Autor Tema: Razno  (Pročitano 5947 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vojkan85

Odg: Razno
« Odgovor #30 poslato: 26. Mar, 2018. 20:02 »
Vaistinu strašno, ali cilj im je da prodaju a cilj opravdava sredstvo a njima procenat od prodaje tako je računica jasna.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže lipovaccc

Odg: Razno
« Odgovor #31 poslato: 26. Mar, 2018. 21:25 »
Posto mi od druagra njegovi drze  ovlascen servis za Peugot dobio sam sve informacije iz prve ruke

E ovako dobio sam sve informacije sto se tice 308ce 2013god+

Ove stavri koje su navedene u ovom tekstu su njima poznate i ti problemi psotoje ali nisu imali probleme sa vešanjem sponama , i ima tu jos stavri koje ovde u tekstu nisu navedene.

Dobio sam sam savet ako budem hteo bas 308cu da gledam iskljucivo 1.6 BlueHDi je l je 2.0 dosta problematičniji .
Islkjučivo ako budem uzimao polovnu 308cu da to bude 2015+god ...

U principu sta  ubodes to ti je ili nov ili polovan mačka je u dzaku .

 

  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Van mreže vojkan85

Odg: Razno
« Odgovor #32 poslato: 26. Mar, 2018. 21:27 »
Onda bolje novi Rapid sa jačom opremom.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže fobia24

Odg: Razno
« Odgovor #33 poslato: 26. Mar, 2018. 21:36 »
Svakako. 308 je lepši od rapida duplo, ali ako se juri pouzdan auto koji će i kao polovan vredeti više, onda je rapid bolji izbor. Meni se mazde sviđaju najviše po izgledu, ali od kako sam se opekao sa njima, držim se nemačkih kola.

Van mreže fobia24

Odg: Razno
« Odgovor #34 poslato: 09. Nov, 2018. 16:08 »
Nisam dobio rezevni točak pune dimenzije kod nove oktavije, ali sam dobio set za reparaciju. Znam da se rezervni točak doplaćuje. Međutim, nisam dobio ključ za točak koji sam naknadno ubacio. Nisam dobio ni dizalicu, a znam da je potrebno podići auto pri reparaciji gume. Dobio sam električnu pumpu. Kakva su vaša iskustva? Jel se dobija dizalica? Zanima me jel diler napravio propust što nije obacio dizalicu pred isporuku.

Na mreži Peja

Odg: Razno
« Odgovor #35 poslato: 09. Nov, 2018. 17:14 »
Ne dobija se sve to sto nisi dobio :)
Barem se nije dobijalo kod moje O2FL.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Van mreže fobia24

Odg: Razno
« Odgovor #36 poslato: 09. Nov, 2018. 17:26 »
Hvala na informaciji, da ne zovem bez potrebe.

Van mreže Maksimus

Odg: Razno
« Odgovor #37 poslato: 09. Nov, 2018. 17:41 »
Jesi siguran da se kod reparacije podize auto? Ja sam do sad bio ubedjen da treba samo uspricati onaj lepak i upaliti kompresor da doduva gumu.
E sad,meni taj "zahvat" ne deluje obecavajuce tako da bih ipak nabavio rezervni tocak.

Na mreži Peja

Odg: Razno
« Odgovor #38 poslato: 09. Nov, 2018. 19:19 »
Ta reparacija gume je da stignes na destinaciju, a posle gumu moras da BACIS.
  • Vozi: Kodiaq 2.0 TDI DSG FWD, Hyundai i20 BC3, Dacia Logan 1.4 MPI

Na mreži Buca Skoda Mladenovac

Odg: Razno
« Odgovor #39 poslato: 09. Nov, 2018. 19:23 »
Meni su ti setovi velika budalastina . Iscepas gumu i mozes da se slikas
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže Hidroponika

Razno
« Odgovor #40 poslato: 10. Nov, 2018. 08:27 »
Cudno je sto si dobio taj set za reparaciju. Ja kad sam kupovao auto uz 16 fene se dobijao onaj uski tocak a vec od 17 se dobija rezervni tocak u punoj velicini i naravno sve to ide uz to.

Van mreže Maksimus

Odg: Razno
« Odgovor #41 poslato: 10. Nov, 2018. 08:58 »
U punoj velicini je onaj na 16 celicnoj,jel tako? Ipak je manji od ostalih(ako je felna veca od 16),ali bolje nego copavac ili reparacija.
I jedno pitanje-jel dobio neko rezervni na alu felni?

Van mreže fobia24

Odg: Razno
« Odgovor #42 poslato: 10. Nov, 2018. 10:27 »
Različita su tržišta. Ovde se standardno dobija samo set za reparaciju. Meni do sada nikada guma nije pukla na putu. Dešavalo se da krene da ispušta polako, ali u meri da kada se napumpa imam dovoljno vremena da odem da je zakrpim da ne ispusti. Zato mi je besmisleno da doplaćujem rezervni toćak u punoj dimenziji da nosim toliki teret u gepeku stalno. I ako ne podižeš auto, a guma je legla skroz, bolje je dopumpati je malo da se odlepi od tla i onda ušpricati lepak. Jer ako je oštećenje na tom delu gde je legla, lepak neće doći do toga. Zato se podiže, nisam siguran, ali sam čuo tako od vulkanizera.

Van mreže bugarinZapočeo temu

Odg: Razno
« Odgovor #43 poslato: 10. Nov, 2018. 10:32 »
Pravilo je da deo gde je izbusena bude na vrhu. E sad, to zahteva da auto na praznoj gumi cimas napred-nazad dok ne dovedes ostecenje u gornju zonu.
Ali svakako, kad je jednom okrpis tako, u servis po novu. A ko jos kupuje samo jednu gumu, jel :)
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD



Pretraga foruma [Google]