Autor Tema: Senzor Kvaliteta Vazduha  (Pročitano 3724 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže bog_daaan

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #15 poslato: 03. Mar, 2023. 10:46 »
Treba nakon nekog vremena da zatvori klapnu (ako se dobro secam 10-15s), ali ne znam da li se upali indikator recirkulacije. :(

Meni se ne pali indikator recirkulacije, ako može neko od kolega da potvrdi kako je u njihovom slučaju?
  • Vozi: Škoda Octavia Mk3 facelift, 2.0TDI 150hp DSG

Na mreži observer

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #16 poslato: 03. Mar, 2023. 15:48 »
Od kad su počeli da ugrađuju ovo sranje? Moj Golf je sa samog početka 2017 (čišćenje lagera iz 2016) - iskreno se nadam da nemam ovo.
Jebotebog, tačno poželim da kupim Korolu iz 1991 kad čitam sve ovo...
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #17 poslato: 03. Mar, 2023. 18:29 »
S3 i Yeti su mi 2010 imaju oba auta to. Kapiram tako od 2009 10 su krenuli. E sad pitanje da li to ima veze sa opremom, verovatno ima u nekim vecim paketima opreme.
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži observer

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #18 poslato: 03. Mar, 2023. 18:52 »
Zelim prost auto koji ne trosi puno i ne kvari se. I ne istruli posle 10 godina i ne savije se kao konzerva kad udari u nesto. I to je bukvalno sve sto mi treba. Zar je to puno? Ne treba mi NISTA od dodataka, samo brisaci sa podesavanjem intervala :)
Ovo je da se ubijes kakvim nepotrebnim sranjima nakrcavaju kola, povecavajuci im cenu i tempirajuci razne glavobolje koje ce stici pre ili kasnije.
  • Vozi: VW Golf 7 1.2 TSI Trendline 2017

Na mreži AcoSk

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #19 poslato: 03. Mar, 2023. 21:54 »
Svaki auto sa klimatronikom tj. koji ima ono "A" (A od automatska recirkulacija) na dugmicu za recirkulaciju bi morao imati taj senzor.
Neki modeli nemaju to A na dugmicu, ali u podesavanjima klime imaju opciju da se ukljuci.

Kada senzor ukljuci recirkulaciju ne svetli indikator na dugmicu (kao npr. kada se ubaci u rikverc, recirkulacija je aktivirana, ali ne svetli dugmic).

Ovo za dostavu iz Kine i vise komada je delimicno tacno.
Ako kinez posalje DHL-om, Fedex-om isl. vise komada necega hoce da zabiju i carinu.
Ali ako posalje China Post-om paket do 50ak evra, to dalje ide preko nase poste i skoro nikad ne bude carine.
Pritom kinez uvek moze da napise manju vrednost od stvarne pa i to pomogne.
To je moje iskustvo zasnovano na vecem broju razlicitih dostava iz Kine sa Aliexpresa i Alibabe.
Bas sam skoro narucio dve baterijske led lampe i samo mi je postar doneo, nista dodatno nisam placao.
« Poslednja izmena: 03. Mar, 2023. 21:59 AcoSk »

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #20 poslato: 04. Mar, 2023. 00:57 »
Zelim prost auto koji ne trosi puno i ne kvari se. I ne istruli posle 10 godina i ne savije se kao konzerva kad udari u nesto. I to je bukvalno sve sto mi treba. Zar je to puno? Ne treba mi NISTA od dodataka, samo brisaci sa podesavanjem intervala :)
Ovo je da se ubijes kakvim nepotrebnim sranjima nakrcavaju kola, povecavajuci im cenu i tempirajuci razne glavobolje koje ce stici pre ili kasnije.

Sve tacno, preteruje se mnogo. Pocele su da se guraju poslednje godine opcije koje se placaju mesecno da bi imao u autu. Konkretno bmw ima mesecnu doplatu da ti otkljucaju grejanje sedista  =)). Msm da mercedes ima doplatu da otkljucaju vise snage za elektro motor. Ovo je video iz usa , tako da za eu ne znam da li poceo taj trend.
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži wkobre

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #21 poslato: 04. Mar, 2023. 09:14 »
A koderi trljaju ruke  =))
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Van mreže m@c|-|oR

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #22 poslato: 04. Mar, 2023. 19:13 »
Sve tacno, preteruje se mnogo. Pocele su da se guraju poslednje godine opcije koje se placaju mesecno da bi imao u autu. Konkretno bmw ima mesecnu doplatu da ti otkljucaju grejanje sedista  =)). Msm da mercedes ima doplatu da otkljucaju vise snage za elektro motor. Ovo je video iz usa , tako da za eu ne znam da li poceo taj trend.
Pre dve godine sam pričao sa poznanikom koji radi u VW zastupstvu i on mi je upravo to najavio.
Kupiš auto a iznajmljuješ funkcije. A da ti naprave zazubice daju ti auto sa svim otključanim pa ti posle 6, 9, 12 meseci redom zaključavaju. A ti se taman navikao na recimo grejanje sedišta....
  • Vozi: Superb III FL, 2.0 TDI 4x4

Van mreže Buca Skoda Mladenovac

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #23 poslato: 05. Mar, 2023. 16:06 »
E bas to sam zaboravio da kazem, otkljucano na par meseci posle placas.  :))
  • Vozi: Octavia 1.9 tdi 90 + ČIP 125KS !

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #24 poslato: 05. Mar, 2023. 22:08 »
Pravi dileri...prva linija gratis.

Na mreži wkobre

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #25 poslato: 15. Mar, 2023. 13:38 »
Stigao deo sa linka, nakon 12 dana  bravo2 :bravo:
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #26 poslato: 15. Mar, 2023. 13:53 »
Ekstra. Srecno sa montazom i nadam se da ce sve biti ok :)

Na mreži wkobre

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #27 poslato: 15. Mar, 2023. 18:54 »
Hvala! Iskreno baš sam se iznenadio kolicko je to. Mislio sam da je bar veličine pesnice! Oni ovo đubre toliko cene (original)?! Stvarno presmešno....

Edit: kada sam počeo da otpakujem i kako se smanjivalo,mislio sam da su me nešto prevarili  =))
  • Vozi: Škoda Superb combi 2.0tdi 150hp L&K

Na mreži BingodaltonZapočeo temu

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #28 poslato: 16. Mar, 2023. 11:49 »
Hahaha, sitnica obicna koja maltretira

Van mreže Sus

Odg: Senzor Kvaliteta Vazduha
« Odgovor #29 poslato: 23. Apr, 2023. 17:01 »

Uglavnom, ako nekome treba, ovo je taj drugi koji radi.
https://www.aliexpress.com/item/1005001549179440.html?spm=a2g0o.order_detail.order_detail_item.3.45d4582fGxT7wa

Moze li link opet ako ga imas nedje u istoriji narucivanja? Nece ca mi otvori :)
  • Vozi: Škoda Octavia 1.9 tdi 2006



Pretraga foruma [Google]