Pretraži sadržaj Škoda foruma [by Google]

Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Anketa

Kako ti se čini Škoda KAMIQ?

Ne liči na Škodu!
8 (8.5%)
Meni je odličan!
41 (43.6%)
Lepši od Karoka i Kodijaka!
16 (17%)
Ko neki mutant!
5 (5.3%)
Uboli su džekpot!
10 (10.6%)
Lepši od Scale!
12 (12.8%)
Spolja mi se svidja enterijer je meh!
2 (2.1%)

Ukupno glasova: 94

Autor Tema: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari  (Pročitano 16349 puta)

1 Član i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Odg: Škoda KAMIQ informacije, utisci, komentari
« Odgovor #90 poslato: Oktobar 11, 2021, 21:23:36 posle podne »
Iz uputstva: Koristite benzin od min. 95 ROZ. Upotreba benzina s većim oktanskim brojem od 95 ROZ može uvećati performanse i smanjiti potrošnju goriva. Preporučujemo da koristite benzin 98 ROZ. Benzin sa oktanskim brojem većim od propisanog može se koristiti bez ograničenja.

Zavisno od pumpe, kada god ima "jače" gorivo, sipam jače ili gorivo sa aditivima kao preventiva. Nadam se da će mi se veći trošak za gorivo vratiti u manjim troškovima održavanja.

Ne znam da li stvarno imamo koristi od toga? I ja sipam uvek skuplje gorivo sa aditivima itd itd, kako u Skodi tako i u drugom autu francuzu 1.4hdi motoru....
  • Vozi: Skoda SuperB 1.4TSI

Na mreži Đorđe_85

« Odgovor #91 poslato: Novembar 05, 2021, 07:37:44 pre podne »
Pozdrav svima

Za nekoliko dana bi trebalo da mi stigne Kamiq, naravno sa letnjim gumama na njemu. Procitao sam na forumu sve vezano za automibil, izmedju ostalog I za felne I gume. Kako planiram da imam I zimski set tockova, interesuje me sta mislite o ovoj ponudi I akciji Kemoimpexa 4+4?
Meni se cini kao povoljna, ali opet bih, ako je neko negde naleteo na jos neku, ili ima neku ideju, neka podeli. Evo I link..

https://www.kemoimpex.com/upload/document/skoda-setovi-zima-2022.pdf?v=2021-10-26

Hvala unapred
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 Ambition Plus

Van mreže Bingodalton

« Odgovor #92 poslato: Novembar 05, 2021, 08:21:33 pre podne »
Ponuda 4 + 4?
Za zimu je najbolji 4 x 4, ali eto, svasta ljudi stavljaju ;)

Vidi sta imaju od felni, pogledaj na KP i PA ponudu za tvoj auto, mozda ti se dopadne nesto drugo ili nadjes original felne.

TopStop je u NS slicno nudio, sad brdo automobila vidim sa prakticno istim Momo felnama, gun metal sive. Pa mi izgledaju bezveze.

https://www.topstopauto.rs/images/SETOVI/ZIMA/SKODA-setovi-ZIMA-2022.pdf

Na mreži Đorđe_85

« Odgovor #93 poslato: Novembar 05, 2021, 10:12:15 pre podne »
Slazem se sa tobom, ali trenutno se uklapam samo u ovu matematiku sa 4+4  :)) :))

Mislio sam da uzmem obicne celicne felne, cak sam video, msm kod Jokera, one Alcar Antracit celicne koje su sada 7800, I gume npr. Sava koje su isto toliko, I to sve po mojm matematici izadje oko 60-65000..
Ovako dodam jos 10000 I kupim ovaj komplet….   :) :) :)
  • Vozi: Škoda Kamiq 1.0 Ambition Plus

Van mreže Bingodalton

« Odgovor #94 poslato: Novembar 05, 2021, 14:30:40 posle podne »
Nisam video da nude isto. A video sam u Kemo-u te felne.

Celicne jesu bolje za zimu, ali ruznije.
Sto da ne, pazaris neki tako kompletic, ne znam koju velicinu vijas.

« Odgovor #95 poslato: Novembar 05, 2021, 15:03:03 posle podne »
Isti ovaj komplet u Kemoimpexu (zimske gume Lassa i felne 17") za Superb je pre 2 godine koštao 78000. Sada je 88000. Sreća pa nema inflacije i evro miruje. Što bi neki rekli, pametnom dosta.
  • Vozi: Superb 2.0TDI Ambition +

Na mreži Mareska

« Odgovor #96 poslato: Novembar 05, 2021, 16:25:29 posle podne »
Nije to problem samo u Srbiji ta inflacija i poskupljenje se samo iz inostranstva prelivaju kod nas..
  • Vozi: Passat