy white 2012 year

Na mreži petarp031

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #103 poslato: 02. Avg, 2020. 19:14 »
Pa realno ova mazda je raritet, samo ako nije trula.

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Zanimljivi oglasi
« Odgovor #104 poslato: 02. Avg, 2020. 22:07 »
U Nemacku na placeve vise ne idem , samo privatni vlasnici . To vece krntije nego kod nas predjoh 1000km po Nemackoj nizasta .
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !



Pretraga foruma [Google]