Autor Tema: Cena goriva?!  (Pročitano 11847 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Buca Skoda MladenovacZapočeo temu

Cena goriva?!
« poslato: 17. Maj, 2018. 21:29 »
Eto, tresla se gora, rodio se mis!! Nema nista od 2 tehnicka pregleda. Samo, malo nas je primetilo i komentarisalo poslednja poskupljenja goriva. Licim samom sebi na bika u koridi, dok mase crvenom maramom ja blenem u nju, a odozgo dolazi mac i... Zamajavaju nas nekim pricama o kojima pricamo a gorivo skace li skace. Kad skoci na svetskom trzistu skace i kod nas, kad padne na trzistu kod nas legnu i prave se mrtvi dok ne prodje mecka. U RS jeftinije gorivo koje uvoze iz Srbije nego u Srbiji!!


Danas sam se bas zacudio gdrive dizel skoro 170din . Strasno
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Van mreže vojkan85

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #1 poslato: 17. Maj, 2018. 21:57 »
O da, čini mi se 168 kada sam sipao na Zmaju. Nerealno.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže bugarin

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #2 poslato: 19. Maj, 2018. 15:50 »
Eto, i sad svi sretni sto nece biti tehnicki na svakih 6 meseci. A sto su digli cenu goriva....... cuti, bitno je da nema dva tehnicka.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže slobodanalex

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #3 poslato: 19. Maj, 2018. 16:35 »
Eto, i sad svi sretni sto nece biti tehnicki na svakih 6 meseci. A sto su digli cenu goriva....... cuti, bitno je da nema dva tehnicka.

Bas tako.
  • Vozi: ŠKODA SUPERB COMBI 2.0 TDI STYLE 2017 Lava Blue

Van mreže vojkan85

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #4 poslato: 19. Maj, 2018. 17:07 »
Ali cena goriva nije humana. Skoro 170 dinara dizel GDrive, pa što je mnogo mnogo je.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže bugarin

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #5 poslato: 19. Maj, 2018. 17:08 »
I niko se ne buni, ulice krcate. Znaci moze i skuplje.
  • Vozi: Octavia mk2 1.9tdi PD

Van mreže vojkan85

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #6 poslato: 19. Maj, 2018. 17:10 »
+1 za post. Apsolutno tačno.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Na mreži bigor

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #7 poslato: 19. Maj, 2018. 18:55 »
Ja sam iskreno sretan sto ne moranu da se rade dva tehnicka jer je to jedna notorna glupost. Nisam htjeo da komentarisem poskupljenje u ovoj temi jer se forum pretvara u vasariste ali hajde de.
Svi ocekuju da neko drugi povede tu bunu, a da se posle prikljuci. Neki dan su bili taksisti na ulicama izmedju ostalih zahtjeva je bila i cijena goriva ali citajuci komentare po vijestima svi su ih osudili, cak sta vise napali, a sad eto skupo gorivo.
Pa braco haj napustimo poslove i dignemo se da blokiramo Beograg, a da ne moze niko, imamo posla.
Pisao sam u nekoj temi kako se bajkeri izborise za jeftiniju putarinu na legalan nacin, pa tako mozemo i mi, samo niko da krene, svi bi nesto da demoliraju ali legalno nam bas i ne ide

Послато са Redmi 4X  

  • Vozi: skoda oktavia 2.0 AZJ

Van mreže Marjanke

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #8 poslato: 19. Maj, 2018. 20:59 »
Ja sipah pre 10 tak dana poslednji put, g drive je bio oko 162.5. Pa na televiziji ovi klosari kazu da nam dobro ide.

Na mreži Buca Skoda MladenovacZapočeo temu

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #9 poslato: 19. Maj, 2018. 20:59 »
Iskreno kolika je guzva u Beogradu i pre neko jutro od autokomande do aerodroma nisam mogao da stignem za 2 sata i propustio let , voleo bih da litar bude bar 500 din iskreno :)
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži AcoSk

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #10 poslato: 19. Maj, 2018. 21:07 »
Ja sam iskreno sretan sto ne moranu da se rade dva tehnicka jer je to jedna notorna glupost. Nisam htjeo da komentarisem poskupljenje u ovoj temi jer se forum pretvara u vasariste ali hajde de.
Svi ocekuju da neko drugi povede tu bunu, a da se posle prikljuci. Neki dan su bili taksisti na ulicama izmedju ostalih zahtjeva je bila i cijena goriva ali citajuci komentare po vijestima svi su ih osudili, cak sta vise napali, a sad eto skupo gorivo.
Pa braco haj napustimo poslove i dignemo se da blokiramo Beograg, a da ne moze niko, imamo posla.
Pisao sam u nekoj temi kako se bajkeri izborise za jeftiniju putarinu na legalan nacin, pa tako mozemo i mi, samo niko da krene, svi bi nesto da demoliraju ali legalno nam bas i ne ide

Послато са Redmi 4X  
Tako je!

Van mreže lipovaccc

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #11 poslato: 19. Maj, 2018. 21:07 »
E buco salzem se sa tobom . Beograd postao ludnica za voznju ja juče putovao  od konjarnika do zemuna oko 2 sata i jače to bio onaj špic oko 17h ma i da litar bude 500din mislim da bi se vozilo nismo mi jos propali kao drzava .
  • Vozi: Škoda Fabia 1,2 htp 2005god

Na mreži jabre

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #12 poslato: 07. Sep, 2018. 19:38 »
Ja kad sam išao ovamo kod nas da blokiramo magistralni put (propuštali smo decu, bolesne, sanitet, i ko god da opravdano morao da prođe) dobar deo u gradu nas je posmatrao kao u fazonu "šta glumite debile i zatvarate put" e sad kad nije samo to već i ovaj seks s tehničkim pregledima kukaju i ovi "stranački"....  takođe kao i Buca voleo bi da gorivo bude 500 dinara a registracija 1000e ja ću da se smejem i da glasam javno ovog njihovog nek im ga utera do jaja.

Послато са SM-J510FN  

  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience

Van mreže pstojanov

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #13 poslato: 09. Sep, 2018. 13:38 »
Zar ne rece nas dragi VODJA da je gorivo kod nas najjeftinije u regionu a i hleb takodje?

Samo nam ne rece i da su nam plate najmanje u regionu :)

Dok je ovaca bice i sisanja!
  • Vozi: Skoda Fabia 1.2 TSI 2015

Na mreži jabre

Odg: Cena goriva?!
« Odgovor #14 poslato: 10. Sep, 2018. 22:33 »
Svaku priliku koristim da tankiram gorivo u okolnim zemljama.... ionako kod nas glavni profit ne ode radnicima nego u neki poreski raj.... juče sam sipao u MK, ED na makpetrol 64 denara 128 dinara.... pa vi vidite....  da ne kažem da su sve namirnice i stvari jeftinije kod njih....



Послато са SM-J510FN  

  • Vozi: Octavia A4 TOUR ALH 1.9TDi 66kw 2001. (1u5) Ambience



Pretraga foruma [Google]