Autor Tema: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...  (Pročitano 22695 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Maksimus

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #225 poslato: 22. Mar, 2018. 19:43 »
Pogledao sam kodiaq sportline danas,bas sam se razcarao. Nekako sam se ubedio da ce da mi se svidi i da je popravljeno ono sto mi nije leglo na style ali jok,za pocetak lajsne oko prozora nisu glossy kao kod mene nego one gumene,izgleda bas jeftino,enterijer nije dosao do nekog izrazaja i pored tog tretmana. L&K superb je napucan,ali opet meni moj auto vise lezi(doduse to sam vec znao,poredio sam ih jos kad sam narucivao pa vagao).
Cekam kodiaq l&k i vrs,sportline mi nije legao kako sam mislio.

Van mreže vojkan85

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #226 poslato: 23. Mar, 2018. 09:20 »
Polako, prva "probna" varijanta. Usavršiće oni sve to jer će pokupiti user experience.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže rocktheroad

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #227 poslato: 23. Mar, 2018. 11:46 »
Sportska sedista nemaju sta da traze u SUV-u, bar ne u ovoj klasi. Premium SUV ti lepo spusti i podigne bokove kad treba, a ove fiksne kadice su samo najave problema. Malo su neozbiljni sto se online konfiguratora tice, tako da ne mogu da vidim koliko bi ispao Sportline kad bih ga opremio sa Style+ opremom.

Mislim da bi meni legao pre L&K kad se pojavi, meni samo trebaju branici u boji vozila. Nalepljeni izduvi mi smesno deluju, pogotovu zimi kad vidis da "duva" samo sa jedne strane i to na drugom mestu. Radije bih sacekao za neki body kit sa pravim dual izduvom
  • Vozi: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 2018 Style 190PS 4x4 DSG

Van mreže Maksimus

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #228 poslato: 23. Mar, 2018. 12:03 »
Malo su preterali sa tim izduvima na sportline-u,na superbu se jasno vidi da nisu izduvi(samo zakrivljena lajsna) a ovde su skroz zatvorili krug pa izgleda kao izduv. Uzasan trend.
I apsolutno se slazem za kadice,samo ta se haba (kad se ulazi u SUV mnogo brzo strada bok sedalnog dela,struzes ga svaku put) i da smara na kratkim relacijama,a ko planira da vozi brze u krivinama nece ni pogledati kodiaq,to nije auto za to. Jbt kodiaq ima naglasenija sedista od leon kupre  =))
I ja mislim da ce l&k biti prava stvar u kodiaqu (iako mi je u svim ostalim malo "njah"). Nadam se da ce i u fejslift superb l&k ubaciti te dodatne kozne povrsine i sl,dodatno ga distancirati kao kodiaq,ovako je previse slican style-u. I da,nek ubace ove mat karbon lajsne da zamenim ove moje,one u kodiaq sportline mi izgledaju zanimljivije  :B=)

Van mreže vojkan85

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #229 poslato: 23. Mar, 2018. 12:04 »
Kad već daješ pare zašto bi dao za bodykit ;)? Neka srede to da se ne brukaju, ali kao što sam rekao, mislim da će svaka sledeća biti bolja i da će poslušati utiske kupaca i kritičara.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže Maksimus

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #230 poslato: 23. Mar, 2018. 12:08 »
Dual izduv na rednom motoru i nema neke preterane potrebe(bmw na rednim sestacima daje samo desni izduv do ove generacije),medjutim stvarno izgleda mnogo bolje. Npr superb tsi i oktavija vrs imaju samo razdvojene lomce metar od zavrsetaka,iz motora izlazi jedna cev(to nije komplikovano da se uradi ni naknadno.

Van mreže vojkan85

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #231 poslato: 23. Mar, 2018. 12:19 »
Ček, jel imaju pripremu u isečenu plastiku ili ne?
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže Maksimus

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #232 poslato: 23. Mar, 2018. 12:23 »
Ne,nego na nor oktaviji rs dizel se lako radi. Na kodiaqu ili superbu bi morao da menjas difuzor ili seces postojeci.

Van mreže vojkan85

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #233 poslato: 23. Mar, 2018. 12:28 »
E rabota Božija. Mislio sam da imaju pripremu za to kao za zadnje parking senzore.
  • Vozi: Škoda Superb 3 Combi L&K 2.0TDI

Van mreže -nebojsa-

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #234 poslato: 23. Mar, 2018. 14:35 »
Na Superb uzmes donji deo branika (popularno difuzor iako to nije) od 2,0TSI, vec ima mesto za dve cevi, i dva nastavka izduva od istog modela, i eto... :B=)
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže Maksimus

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #235 poslato: 23. Mar, 2018. 14:44 »
To cak nije ni skupa varijanta-uopste,ali meni je glupo iz prostog razloga sto bi mi to bilo kao da sam nalepio rs oznaku na 1.6 dizel.

Van mreže -nebojsa-

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #236 poslato: 23. Mar, 2018. 14:45 »
Bez oznaka moze i da prodje... :)
Nemam nista protiv delova sa boljeg modela na losiji, protiv fejk oznaka snage, motora, opreme, imam.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.

Van mreže Maksimus

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #237 poslato: 23. Mar, 2018. 15:00 »
Moj auto bi se onda vizuelno od tsi-a razlikovao samo po crvenom na obrnometru,ali neka,da mi je trebao tsi uzeo bih ga kad je vec bio iste cene (specifican razlog jbg za tdi al jbg,inace mislim da je tsi bolji izbor).
Ovako neka me nerviraju ti sa izduvima kad ih vidim (steta sto su u 99% slucajeva presretaci  =)) ).

Van mreže nidza

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #238 poslato: 25. Mar, 2018. 18:13 »
Ako bih nešto modifikovao na ovim novim automobilima, to su lažni izduvi. Bruka i sramota.

Ajde ta lajsna, mada je i to bezveze, ali da nalepe lažan nastavak na branik, treba ih upucati. Obratite pažnju na nove Mercedese dizel, kod njih je baš očigledno.

Smejali se cigama što kače lažne auspuhe i antene na svoje krntije, a proizvođači počeli da rade isto. Strašno.

Sent from my SM-N9005  

  • Vozi: Škoda Octavia RS230 2017, Škoda Octavia 1.5 TSI Style 2021

Van mreže -nebojsa-

Odg: Škoda KODIAQ - utisci, komentari, informacije...
« Odgovor #239 poslato: 25. Mar, 2018. 18:32 »
Ta niklovana lajsna je jos i ok, dodatni detalj na inace praznom komadu plastike. Ne imitira izduv, mada podseca oblikom.
Laznih izduva nazalost sve je vise; svi ih imaju. Najgora vrsta su oni okaceni na dno branika koji ne vode nigde; za njima idu oni spolja ogromni a unutra sa jednom ili dve male cevi.
  • Vozi: Škoda Octavia 3 Combi 1,2 TSI 6B 2013.



Pretraga foruma [Google]