Autor Tema: Rad sa VCDS (VAG-COM)  (Pročitano 28960 puta)

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Mile-mile

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #300 poslato: 20. Jan, 2021. 20:29 »
Neki u NS traze 1000din po funkciji da otkljucaju  i ja sam hteo nesto da vidim sta mogu  da otkljucam  moja octavia O2 2013 fl je eleg oprema imam dosta funkcija ali neznam sta jos moze,na satu mogu da vidim neke lampice koje postoje(pracenje linije,nesto sa  nagibom i jos stosta)e sad neznam dali to sve moze ili je samo u sat to ubaceno bez obzira na podrsku.
  • Vozi: Octavia 2.0 tdi dsg 2013fl eleg

Van mreže dixon

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #301 poslato: 20. Jan, 2021. 20:32 »
1000дин ти је реално ок цена :/. То што имаш на табли лампице, ништа не значи ако немаш камеру нпр за праћење траке. Што се опција тиче зависе од нивоа опреме и верзије одређених модула :)

Van mreže Mile-mile

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #302 poslato: 20. Jan, 2021. 20:39 »
Videcu da odem negde da vidim sta ima od mogućnosti nisam znao kako idu cene pa sam hteo da cujem jos misljenja
  • Vozi: Octavia 2.0 tdi dsg 2013fl eleg

Van mreže Mile-mile

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #303 poslato: 20. Jan, 2021. 20:40 »
A kamera bi trebala biti u senzoru za kisu ako se nevaram  ili u braniku?
  • Vozi: Octavia 2.0 tdi dsg 2013fl eleg

Van mreže dixon

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #304 poslato: 20. Jan, 2021. 20:48 »
Сад видим на форуму, ти имаш октавију мк2. Она није имала lane assist. Односно ја нисам видео ни једну са lane assist камером. Ево како изгледа камера за lane assist (уграђује се у шоферку). На њој имаш неке зезалице у суштини, малтене ништа битно да ће то утицати на вожњу али је лепо имати активирано кад је већ ту . Од corner светала, преко hill hold, па до пуњења казаљки, има свашта и те како интересантно.

[SPOILER=kamera-slika][/SPOILER]

Van mreže Mile-mile

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #305 poslato: 20. Jan, 2021. 20:53 »
 Dixon u pravu si nemam tu kameru a nije ni bitno kad kod nas ni nema bog zna sta linija po putu  =)) vec hocu tako neke sitnice da aktiviram
  • Vozi: Octavia 2.0 tdi dsg 2013fl eleg

Van mreže vojkan85

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #306 poslato: 28. Mar, 2021. 16:15 »
Jel ima možda neko noviju verziju VCDS? Vidim da je Boki sklonio konkurenciju pa skyshop praktično više ne postoji, a sa ovom verzijom VCDS 19.6 koju imam ne mogu da čitam sve podatke sa 2017.godišta, pa reko da probam sa novijim bazama podataka u samoj aplikaciji. Mislim da je ovaj HexV2 koji imam, ali da li dati 300 evra za nešto što profi ne koristiš...
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže milosgranice

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #307 poslato: 08. Apr, 2021. 19:37 »
Radi li ovaj novi klon sa stm čipom  prisilnu regeneraciju dpf-a na audiju 2015god. zna li ko ?
  • Vozi: fabia 1.9sdi

Van mreže nemanja123

Odg: Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #308 poslato: 18. Avg, 2022. 11:13 »
Kodiram bord kompjuter na audi a4 b6 (1.9 74kw). Zamenuo sam rucicu brisaca i ostalo mi je kodiranje u vcds. Da li bi mogao neko da mi kaze sta tacno radim u vcds? Guglao sam i pronasao sam da moram ici u 17-instruments pa Adaptation i channel 19 i tu kodirati, pa posle toga u 16-steering wheel pa coding i tu isto kodirati i trebalo bi da radi.
  • Vozi: Audi A4 B6

Na mreži dRagojlo

Rad sa VCDS (VAG-COM)
« Odgovor #309 poslato: 16. Avg, 2023. 13:49 »
Da ozivim malo temu :) Zna li neko zasto nece da mi vcds otovori ovu opciju adv measuring? Krekovana je dijagnostika naravno kinez je u pitanju.
  • Vozi: vw passat



Pretraga foruma [Google]