Pretraga foruma [Google]


Autor Tema: Superb 3 diže obrtaje  (Pročitano 87 puta)

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Ljuba

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #45 poslato: 29. Okt, 2023. 08:38 »
Hvala za predlog, ali nemam Facebook. Postavio sam pitanje ovde cisto da imam neku smernicu sta bi moglo biti.
Bez namere da te nagovaram ali moram dodati da nije tesko napraviti fb profil za neke izùzetke. Na forumima ces uglavnom dobiti pojedinacne odgovore vlasnika automobila. Na fb grupi koju ti predlazem dolaze uglavnom, hajde da ih nazovemo, majstori (technicians), voljni da pomognu ili da nađu resenje za neki svoj problem. Ako i dalje bude neresena "misterija" sa autom, imas i ovu opciju. Svako dobro zelim...
  • Vozi: Fabia 2

Na mreži maradonaZapočeo temu

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #46 poslato: 29. Okt, 2023. 12:52 »
Hvala na savetu. Ako ne uspem ovih dana to da sredim, onda cu pokusati u toj grupi da pronadjem resenje.
  • Vozi: Škoda Superb 3 140KW TDI DSG

Van mreže hirurg

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #47 poslato: 29. Okt, 2023. 15:25 »
Mlad si. Dakle auto se vozi majstoru za koji kazu da valja i koji je zatrpan poslom. Na internetu tesko da popravis. Svako od nas ma koliko znao niko nema servis i veliko iskustvo dw bi se toliko znalo. Gubis vrijeme ovde oko tog problema. Ako dijagnostika nista ne kaze. Znaci mehanicar koji radi te motore mora znati sta je za raditi.

Na mreži maradonaZapočeo temu

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #48 poslato: 30. Okt, 2023. 17:34 »
Po tvom odgovoru izgleda kao da sedim pored auta i čekam da mi neko kaže šta je problem, pa da sam rasturam auto i popravljam. Pitanje sam postavio ovde da bih znao šta da očekujem i da li je posao za automehaničara ili autoelektričara.
  • Vozi: Škoda Superb 3 140KW TDI DSG

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #49 poslato: 30. Okt, 2023. 19:32 »
Друже @maradona, пробај код мајстор Цалета из Батајнице (060 0322030). Додуше, не знам да ли је механичар или електричар или електроничар или све напред наведено, али колико се сећам неки форумаши рекоше да је решавао неке "дух" кварове.
Ништа не кошта да назовеш и питаш. Ако он не решава можда зна ко може.  bravo2
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži maradonaZapočeo temu

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #50 poslato: 30. Okt, 2023. 19:40 »
Hvala, @zzeelljjkkoo . Auto se od danas nalazi kod autoelektricara na ponovnoj, detaljnijoj, proveri.
  • Vozi: Škoda Superb 3 140KW TDI DSG

Van mreže SuperB

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #51 poslato: 30. Okt, 2023. 19:43 »
Hvala, @zzeelljjkkoo . Auto se od danas nalazi kod autoelektricara na ponovnoj, detaljnijoj, proveri.

Ovog puta smo te pustili da krivudaš sa dizelima, e od sledećeg puta ulaziš u naš klub benzinaca :)

Na mreži maradonaZapočeo temu

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #52 poslato: 30. Okt, 2023. 19:56 »
Sledeci auto 2.0TSI, potpisujem!
  • Vozi: Škoda Superb 3 140KW TDI DSG

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #53 poslato: 30. Okt, 2023. 20:02 »
Ovog puta smo te pustili da krivudaš sa dizelima, e od sledećeg puta ulaziš u naš klub benzinaca :)
Уста ти се позлатила, пардон, тастатура!  =))
Давно сам му ја то хтео написати, али ко велим "укориће ме Разредни" што иницирам сукобе и бесконачне расправе.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Van mreže SuperB

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #54 poslato: 30. Okt, 2023. 20:16 »
Sledeci auto 2.0TSI, potpisujem!

Ne ne, nema preskakanja, prvo 1.4TSI pa 1.5TSI onda ces preskociti 1.8TSI zbog njegovih problema i tek onda 2.0TSI. Lagano vi dizelasi sa jakim benzicima, prvo privikavanje  :)

Van mreže hirurg

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #55 poslato: 30. Okt, 2023. 20:22 »
Po tvom odgovoru izgleda kao da sedim pored auta i čekam da mi neko kaže šta je problem, pa da sam rasturam auto i popravljam. Pitanje sam postavio ovde da bih znao šta da očekujem i da li je posao za automehaničara ili autoelektričara.
Pa jebemu misa, pa borba ti je vec koliko sedmica pa tako izgleda.
Pitanje si postavio ovde i eto dobio si odgovor.

Van mreže fobia24

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #56 poslato: 30. Okt, 2023. 20:32 »
Najgore je naci majstora koji se razume u materiju. Za takve fantom pojave je najbolje potraziti pomoc u ovlascenom servisu zbog reklamacije ako ne rese. Jer kod ovih "neovlascenih" obicno stranka placa ucenje majstora sistemom eliminacije. On pokusa nesto i naplati i ako ne resi.

Na mreži zzeelljjkkoo

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #57 poslato: 30. Okt, 2023. 21:05 »
Добрим делом си у праву. Али колико се сећам, мајстор Цале је једном форумашу Суперба решавао седам дана, и решио је, али је узео неку смешну цифру. Е сад, да ли је ово Цалетова област, не знам.
  • Vozi: Fabia IV 1.0 MPI 80ks Ambition 2023

Na mreži maradonaZapočeo temu

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #58 poslato: 31. Okt, 2023. 17:06 »
Preuzeo sam auto pre sat vremena i na nekih 30-40km voznje je sve ok bilo. Vozicu jos neko vreme da se uverim u ispravnost, pa cu napisati sve detaljno.
  • Vozi: Škoda Superb 3 140KW TDI DSG

Van mreže Zdushan

Odg: Superb 3 diže obrtaje
« Odgovor #59 poslato: 31. Okt, 2023. 17:39 »
Aj sa srećom!